GPS ve 2DIN autorádiu

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Danini1978 14. 6. 2009 23:50

Zvažuji koupi 2DIN autorádia s GPS. Mám Ford Mondeo 2004. Autorádio má standardní 2DIN velikost 176mm x 100mm x 183mm. Chci jím nahradit zabudované (originální) autorádio. Chtěl bych na něj připojit i couvací kameru. Máte někdo zkušenosti s 2DIN-ovým autorádiem v tomto automobilu? Výhoda je, že máte vše v jednom(DVD,autoádio,Bluetooth,GPS, parkovací kameru). Nevýhodou je, že toto autorádio je umístěno v dolní polovině palubní desky, což by asi mohlo odvádět pozornost od řízení při používání GPS. Navigační modul má tyto parametry: Procesor SAMSUNG S3C2440 s frekvencí 400Mhz, 64MB Sdram, 128MB Nand Flash, operačním systémem Win CE net 5.0 a podporou paměťových karet SD. Navigační software s mapami celé Evropy. Navigační software je dodáván k autorádiu na 2GB SD kartě již předinstalovaný! Menu navigačního modulu je v češtině! O mapových podkladech se prodejce nezmiňuje, takže nevím, čí jsou. Popřípadě existuje nějaká navigace vše v jednom? Krom navigování ještě s parkovací kamerou (kterou si dokoupím), DVD, MP3 přehrávačem? Co vy na to? Co je lepší?
Danini1978
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audis 14. 6. 2009 23:56

k navigaci: díky tomu, že jak píšete, display bude v dolní čísti palubky, počitejte s tím, že za jízdy budete navigován pouze hlasem. dívat se na display bude nebezpečné a nepohodlné, takže to nebudete dělat. nevím, jak dole to je, ale přímou uměrou, čím víc mimo zorný uhel řidiře, tím huř. ve výšce řadící páky v osobáčku, display skoro za jízd ynepoužitelný.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jarkn 17. 6. 2009 20:16

jarkn
Junior

Odeslat příspěvekod Danini1978 18. 6. 2009 14:42

To"Jarkn" Fotky to jsou moc pěkné, ale já bohužel nevlastním nejnovější Mondeo. Toto je verze 2007 a novější. Já jesm majitelem Fordu Mondeo 2004. Pro ilustraci si zkus představit, že máš to rádio na úrovni ovládání klimatizace (která je pod ním) a takhle to asi vypadá. Podle jednoho odepisovatele by se mělo jednat o navigaci Sygic. Říká vám to něco? Já nemám ani představu. Pokud by to vypadalo tak, jako na tom obrázku, tak do toho bych šel.
Danini1978
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků