Čínské navigace

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod nalim66 21. 5. 2011 11:11

Zakladám tohle téma protože čínských navigací je tu dost za přístupnou cenu i kvalitu.Měl jsem TOMTOma ale deť mam noname navigaci a je super PARAMETRY PŘÍSTROJE:
128MB SDRAM, HD LCD 800x480, 4GB NandFlash, MediaTek MT3351 600MHz, GPS SiRF ATLAS V, Window CE, FM, slot pro MicroSD až 32GB.
A takových lidí je asi spousta.Co bych ale uvítal nějaké hry abych si zkrátil čas při čekání ve frontách.Co pak naše děti?Dnes jsou navigace tak dokonale maji windows Ce system ofice,zpoustu programů,BT ajiné věci proč se nepodělit sněkým o zkušenosti.Jestli už nějaké forum o tomto existuje omlouvám se.
nalim66
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod warhead_cz 23. 5. 2011 08:00

Zdaleka dokonale nejsou, co se tyce her je to spis metoda pokus omyl, protoze vetsina her pro prenosna win. se delaji pro windows mobile a wince pro ne nema knihovny. Nejjednodussi je poridit nejake hry pro WinMo a zkouset zda si naka da rict nebo zda neni predelavka s pridavnymi dll pro Wince
Navigace - všechny
PC - 5200+,m2n-sli,4g,460gtx a dalši
wagen - dfensovo vysnena doslova
warhead_cz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nalim66 23. 5. 2011 16:41

Tak dik na rozlišeni 480x272 jich mam dost ale na rozlišení 800x480 asi jen 10.Problém je ,že menší rozlišení je i malé na navigaci cla polovina displey.Ale na dov jsem viděl němce se stejnou navigaci tam mel asi 10 her v naherné grafice.ale německy neumím a malá se kamaradila s jejich holkou ta ji měla půjčenou.Jak je vidět tak to jde ale kde stahnout.Mám i aplikace doinstalované hodiny budik internet je to lepší než mobil hlavně displey.Třeba ještě někdo poradí.
nalim66
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nalim66 29. 5. 2011 07:45

nalim66 píše:Zakladám tohle téma protože čínských navigací je tu dost za přístupnou cenu i kvalitu.Měl jsem TOMTOma ale deť mam noname navigaci a je super PARAMETRY PŘÍSTROJE:
128MB SDRAM, HD LCD 800x480, 4GB NandFlash, MediaTek MT3351 600MHz, GPS SiRF ATLAS V, Window CE, FM, slot pro MicroSD až 32GB.
A takových lidí je asi spousta.Co bych ale uvítal nějaké hry abych si zkrátil čas při čekání ve frontách.Co pak naše děti?Dnes jsou navigace tak dokonale maji windows Ce system ofice,zpoustu programů,BT ajiné věci proč se nepodělit sněkým o zkušenosti.Jestli už nějaké forum o tomto existuje omlouvám se.
Potřebuji hry pro ni 800x480 prosím
nalim66
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků