Nejnovější mapy do Sony NV-U93T

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Koby 21. 1. 2010 14:57

Zdravím,

nemáte někdo zkušenosti, kde sehnat levně a jestli jdou vubec sehnat nějaké nejnovější mapy do této navigace Sony NV-U93T? Jak se mapy vubec jmenujou, abych věděl podle čeho hledat? garmin má City navigator, sony tomu říká jak?

Děkuji moc.
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audis 21. 1. 2010 23:47

bojím se, že jsem někde četl, že Sony s navi končí a dosavadní výrobky jsou bez podpory. ale nejsem si jistý.

pokud se nemýlím, zkusit se poohlédnout po nějakých komunitních forech, zda někdo "neuvařil" sadu map pro Sony z aktuálních map od navtequ nebo teleatlasu, které puvodně byly pro jiné navigace

jaká je cesta v přístoji k mapám a jaký je název mapových souborů?
Naposledy upravil audis dne 21. 1. 2010 23:56, celkově upraveno 1
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audis 21. 1. 2010 23:54

zkus určitě nezadat do googlu <Sony map europe 2010> nebo <Sony map europe 2009> , cosi mi to našlo, ale jestli se to dá použít, nevím. 35MB na mapu celé evropy je málo i před lety.

slibně vypadá toto http://www.google.cz/search?hl=cs&clien ... =&aq=f&oq= první odkaz, ale určitě na to neklikej. Toto vše čin, jen jestli ofic podpora už není.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koby 22. 1. 2010 08:08

tak to si mě teda moc nepotěšil...:-( tak díky za info.

kdyby někdo věděl víc, napište...

v sony mlčí... volal jsem přímo do alvia..:-('
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod warhead_cz 22. 1. 2010 09:52

nebo take zbyva hodit tam zazrak z navonu coz je ovsem moralne seda zona :D
Navigace - všechny
PC - 5200+,m2n-sli,4g,460gtx a dalši
wagen - dfensovo vysnena doslova
warhead_cz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audis 22. 1. 2010 10:36

ano. snad to pujde snadno a pristroj neni blokovan proti sw tretich stran. pokud neni tak:
1)nakopirovat slozku igo8 presne do te analogicky adresarove struktury, jako je ulozen spusteci program sonyho.
2) zastupce na spousteni sonyho navigacni aplikace ma v sobe nastavenu cestu, kam ma odkazovat (=co spustet).
3) dle te cesty poprejmenovavat nazvy nesedicich nazvu slozek tak, aby zastupce fungoval. cili prejmenovat pravdepodnne slozkuIGO8 na neco jinyho a soubor igo8.exe na neco jinyho
4) zkusit spustit bezne z hlavni obrazovky.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod warhead_cz 22. 1. 2010 10:44

jen doplnim, ze jsem to uz videl na 73 fungovat a jedine co trosku delalo fory je, ze sony ma nejaky podivny datovy mod kdyz uz je nabehle tak to nepusti do flash
Navigace - všechny
PC - 5200+,m2n-sli,4g,460gtx a dalši
wagen - dfensovo vysnena doslova
warhead_cz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ofp.wolf 2. 2. 2010 23:00

Stejná situace je i s Panasonicem - naposledy byl jen upate firmware a POI Warner s radarama, ale v dokumentaci jsem se pak dočetl, že radary jsou pro ČR v navigaci vypnuty. Opravdujsem nevěřil vlastním očím. A ještě ke všemu to byla asi 2 roky stará databáze... Panasonic i Sony už na zákaznících vydělali hafo peněz, tak proč by se dál snažili - byráky a auta už mají koupený, tak co.
Panasonic Strada CN-GP50N, Medion MDPNA150
Don't worry, be happy ...
ofp.wolf
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod shevy 2. 2. 2010 23:20

jojo...to je problem vyrobcu co nemaji vyrobu navigaci jako svou prioritu a chyba kupujicich co skocej na nakej marketingovej tah a hezkou krabicku.......
Neni nad vyrobce Garminu a Tom Tom...tam nic takoveho nehrozi...podpora je dost dulezita vec...a tady se o tom kazdej presveci ke sve skode....sorry.
shevy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ofp.wolf 2. 2. 2010 23:34

Oprava, teď jsem koukal na podporu Panasonic Strada - jsou tam radary 4.Q.2009!!! oukněte tam ještě někdo a řekněte mi, že mě oči nešálí!!!

EDIT: Tak je to naprd, právě jsem se dočetl, že Čechy jsou opět nedostupné - prý "Z legislativních důvodů". Tak to mi květák nebere, nikdy jsem nikde nečetl, že by u nás byl vydán zákaz používaní POIWARNERu. To zase nějaký soudruh manager z Panasonicu předbíhá dobu a vlastní poslání. A i kdyby to zákon zakazoval, záleží snad na uživateli, jak se rozhodne a Panasonic nemá oprávnění suplovat úlohu rodičů :oboze :oboze .
Panasonic Strada CN-GP50N, Medion MDPNA150
Don't worry, be happy ...
ofp.wolf
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků