Navon N750 truck

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod mmartinzjm 14. 7. 2011 11:49

Zdravím má někdo tuto navi?Pořídil sem si ji nedávno jsem s ní spokojen až na to že ji někdy dlouho trvá spojení se satelity...Máte taky tu zkušenost s tím?
mmartinzjm
Junior

Odeslat příspěvekod audis 15. 7. 2011 22:58

mám N750 a vše v normálu. fix pozice trvá jak kdy, jak kde, někdy za pár vteřin, někdy do minuty dvou. ovlivnuje to mnoho věcí. je to v pořádku.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmartinzjm 16. 7. 2011 11:04

Dík.Ještě bych se chtěl zeptat....když mám navi N750 truck a v nabídce na aktualizace map je jen verze bez truck...když aktualizuji neztratím mapy pro kamiony?
mmartinzjm
Junior

Odeslat příspěvekod audis 16. 7. 2011 19:14

ehm, tak to nevím. polož dotaz na prodejce. pokud ti věrohodně neporadí, polož dotaz na www.entershop.cz. tam vědí!

před každou aktualizací nejprve zazálohovat celou navigaci. pro jisdtotu, kdyby se něco podělalo..
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmartinzjm 21. 7. 2011 18:17

Tak ted mě v Německu zklamala...pršelo bylo zataženo a milá navi nemohla asi hodinu najít signál gps...záložní VDO v poho....a to jí vypadává signál často....je to na reklamaci?dík za rady.
mmartinzjm
Junior

Odeslat příspěvekod audis 21. 7. 2011 23:03

nevím. realita fix gps jak jsem psal výše. jestli jste ji vypnul někde a zapnul o kilometry (tisíce km) jinde, tak jí to taky všem déle trvá.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmartinzjm 22. 7. 2011 10:20

Ne ne večer vypnul ráno zapnul na to stejném místě...celkem problém když musím vyjet jsem před cílem 50 km a navi hledá signál :(
mmartinzjm
Junior

Odeslat příspěvekod audis 22. 7. 2011 14:11

obnova továrního nastavení přístroje, pokud tam nějaké je. pokud nepomůže, reklamace
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků