SONY NV-U93T

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod JaKot 18. 12. 2009 22:31

Už to budou skoro 2 roky, kdy jsem začal uvažovat o své první navigaci a tedy kterou značku si pořídit. Neměl jsem žádné znalosti a vědomosti o navigacích a tak jsem čerpal první informace na tomto DF a na stránkách http://www.navigovat.cz. Trvalo mně to téměř 4 měsíce, než jsem ten krok udělal. Ale během těch 4 měsíců, jsem získával informace, stáhl si návody vlajkových lodí jednotlivých značek a postupně favorizoval Tom Tom 910, následně Sony NV-U93T, potom Tom Tom 920 a nakonec Garmin Nuvi 760T, kterého jsem si pořídil.
Jednu chvíli byl jasným favoritem Sony 93 (únor a březen 2008), ale informace o tom, že Sony končí s jejich výrobou v červnu 2008 jej degradovala až na konec pomyslného žebříčku.
Prosím nikoliv z nějaké zlomyslnosti, ale opravdu jen ze zvědavosti se tady chci zeptat tehdejších majitelů Sony NV-U93T nebo NV-U73T, jak jsou na tom dnes, zda se dají nějak (samozřejmě legálně) aktualizovat mapy, či SW a FW a nebo nikoliv a proto museli nebo budou muset tuto navi vhodit do koše. Nechci tímto nikoho vytočit.
Děkuji za případné informace.
Chovej se k druhým tak, jak chceš, aby se oni chovali k tobě
JaKot
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod shevy 19. 12. 2009 02:25

Tak odpoved je jasna....nejjednodusi je kontaktovat vyrobce podivat se na jeho stranky,nebudes-li z toho moudrej...jiste maji linku pro zakazniky..je to asi nejspolehlivejsi...ostatni budou jen dohady a spekulace kdo ti co povi...100% by ti mel odpovedet vyrobce navi. o<:)
shevy
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků