Hloupá otázka

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod tomizo 6. 3. 2010 17:34

Pokud propojím navigaci a PC přes USB a chci zálohovat data, musí být navigace zapnuta? Nebo to PC vyčte z karty i při vypnuté navigaci ? Nemám zkušenosti. V navi nemám totiž baterii a myslím si že to nepůjde.
tomizo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod shevy 6. 3. 2010 18:01

Je to jednoduche...nic v tom nehledej,proste navi pripoj usb kabelem k pc...chvilcku pockej...pripojujesli ji poprve k pc...najde si ovladace....a pak nahlasi ze je pripravena k pouzivani...ale jestli nevis o cem mluvim...nemysli na to....proste ji pripoj a za chvili otevres folder-slozku Muj pocitac a tam uvidis navi ze je pripojena...a pojmenovana.Pak jednoduse otevres jednim kliknutim ten soubor navigace a cely obsah zkopirujes a vlozis do predem vytvereneho souboru na pc...a jednoduse das vlozit to co jsi zkopiroval.
Zvladnes to.
shevy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomizo 7. 3. 2010 08:34

OK. Ale pořád nevím,zda navigace musí být svým vypínačem zapnuta nebo ne.
tomizo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod shevy 7. 3. 2010 09:15

Vypinac bejt nemusi zaplej......proste to pripoj a uvidis :idea:
shevy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomizo 7. 3. 2010 09:40

OK,díky
tomizo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tomizo 7. 3. 2010 10:02

Takže jsem navigaci připojil a nic se neděje ani po 5 minutách. Program Centrum zařízení Windows Mobile stále píše NEPŘIPOJENO. Něco mám asi špatně.
tomizo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vilik 7. 3. 2010 13:18

tomizo píše:Takže jsem navigaci připojil a nic se neděje ani po 5 minutách. Program Centrum zařízení Windows Mobile stále píše NEPŘIPOJENO. Něco mám asi špatně.

Já nevím, jestli si z nás nedělá pr**l. Ale navigace se ti přihlásí jako externí disk a k tomu žádný další program nepotřebuješ. Jednoduše ho najdeš v Eploreru. To je Tento počítač....atd. Jen abys to nehledal na internetu.
Naposledy upravil vilik dne 7. 3. 2010 19:23, celkově upraveno 1
vilik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod shevy 7. 3. 2010 17:15

:?: ..jednodusejc to popsat neslo...sorry....ale jsou navigace...jako jsem mel kdysi tzv "no name" FineDrive 400 ta nemela baterii a a pc ji taky nevidelo...sice po pripojeni hledal pc ovladac....ale nic...sice to slo zobrazit ale nebylo to easy....ale k cemu pripojovat takovej sunt k pc...ja mel mapy nahrane na karte a tak jsem udelal jen zalohu z karty vic nepotrebujes...
KAzdopadne by bylo dobre povedet jakou mas navigaci...
ale nic to neni.....teda jestli si nedelas srandu:)
shevy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod all in one 7. 3. 2010 18:44

tomizo píše:Takže jsem navigaci připojil a nic se neděje ani po 5 minutách. Program Centrum zařízení Windows Mobile stále píše NEPŘIPOJENO. Něco mám asi špatně.

Odpověď máš zde:
viewtopic.php?f=1822&t=1104399&p=7251611
Jde-li o Vistu, tak se napájí (ale NIKOLIV dobíjí) přes USB kabel, tak ji propoj s PC, zapni a navol propojení- viz odkaz.
Čti manuál a neptej se -vlastně na totéž - ve dvou vláknech!
all in one
Junior

Odeslat příspěvekod warhead_cz 8. 3. 2010 08:24

no nektere nonamy se opravdu pripojuji jako pda pres centrum wm ;-)
Navigace - všechny
PC - 5200+,m2n-sli,4g,460gtx a dalši
wagen - dfensovo vysnena doslova
warhead_cz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomizo 8. 3. 2010 08:44

Kdybych měl manuál, kde je to co potřebuji vědět popsáno, tak tady neobtěžuji. Žádný externí disk se mi nezobrazí. Pouze HDD a CD ROM.
Mám Goclever 3550. Na počítači jsem samouk. Seženu si baterii a pak zkusím znova. Děkuji všem, kteří se mnou neztráceli nervy a chtěli mi pomoci.
tomizo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod shevy 8. 3. 2010 08:57

zkus hledat na jinejch forech jako tady:
http://www.gpspassion.com/forumsen/default.asp

je to sice v anglictine...ale kdyz tam zadas do jejich vyhledavace svoji GPS-zkousel jsem....najdes tam spousty odkazu.
shevy
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků