ASUS GO na R700T

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ivik111 9. 11. 2009 22:18

Ahoj všichni.
Zkouším touto cestou zjistit, zdali má někdo stejnou navigaci jako já Asus r700t - origoš zakoupená s zřejmně trochu upraveným iGo 8 na tzv. ASUS GO.
Má někdo zkušenost jak tuto navigaci (zakoupenou 9.2008) nějakým způsobem dejme tomu upravit ( skiny, barvy v režimech den/noc) a jak je to s aktualizací map. Mám tam zřejmě mapy 4.2008
Zkoušel jsem pátrat na fóru iGo8 (entershop) ale jaksi tam tomu nerozumím a ztrácím se v odborných výrazech.
Pokud se někdo podělí o zkušenosti - předem díky
ivik111
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gfdsa 10. 11. 2009 18:33

gfdsa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audis 11. 11. 2009 11:03

skin: v zakladnim skinu lze v menu menit barvy. ja to ale nepouzivam, mam default modre.

existuji skiny, ktere meni uplne vzhled a pridavaji funkce (napr mluvici upozornovani na radary. nejznamejsim je dimka a gk (ted presne nevim nazev). soubor se skinem se nakopiruje do tvoje zarizeni/contens/skin nebo tak nejak. zapne se igo a v nastaveni / zarizeni (nevim presne) / treti volba od shora se ten skin zvoli.

ad mapy: nerozumim dotazu. doufam, ze stoparuv web znas a snazis se nakopirovat do slozky map spravnou verzi map. je mozne, i presto ti mapy nepojedou. pak se treba nekde stahnout soubory, podobne tem, co jsou ve slozce licence. sam jsem to nikdy nepotreboval.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků