Evolve TvTraxx, 4.3" dot. LCD, 2GB, SDHC, BT, DVB-T, RDS-TMC

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Kamerunec 21. 7. 2010 20:26

Zdravím Audisi,
abych se přiznal,nečekal jsem už,že mi někdo odpoví.Já jsem se zatím vydal cestou jak popisuješ pomocí GPS polohy na mapách a zatím jsem vždy dorazil do cíle. :lol:
musím přiznat,že na netu brouzdám velice málo-tedy na těchto adresách.Mohl by jsi mi prosím poslat nějaký odkaz kde bych si pořebné poi mohl stáhnout.Díky moc a přeji hezký zbytek léta
.[/color]
Kamerunec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audis 21. 7. 2010 21:34

zdrávím, omlouvám se, ale nechápu o co jde a o které potřebné poi jde. když to trochu rozvedete, nejspíš pomohu.

pokud jde o komuntní poi v české republice, tak poi.cz. stáhnout soubor typu kml. kdysi jsem na poi.cz vytvořil návod, jak je nahrát do igo8.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kamerunec 22. 7. 2010 19:35

Zdravím,jde mi o POI na nastavení čísel popisných v adresách.
Kamerunec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audis 22. 7. 2010 19:49

zdravím, stále nechápu, co máte za problém.

pokud byste rád měl v navigaci databází čísel popisných v CR, potřebujete v složce content/poi soubor ....czech...poi, který má několik desítek MB, a nikoliv 2,5 MB jako máte asi ted. ten je možno zakoupit společně s mapou CR na naviextras za 30USD. https://www.naviextras.com/shop/portal/ ... 100&area=4
POZOR:

PŘED KOUPÍ SI SPRÁVCE ZVOLTE VLEVO V "MY DEVICE" VAŠE ZAŘÍZENÍ.

a protože mám info, že dodavatel pro aktualizaci se stále mění, mám strach, zda v balení budou i požadovaná čísla popisná. nejsem si jistý. před koupí prosím kontaktujte firmu entershop.cz, zda právě ted při objednání budou v balíčku požadovaná čísla popisná. já ted přesně nevím jak to je.

potřebný poi soubor lze snadno i najít na googlu, ale je to nečestné, nesportovní a nelegální :-)
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků