dreimgo- zadost o pomoc

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod klausz 29. 5. 2009 18:29

prosim,prosim, nevite nekdo, jak dostat aktualni mapy(popr.aktualizaci sw ) do dreimgo dg100bt? navigace funguje vcelku v pohode, jen ty aktualizace-zastoupeni firmy tvrdi, ze se to udelat neda, nove mapy mely byt od 15.5. k mani(zrejme za cenu nove navigace), ale furt nic. beha to na igo6. kdyz tam nahraju mapy, tak to hlasi, ze jsou zamcene. pry se tam da nejak - ja jsem pocitacovy nedouk-natahnout igo8 a pak odemcene mapy, nebo ty nove mapy odemknout, poradte. taky bych si mohl udelat vylet a navigaci privezt, nebo poslat postou a prilozit nejake penezove obrazky. diky vsem
e-mail: klausz@seznam.cz
klausz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audis 29. 5. 2009 18:53

zkuste se poptat zde 4allmobile.eu nebo mio-treo.info .

nebo pro jen funkčnost novějšícch map zkuste zadat do googlu: igo2006 mapy licence nebo ekvivalent anglicky. měl byste najít nějaké soubory, které se nakopírují do složky LICENCE. teda jestli to je podobné, jako u igo8. já nevím, nepotřeboval jsem to.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod klausz 31. 5. 2009 11:45

dik, fakt jsem to podle licence nasel a funguje to. ted tam cpu vesele novejsi mapy a raduju se :lol: ma to fungovat na vsech igo6, tak pokud ma nekdo zajem, dam odkaz, at nemusite travit hodiny na netu. dik
klausz
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků