Navigace PRESTIGIO

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Radek.km 2. 11. 2010 22:41

Vaše postřehy, rady a typy k navigacím Prestigio.
Radek.km
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audis 2. 11. 2010 22:50

nema cenu. leda ze by stal mene nez 2300 kc. v opacnem pripade dop. Navon na 3600 kc myslim. velky dil me ceny dela fakt, jak stare mapy v zminene navi Prestigio jsou. jestlu pul rok stare, nebo 2 roky stare. odhad sem stanovil na nove mapy max 6 mesicu stare.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek.km 28. 1. 2011 21:28

No mám Prestigio Geovision 5120 (pořizovací cena v roce 2010 byla 3500,-Kč) SW iGO AMIGO.
Celkem spokojenost i když některé věci mi oproti iGO8, kterou sem používal dříve chybí. Mapy mi přijdou poměrně aktuální.
Radek.km
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gEs689 14. 8. 2011 17:59

Pořídil jsem nyní Prestigio Geovision 5500TMCHD s iGO Primo a zatím po prvních testech spokojenost :-D i když by se i pár drobných výtek našlo ;-).
Koupeno zde: http://www.alza.cz/prestigio-pgps5500tmc-eu-d249610.htm
gEs689
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audis 14. 8. 2011 22:38

fakt je to s \Primo? problémy napište, třeba instantně vyřešíme.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gEs689 15. 8. 2011 19:54

Tak opravdu je uvnitř iGO Primo, aspoň je to napsané v popisu i na krabičce :D , tak snad ano. I když má takový, podezřelý skin :hm. Co se pak týče těch drobných výtek:
- po připojení zapnuté GPSky k autonapáječce se iGO vypne a naskočí signalizace připojení k PC 8-S , po jejim zrušení naskočí vstupní menu GPSky a je potřeba iGO spustit znovu :grr:
- nedaří se mi aktivovat radary :hm i když je soubor speedcam.txt nakopírován v příslušném adresáří (mám praxi s iGO 8 na Samsungu Omnii) a v menu jsem žádnou položku pro aktivaci nenašel.

Jinak aktualizován SW navigačky (oprava počeštění a instalovaných přehrávačů avi a mp3). Následně aktualizace pomocí Naviextras Toolboxu mapových podkladů Tele Atlas na 2011.Q1.

Dle mého názoru je to bratříček "čínských navigaček" i když luxusně zabalený a s legálním SW iGO Primo.

...závěrem ještě pár obrázků:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
gEs689
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audis 15. 8. 2011 20:38

skin je jiný, díky za foto.

- radary: radary neradarují a jejich nastavení je skryté , dokad není nalezen poprvé signál.

- s tím zapínáním to je na pytel. zeptejte se tam, kde jste to koupil, co s tím. nemuselo by to být obtížné.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adam.masek 16. 8. 2011 08:42

Co se týče skinu, tak pokud chceš standardní vzhled iGO PRIMO, tak stačí když vymažeš (!!!odzálohuješ!!!) soubor BRANDING.ZIP

Co se týče map, tak Ty uvádíš že máš mapy 2011.Q1, ale pokud sis dělal standardní aktualizaci přes NAVIEXTRAS ToolBox, tak bys tam měl mít mapy TA verze 2010.Q4 - zjistíš to následovně: MENU - VÍCE - NÁPOVĚDA - O PROGRAMU - VÍCE - OBSAH - MAPY.
adam.masek
Junior

Odeslat příspěvekod gEs689 17. 8. 2011 11:04

Tak fakt :oops: mapy jsou 2010.12, ale u licence je uvedeno Mega Latest Map Guarantee FEU (TA+NQ+NNG)2011 Q1 :hm
Jinak problémy vyřešeny:
- nastavení radarů je přístupné v menu jen když má GPSka signál :tleskani
- vypínání IGO po připojení k napaječi - stačí v nastavení zařízení přepnou USB vstup z "Velkokapacitního uložiště" na "MS ACTIVESYNC" a všen je pak OK :tleskani
gEs689
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Michal_ZE 8. 1. 2012 11:06

Zdravím,
koupil jsem PRESTIGIO GEIVISON 4500TMC. Mám dotaz? Je na displeji nějaká fólie?
Zdá se mi takový matný. Jak ji případně odlepit? Díky za radu.
Michal_ZE
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audis 8. 1. 2012 11:28

měla by tam být "přepravní folie", s ouškem na odlepení. (jako na mobilech)

přímo protiškrábancová by nalepena být neměla, možná bude v krabici. Když se na display do rohu podíváte pořádně sám do rohu třeba, uvidíte zda tam folie je nebo ne.

Za matný budte rád.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal_ZE 8. 1. 2012 12:30

To ouško tam vidět není. V rozích je sice náznak, že tam fólie je, ale nejde odlepit. Tak to zatím nechám jak to je.
Michal_ZE
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audis 8. 1. 2012 15:26

zkus to párátkem vydloubat .... odlepit. ale já bych s ena to vypdr. matný je málo odlesků, což je výhoda. matný je menší jas resp. méně jasné barvy, ale to je v autě naprosto irelevantní požadavek..
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků