EVOLVE Multi Traxx 4GB

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod tomason24 3. 5. 2009 09:20

Zdravím,
Koupil jsem si tuto navigaci a potřeboval bych přehrát firmware, aby se mi odemknula vnitřní pamět. Může mi prosím někdo poradit, kde bych stáhnul tento firmware?
Díky :-)
tomason24
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audis 3. 5. 2009 10:26

na co?
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomason24 11. 5. 2009 17:37

už je to v pohodě..... Mám jeden dotaz.... Dají se někde stáhnout co možná nejaktuálnější mapy (zejména ČR) ? :-)
tomason24
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audis 11. 5. 2009 17:52

ano dají.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomason24 13. 5. 2009 20:22

a mohl by jsi mi napsat jak a kde?... popř. na mail : milnov@email.cz
předem dík :-D
tomason24
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audis 13. 5. 2009 20:52

mohl. (čas minulý).
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ofp.wolf 12. 1. 2010 22:38

[quote="tomason24"]Zdravím,
Koupil jsem si tuto navigaci a potřeboval bych přehrát firmware, aby se mi odemknula vnitřní pamět. Může mi prosím někdo poradit, kde bych stáhnul tento firmware?
Díky :-)[/quote]

Zkus to tady: http://www.forum.navitym.cz/index.php
Panasonic Strada CN-GP50N, Medion MDPNA150
Don't worry, be happy ...
ofp.wolf
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod simonanek 17. 7. 2010 12:19

Dobrý den koupila jsem jsi tuto navigaci a chtěla jsem se zaptat jak často aktualizovat mapy ???? A ještě mám problém s plánováním cesty jedem do Itálie a nejde mi navolit cesta , chtěla bych jet přes Mnichov , ale to mi nejde co s tím ????? Díky za každou radu Simča
simonanek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audis 17. 7. 2010 12:54

Zdravím,

1) pokud máte v přístroji mapy staré dva a více roky, asi by to chtělo aktualizovat.

2)nebo pokud jste zkušená řidička s orientačním smyslem a myslíte si, že bez problémů projedete nov useky (to by měl umět každý gps řidič) a nenecháte se zmást rozdíly v mapě a realitě na silnici (občas to nastane, třeba každých 200 km nějaká fakt drobnost) , akt. nemusíte. cena novch map není totiž zanedbatelné, proto píšu, abyste si promyslela cena - užitek.

3) pokud budete v budoucnu navi používat několikrát týdně třeba, akt. doporučuju každý rok nebo dva.

4) pokud jen pár krát do roka, co dva roky postačí.

5) aktualizuje se zde https://www.naviextras.com/shop/portal/ ... 100&area=5 , tam si vyberete váš přístroj a v menu vpravo pak jsou k dispozici různé balíčky map.

u každého balíčku zpravidla pak ještě lze zvolit, zda
jednorázová aktualizace
nebo roční předplatné
nebo vypůjčit mapy na několik měsíců (myslím tři) za nižší cenu

6) proč nechce jet přes německo, tak to od stolu netuším. třeba nemáte mapu nemecka v přístroji. což pochybuji, protože evolve pokud vím měly všechny mapy celé evropy.

7) složka igo/contents/map (nebo tak nějak) obsahuje jaké soubory?
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod simonanek 17. 7. 2010 13:51

Taky zdravím navi mám jeden rok .. Přes Německo jede , ale stahuje mě jinou cestou já potřebuji jet přes Cheb a ono mě to stahuje na České Budějovice a nejde mi to předělat jinak mapy tam jsou všechny nahrané myslím , že 44 států to by mělo být v pořádku ...Do složky nevím jak se dostanu ???? Simča
simonanek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audis 17. 7. 2010 15:09

dle zadaných podmínek, což jsou dva druhy v nastavení:
- použít typy silnic (dalnice, placene, , mýtné, nezpevnené, přívoz, přes hranice, ...)
- typ trasy (rychlá / krátka / ekonomická /snadná)
si zvolte, co potřebujete. téměř vždy doporučuju to, co je tučně. v případě že nechcete jezdit přes placené, vyklikněte pryč MÝTNÉ A POPLATKY. volitelně přívoz:-)

no a v závislosti co si tam nastavíte, spočítá optimální trasu. a že nejede přes Cheb, on to prostě spočítal tak jak to spočítal. dle zadaných parametrů se mu to zdálo nejlepší!! když parametry změníte, naplánuje třeba jinou. ale takto bych nepostupoval kvuli tomu, že chci jet zrovna tudy a tudy...

... pro tento účel postupujte tak, a jestli chcete jet přes určité místo, prostě si to místo naplánujte jako "prujezdní bod". běžná věc. "prujezd" mužete zvolit stejně mnoha způsoby, jako cíl (klikem do mapy, adresa, poi, gps souřadnice) . průjezdů lze mít více.

ano, pokud chcete jet určitými místy, prostě namlátíte cíl a prujezdy a navigace sama dopočítá trasu a body optimálně seřadí, aby se najelo co nejméně km. pokud vám samočinně seřazené body zrovna nevyhovují, v TRASA uPRAVIT TRASU jejich pořadí změníte, navigace sama přepočítá a frčíte:-)
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků