Problém s 1. aktualizací zdarma (Navon N650)

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod melroj 4. 12. 2010 23:51

Dobrý den, doufám že mi tu někdo dokáže poradit. Loni (13.12.2009) jsem si koupil navigaci Navon N650. Měl bych mít jednu aktualizaci do roka zdarma. Jenže když jsem se nyní zaregistroval na NaviExtras, abych tuto aktualizaci map využil, program ToolBox mi akorát aktualizaval samotný software navigace. Aktualizaci map mi nenabídl. Proto bych se chtěl touto cestou zeptat jestli se s tím dá ještě něco dělat?
Navigaci jsem poprvé spustil 25. prosince 2009
melroj
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audis 5. 12. 2010 13:28

pošli dotaz sem http://www.entershop.cz/main.aspx do tohoto obchodu. poradí.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcelino 19. 6. 2011 21:48

melroj píše:Dobrý den, doufám že mi tu někdo dokáže poradit. Loni (13.12.2009) jsem si koupil navigaci Navon N650. Měl bych mít jednu aktualizaci do roka zdarma. Jenže když jsem se nyní zaregistroval na NaviExtras, abych tuto aktualizaci map využil, program ToolBox mi akorát aktualizaval samotný software navigace. Aktualizaci map mi nenabídl. Proto bych se chtěl touto cestou zeptat jestli se s tím dá ještě něco dělat?
Navigaci jsem poprvé spustil 25. prosince 2009
ako si dopadol ? Podarilo sa? Ja mam presne rovnaký problém, ale môj predajca mi bohužiaľ nevie(alebo nechce) poradiť...
Marcelino
Junior

Odeslat příspěvekod adam.masek 21. 6. 2011 17:41

Pokud Ti Tvůj prodejce neumí, nebo nechce pomoci, tak mi zavolej až budeš mít navigaci u sebe a zároveň budeš u počítače. Po telefonu mi řekneš potřebné informace a já k Tvému účtu na NAVIEXTRAS.COM na dálku ručně přiřadím aktualizaci map Evropy.
adam.masek
Junior

Odeslat příspěvekod Marcelino 11. 7. 2011 23:19

adam.masek píše:Pokud Ti Tvůj prodejce neumí, nebo nechce pomoci, tak mi zavolej až budeš mít navigaci u sebe a zároveň budeš u počítače. Po telefonu mi řekneš potřebné informace a já k Tvému účtu na NAVIEXTRAS.COM na dálku ručně přiřadím aktualizaci map Evropy.

Vďaka za ochotu, ako som sa "chválil" v inom vlákne 17.2.2010 po zakúpení - aplikácia tam bola 8.3.2.99352 (14.jul 2009) a mapy sú 6.2009... momentálne som cez ten portál úspešte updatoval systém na 8.3.2.144436 (17.5.2010), no mapy sa nepodarilo... neviem, či správne chápem tú jednu aktualizáciu zdarma - či už som to "nepremeškal". Zajtra doobeda (utorok) sa pokúsim s tebou skontaktovať...
Marcelino
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků