Navon N470

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod JozkoFerko 11. 8. 2010 14:34

Po sťahovaní voľných máp z internetu a ich uložení na kartu bol z karty zlikvidovaný originálny SW iGO (na disku sú len súbory smartmaps). Existuje niaka možnosť nápravy? Dá sa dodatočne nainštalovať iGO 8?
Prístroj sa nepripája ani ku Toolboxu naviextras - zostáva len v režime USB DISK MODE.
Prosím o radu.
JozkoFerko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod adam.masek 11. 8. 2010 14:54

Velmi pravděpodobně jsi nainstaloval program SmartMaps na originální SD kartu, na které byl program iGO. Tím jsi přepsal soubory programu iGO, a proto Ti nyní iGO nejde spustit :!:

Takže v této chvíli je potřeba, abys provedl obnovu dat ze zálohy. Pokud sis zálohu originální SD karty neudělal, tak máš problém a v takovém případě už zbývá jen poslední možnost - zavolej mi, nadiktuješ mi název svého licenčního souboru a já Ti ze svého archivu zkusím někam uploadnout chybějící data. V podstatě všechna data jsou nahraditelná, protože se v posledních cca sedmi letech snažím udržovat si archiv obsahů navigací které mi procházejí rukama (právě pro případ že si zákazník vymaže, nebo poškodí data a nemá zálohu). Jediný soubor, který je nenahraditelný, je licenční soubor (xyz.lic, nebo xyz.lyc), který je generovaný a vázaný na unikátní ID číslo SD karty, nebo na unikátní ID číslo přístroje (podle modelu, značky a výrobce navigace). Takže pokud licenční soubor na kartě máš, tak by se oprava na dálku měla povést...

Addam
608778821
adam.masek
Junior

Odeslat příspěvekod audis 11. 8. 2010 15:22

nespěcháš a legálně: obrat se na prodejce nebo výrobce.
spěcháš a nelegálně: stáhni z warezu někde stejnou verzi igo8 a nakopíruj ji tam.

nevím co to znaemná zlikvidovaný orig soft, víc neporadím.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rehyp 21. 8. 2010 16:00

Navážu na toto téma,možná to souvisí. Pokud mám, (budu mít) starší Navon 470 regional a chci větší rozsah map (třeba celých 42) - je to proveditelné ? Myslím i pro nezkušeného amatéra. Mám pravdu, když si myslím, že to jde ofi - dokoupit / neofi - někdo znalý mi to "tam nějak stáhne" ? dokáže HW N470 spolehlivě tento navýšený rozsah map kočírovat ?
rehyp
Junior

Odeslat příspěvekod audis 21. 8. 2010 20:24

jasně že to dokáže kočírovat. Ten tvuj regional je stejný jako full verze, jen těch map v správné složce je méně. Tot vše.

dokoupit lze a chodit bude.

najít na netu správnou verzi map a umístít do správné složky (igo/content/map) taktéž. ale to jenelegální, nesportovní a špatné! pro zkušené otázka pár minut, než to najde a stáhne a nakopíráje do navigace jako jakýkoliv jiný soubory)
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 20. 9. 2010 10:43

Chtěl jsem se zeptat-známý teď kupoval ojeté auto a dostal k němu Navon 470 ovšem s verzí Amigo což je teda moc ořezané IGO8.Chtěl jsem se zeptat dá se Amigo za nějakou slušnou cenu upgradovat na Igo 8-známý má radši ofic.věci nebo nezbude nic jiného než nahrát Igo 8 s jiných zdrojů.U Amiga jsem vůbec nenašli souřadnice-tvorbu tras atd. což je teda na houby.
anonymni

Odeslat příspěvekod audis 20. 9. 2010 11:22

nedá se dokoupit. bud koupit nový jiný přístroj nebo neofiko cesty
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 20. 9. 2010 11:36

Dík-kupovat nový přístroj je škoda....
anonymni


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků