Evolve TvTraxx, 4.3" dot. LCD, 2GB, SDHC, BT, DVB-T, RDS-TMC

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Kamerunec 13. 1. 2010 23:07

Mám tuto navigaci.Nedaří se mi u některých adres zadat popisné číslo.Nestačil jsem ji pořádně vyzkoušet (adresu jsem zadával doma).Při zadání adres ve městech Praha,Ústí n.L.nebyl problém tam to fungovalo.V Roudnici nad Labem už nešlo popisné číslo napsat.Můžete mi prosím poradit.Díky za odpovědi.
Kamerunec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audis 14. 1. 2010 00:20

špatně nic neděláš.

příčina: viewtopic.php?p=7069135&sid=17417d6a40dcd3555256638cd05e65e3#p7069135

řešení: kup si nebo sežen to, o čem píšu zde viewtopic.php?f=1822&t=1096914
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod smith22 18. 1. 2010 18:53

Zdravím, měl bych dotaz ohledně této navigace a to konkrétně jaká je tam verze IGO8?Jde o IGO 8.0.xx nebo je tam už novější IGO 8.3.xx?Na jednom foru navigací Evolve se jeden uživatel zmiňoval že tam ma IGO 8.3.1 ale řešili tam spiše přehratí na novejší verzi a nebylo z toho patrné jeslti už to tu 8.3.1 tam měl nebo je tam v zakladu.V ofic. specifikaci výrobku je napsano pouze IGO 8 3D.Zkoušel sem stryca googla ale zatim sem nic nenašel.

Také by mě zajímal jak zasadní rozdíl je třeba mezi IGO 8.0.xx , IGO 8.3.1 a IGO 8.3.2?Pročetl sem už mraky fór a všeho možnýho ale pořád v tom mám tak trochu gulaš.Vim že IGO 8.0.xx už je poměrně starší záležitost ale pokud sem to správně pochopil tak IGO je jen soft kterej pracuje s mapama.A pokud budu mít aktuální mapy určený pro IGO 8.0.xx tak je jedno že bych měl např. starší IGO 8.0.xx na místo novejšího IGO 8.3.xx ???Nebo jinak.Dělají se aktuální mapy pro starý IGO 8.0.xx nebo pokud chci aktuální mapy musím přejít na IGO 8.3.xx a mapy k němu určené?

Jde mi hlavně o to že co sem tak měl možnost porovnávat všechny možné navigace tak se mě hodně líbí tadle mašinka Evolve a to hlavně z hlediska celkové výbavy ale co sem se tak dočetl tak údajně nemá úplně aktuální mapy.Mám pravdu?Chtěl bych vědět jak jsou tam staré mapy(u nas byly dělané během roku 3 nové kruhové objezdy) a jak je to stou aktualizací?Dočetl sem se že aktualizace poskytuje http://www.naviextras.com - předem říkám že touto cestou jít nechci - víte asi kam mířím - nechci tu po nikom žádný návody jak tam ládovat mapy neoficiální cestou....byl bych jen rád kdyby se tu našel uživatel kterej mi řekne ANO pokud si najdeš potřebné věci tak s aktuaizací není problém.

Byl bych taky velice rád kdyby se do této diskuze zapojil i ,,audis,,protože co sem tak pročítal diskuze tady tak má podle mě docela slušnej přehled o této problematice.Popř. kdyby mi doporučil podobnou navigaci se stejným softem....předem podotýkám že TomTom mě moc neláká......cenové rozpětí 5000 -5500,-Kč.......na Evolve si mi líbí hlavně i to multimediální vybavení(fotky,video,mp3)
smith22
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audis 19. 1. 2010 00:26

1) co v tom bude v tom kusu, co koupíš, je těžko ríci. Mohlo to ležet 15 měsícu ve skladu a bude tam starší verze a mapy a nebo 5 mesícu a bude vše mladší. je rozdíl mezi igo8 8,0xx a 8,3xx. druhá verze má malá dílčí vylepšení, asi i opravu chyb (fungoval jsem rok na 8,0xxx na pocket pc a žádné chyby nebyly a běžělo to spolehlivě) a pár téměř zanedbatelných funkcí navíc. ani je nedokážu vyjmenovat, a to se vyznám trochu. :-)

2) žádné zásadní rozdíly mezi 8,3,1 a 8,3,2 a kdo ví co nejsou. třeba ted se objevila 8,3,4..104680 (nebo jak to je), dokáže to upozornovat na nebezpečná místa na silnici (prujezdy, zatáčky, převýšení, apod. ve třech kategoriích, zřejmě pokud to má v mapových podkladech(!), jestli to dělá nevím, za 600 km po CR jsem to nějak nezaznamenal, žíly mi to netrhá, protože stejně nejdřív čumim na silnici. tam je realita, ne v mapách (např . zmínky o omezené rychlosti, o hlavní silnici apod. )

3) ano, igo 8,0x je starší verzi sw, funkně ale dnešní. opravdu žádné rozdíly mezi 8,0x a 8,3x bys nenašel. a možná ani já ne.

4) neofic mapy pro 8,0 jsou, ale mám strach, že jich bude čím dál meně. v současně době je jich citelně méně než pro 8,3. ofic těžko ríci, aktuální mapy jsou vždy přes naviextras k dispozici pro 8,3xxx, pro starší přístroje (a 8,0x) bych musel hledat. viděl bych to model od modelu. musel bych hledat přesní ifno, které ted nemám. možná by to bylo zybtečné, viz níže.

5) mašinka Evolve je dnes po letech leckde za moc pěknou cenu (oproti aktuálním navigacím Navon), žel bojím se, že to rok plus mínus ležělo ve skladu a dodaný sw mapy budou tomu datu odpovídat. pokud chceš ušetřit a nahrávat ( kuchat nekoupené) mapy a novější sw, kup evolve, ušetříš, ale strávíš nějaký čas u pc. (odpoledne, dny odpoledne, odpoledné týdny po práci.). doporučuju když už, koupit jen za super cenu, tedy do řekněme do 2000 kč za 4,3" display. Multirrax myslím).

6) před koupí vždy reflektuj aktuální nabídku autonavi Navon, nejlépe na entershop.cz .navon jako jediný dodává poslední verzi nav. sw ze všech B-brandových navigací kam igo prodává + poslední mapy + záruku nejnovějších map v délce až 13 měsíců (mj. vyhlášené značky garmin/tomík/navigon max 2 mesíce). Autonavi s igo8 zn. Navon lze dnes kopit s mapami celé evropy, novou, s onou zárukou, 4,3" display, od 3600 kč.

kdyby něco, zase napiš. posledním odstavcem jsem chtěl rící, jestli není lepší přihodit tisícovku a nekoupit nový komplet a případný čas u pc strávit například s přítelknýní nebo hosdpodou s kamarády, než u pc hledáním.

edit:
ano, neofic mapy jdou dohrát, relativně snadno, ale máůže se něco vyštěnit, tak abys půl mládí /týden odpolední) nestrávil u pc.

tvuj limit do 5500 kč:
doporučuju navon n560 (jako n470 ale s TMC): mapy a sw jak jsem psal, výrobek zde http://www.entershop.cz/main.aspx?CLS=P ... ID=-504890

nebo n470 (4,3" display, mapy celé evropy, všechny fíčury a funkce které jso se o igo dočetl: http://www.entershop.cz/main.aspx?CLS=P ... ID=-504886

udajně v letošním roce se od Navonu objeví modely s aktivním držákem. V současné době navonum k dokonalosti chybí právě tohle (aktivní držák je moc fajn!), takže záleží, jak chceš čekat a jak se moc mýlím že to fakt jako:-) přijde.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adam.masek 19. 1. 2010 08:24

audis píše:3) ano, igo 8,0x je starší verzi sw, funkně ale dnešní. opravdu žádné rozdíly mezi 8,0x a 8,3x bys nenašel. a možná ani já ne.


Některé rozdíly mezi iGo8 R1 (8.0.x.xxxxx) a iGO8 R3 (8.3.x.xxxxx), jsou popsány zde: https://www.naviextras.com/shop/mvnforu ... hread=2138

PS: Už brzy nás (milovníky iGO) čeká něco naprosto nového a fantastického. Dokonce bych řekl, že to možná bude něco, co zcela změní rozložení sil mezi navigačními programy. Ale v tuto chvíli bohužel nemohu (nesmím) být konkrétnější :potichu
adam.masek
Junior

Odeslat příspěvekod smith22 19. 1. 2010 13:14

Audis díky za postřehy.....Navon vypadá zajimavě...nějak mi v té spleti navigací tato značka unikala.....každopádně promyslím a ještě budu teda špekulovat.......Narazil sem i na dobrou recenzi na Navigon 7310
Kód: Vybrat vše
http://www.mp3centrum.cz/recenze/recenze-navigon-7310/


Co si myslite o teto značce: Aktualizace,Kvalita map, a na jakem to vubec jede systému a jaky je tam dodavatel map?
smith22
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod warhead_cz 19. 1. 2010 13:24

tak strucne k navigonu ;-) Dnes si dovolim rict ze je na tom s kvalitou stejne jako nejvetsi hraci Garmin a TomTom, dodavatel navteq tudiz kvalita map jako u Garminu, aktualizace 4x rocne - 100 E za 2 roky, system WINCE, jinak zobrazeni programu je prijemne. Tolik aspon za me
Navigace - všechny
PC - 5200+,m2n-sli,4g,460gtx a dalši
wagen - dfensovo vysnena doslova
warhead_cz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audis 19. 1. 2010 13:48

navigon je taky dobra pristroj. levne modely s tmc maji dobry pomer cena-vykon.

jeen se spatne nahravaji komunitni poi a radary a nema qweerty klvesnici ale abcd. da se to prezit ale je to opruz.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kamerunec 22. 1. 2010 23:10

Chci se zeptat na jaké adrese se dají aktualizace k Evolve Tv traxx stáhnout a kolik mě to bude stát?????Díky.
Kamerunec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audis 22. 1. 2010 23:24

naviextras.com ceny na tom eshopu. kdyby jsi tam tvtraxx nenašel, ozvi se, vím kam se obrátit pro radu.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kamerunec 22. 1. 2010 23:36

O.K.Díky,snad to zvládnu-můj problém je angličtina.:-((( :-[
Kamerunec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kamerunec 22. 1. 2010 23:42

No tak jsem se na to koukal a moje angličtina na to nestačí,budu muset někoho požádat o pomoc.:-(((
Kamerunec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audis 22. 1. 2010 23:53

ja na to taky koukal, vydrž, požádám o radu.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audis 23. 1. 2010 00:05

ty tunto ( a já taky): evolve tvtraxx odsud http://www.evolve.cz/?nix=produkty&kate ... d_zbozi=88 má kod TX-4DVBT a ten v seznamu device na naviextras je!

takže mužeš autualizovat do aleluja. CR stojí kolem 500 kč a je vč. poi s čísly popisnými. jde kupovat jednotlivé státy. jestli jich chceš kupovat víc, zamysli se nad jednotlivými balíčky nebo celou evropou, vyjde mnohem levneji.

tam, kde je napsáno u jednotlivých balíčků / map / prostě v nabídce "1 year update subscription ", znamená, že mužeš po koupi aktualizovat ještě jeden rok gratis (4x za rok). nebo tak něco.

pak je nějaký fígl s registrací map, ale o tom jsem četl v souvislosti s koupí nového navonu. fígl spočívá v tom, že následné akt. gratis jde ještě prodloužit. předpokládám, že tvých aktualizací se tento fígl netýká.

odkazy (pro muj device, kdyžtak edituj na svuj!!!):
evropa: https://www.naviextras.com/shop/portal/ ... 100&area=2
CR: https://www.naviextras.com/shop/portal/ ... 100&area=2

jsou i další balíčky.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kamerunec 25. 1. 2010 23:22

Super!!!!!Velký dík.A že jsme ťuňťové oba-to se někdy stane,krapítek jsme se překoukli.Tak ještě jednou velký dík.
Kamerunec
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků