navigace sygic

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod alda220022 14. 1. 2011 13:26

Nazdar lidi, mám v mobilu navigaci Sygic s tím, že by měla jed bez pomicí internetu. V nastavení telefonu mi GPS běží při měření mám cca 6 družic k dispocici. Ale když zapnu navigaci sygic tak mi to píše že není k dyspozici sygnál i když ho mám. Potřebuju k tomu net nebo jsem udělal někde chybu v nastavení. Mám SE vivaz pro

Díky za Váš stráveny čas, přeji pěkný a úspěšný den ;-)
alda220022
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sleepmen 14. 1. 2011 20:08

Cus urcite je chyba pouze v nastaveni ja mam sygic a bezi v pohode bez netu co mas za mobil?
sleepmen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod alda220022 15. 1. 2011 17:06

mám SE vivaz pro. V nastavení jsem se díval na NASAVENÍ PŘIPOJENÍ a je tam napsáno ODPOJENO, když se ale připojím přes wi-fi na net tak se to změní na připojeno ale navigačka stejně nereáguje :nenapadne . Mám k dispozici cca 6 družic s plným signálem a navigačka je mrtvá :hm . Sygic je skvělá navigace její vizuální stránka je super a nechci jít do jiné ale kdybych to nerozjel nevíš o nějaké další :?:
alda220022
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audis 15. 1. 2011 22:40

tipuju chyba v nastavení Sygicu. zkuste zkontrolovat nalezení (interního gps) modulu v menu sygicu nebo rovnou přeinstalovat Sygic. vypadá to, že program Sygic nenalezl interní gps modul.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alda220022 16. 1. 2011 14:57

máte na mysli AUTODETEKCI :?: když ji spustím tak mi to napíše vyhledávání selhalo. GPS MODUL je spuštěn a moc tady v tom nasavení není abych to nezvládl nastavit dle racionálního uvažování. Chce to po mě internet i když to přeinstaluju :hm .
alda220022
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audis 16. 1. 2011 17:03

sygic byl legálně koupen? třeba garmin mobile xt také nenalezne signál, když byl ukraden a instalace nebyla "šikovně obelhána".
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alda220022 16. 1. 2011 17:42

nebyl koupen O:-) . Nevíte o nějaké šikovné instalačce nejlépe na czshare nebo uloz.to aby to fakčilo na vivazu pro :?: :hm
alda220022
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audis 16. 1. 2011 17:48

tak to bude nejspíš ono.

wares se tu bohužel neřeší. tam, kde jsi sehnal tuto verzi sygicu, se zeptej, jak to rozjet. nebo si nesháněj jinou verzi pomocí googlu, kde bude i návod, jak to rozjet.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 16. 1. 2011 17:50

Základní pokyny pro všechny účastníky diskuzí
...
# Ctěte autorský zákon. Pokud něco citujete, pak napište zdroj, z něhož citujete. Nešiřte nelegální software, warez atd.
# Nenabádejte nikoho, aby používal nelegální software či warez a neukazujte mu možnosti, kde tento software může získat. Nežádejte ani neposkytujte radu týkající se zprovoznění a fungování nelegálního software.
# Dodržujte i ostatní právní předpisy. Například občanský zákoník.
# Příspěvky obsahující zmínky či dotazy na cracky, warez a další nelegální věci budou smazány.
...
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod alda220022 16. 1. 2011 21:30

ok kdybych se pohl z fleku tak tu napíšu co jsem vyřešil ... jinak díky za Váš čas :tleskani
alda220022
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod alda220022 16. 1. 2011 22:41

už to mám... :!: Takže sygic fakčí bez internetu jen pro ty které to zajímá :!: . DŮLEŽITÉ JE JI ZKOUŠET CCA PO 10 MINUTÁCH AŽ SI SAMA VYHLEDÁ SIGNÁL A PAK SI JI JEN UŽÍVEJTE 8-) :!:
alda220022
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků