Navon N250 -- vaše zkušenosti ?

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod crossfirej 20. 5. 2009 09:23

Cau, zvažuji zakoupeni obyčejné GPS .. vybral jsem si sw igo8 -- Líbí se me NAVON N250 ( http://www.aaanavigace.cz/navon-n250 ) . Mate ji nekdo a jake mate zkušenosti s provozem ? Dik za odpoved
crossfirej
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audis 20. 5. 2009 16:01

ověřte si, zda je v přístoji verze IGo8 8,3xxx!

k dotazu: přímo s navonem zkušenosti nemám, ale pár lidí, co si koupili jiné modely, si na hardware nestěžovali. někteří i chválí.

používám navigační sw Igo8 na jiném přístoji a lepší navigační sw jsem zatím z těch šesti , co jsem v pocket pc zkoušel, neviděl!! Igo8 charakterizuje nízká cena v kombinaci s plně vybavenou navigací bez kompromisů v softwarové výbavě. k dokonalosti chybí jen aktivní držák a TMC (už je u některých modelů), ale to nebylo předmětem dotazu ani této cen. relace. začátečníkům doporučuju v menu aktivovat ZAČÁTEČNICKÝ REŽIM. skryje 70% všech voleb a možností. až se zvykne, přepnout zpět na expert:-) naučení bude tak snažší:-))) kéž by to tak měly všechny přístroje, navigacemi počínaje a lokomotivou konče..
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod crossfirej 23. 5. 2009 13:15

Tak me bylo řečeno že model je vyprodán a nove Navon už maji Igo Amigo a to se me nelibi. Doporučte please jinou s IGO8. Cena 3000-3500 max.
crossfirej
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audis 23. 5. 2009 17:06

noe modely navon jsou vzdy dve verze: jedna s amigo, druha s igo8. jestli nejaky eshop verzi s igo8 nenabizi, mozne to je, jeho problem. zkuste navon.cz
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod crossfirej 24. 5. 2009 15:57

Dik za radu ....popletlo me to ze u Navonu maji u verze IGO8 obrazek s IGO AMIGO ........ SAMOZREJME IGO8 je moje volba a vyberu Navon s nim.
crossfirej
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MAOrh 17. 7. 2009 07:50

NAVONy jsem dobre navigace, v dnesni dobe asi nejlepsi pomer cena/funkce a vybava. schvalne neuvadim kvalita, ta by mohla byt i lepsi, jsou to vetsinou detaily. Stojanek je oprvadu velice zakladni, stylus je lepsi nepouzivat atd... Nic co by celkove srazelo canu navigace ale po delsim pouzivani to jsou veci ktere vas budou malinko mrzet. Vse je ale dohnano soft. vybavou. Jinak model s IGO 8 jsou nacene jako PRO.
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!
MAOrh
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků