Panasonic Strada CN-GP50N - nové mapy

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod douda78 9. 2. 2010 23:18

Taky vlastním tuto navigaci a posílal jsem dotaz na centrálu Panasonicu v Praze ohledně nových map a tam mi zdělili, že nové mapy by měli vyjít na jaře tohoto roku u výrobce map Navigon. Poslali mi i níže uvedenou adresu na které se dají tyto mapy objednat.
http://www.navigon.com/portal/panasonic/shop/index.html
I7-6700
16GB RAM DDR4 2133MHz
HDD systémový je SSD Samsung EVO 850 250 GB
další HDD je SSD OCZ Agility 3 a WD10EARS
MB - Asus Z170M-plus
douda78
Junior

Odeslat příspěvekod frantisekhk 10. 2. 2010 10:44

Díky za odpověď; nicméně je, nebo spíše bude tam čeština? A podle čísla to není příliš aktuální, neboť je to z února 2008. Je to pro otce a ... Podobný odkaz mi poskytli už vloni z fy. Panasonic, s dodatkem, že litují ale fa. Panasonic se stáhla z evropského i amerického trhu s navigacemi; ale na dotaz o češtině už neodpověděli, z čehož soudím, že čeština není (pro pár lidí co si ji koupilo v Česku!). Taky se mi vůbec nelíbí taková koupě, je to v podstatě kupování zajíce v pytli; jak ověřit, že tam opravdu jsou zaneseny nové cesty; v Česku, ne vAnglii, nebo Německu, což asi budou. Je to jedna velká ostuda pro Panasonic.
frantisekhk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ofp.wolf 10. 2. 2010 15:55

Čeština tam bude na 100%, to je systémová záležitost pouze navi softu, který se při aktualizaci mypy nemění. Budeš měnit pouze mapu a to na Češtinu vliv nemá.

Douda78 ti dal jenom link, kde by se nová verze měla válet po vyjití, rozhodně tou aktualizací nemyslel to co jsi tam našel - psal najaře a jaro ještě není. Jedná se zřejmě o březen až duben a kdo ví jestli ne ještě později. Tyhle firmy si s termínama moc hlavu nelámou. :hm :hm
Panasonic Strada CN-GP50N, Medion MDPNA150
Don't worry, be happy ...
ofp.wolf
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod frantisekhk 11. 2. 2010 09:55

Díky moc; alespoň trochu potěšující zpráva.
frantisekhk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ofp.wolf 11. 2. 2010 14:57

Není zač, ale až budeš koukat jestli tam už je nová mapa, měj někoho kolem sebe, kdo tě vzkřísí až omdlíš z ceny :D :D
Panasonic Strada CN-GP50N, Medion MDPNA150
Don't worry, be happy ...
ofp.wolf
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod frantisekhk 11. 2. 2010 15:29

No mělo by to být těch 69 liber; i když to bylo v r. 2008 a kdoví jak teď; je to láce, ale nevím co jinak dělat; tady řešení tu je, vykašlat se na Panasonic a pořídit něco s lifetime aktualizacemi a snad by bylo po problémech. b) počkat jak ostatní zareagují na akci Nokie
frantisekhk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ofp.wolf 11. 2. 2010 21:04

No, daj se dělat i jiný věci, ale o těch se tu nemluví, páč se to tu nesmí.
Panasonic Strada CN-GP50N, Medion MDPNA150
Don't worry, be happy ...
ofp.wolf
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audis 11. 2. 2010 23:10

takže to asi jde, jestli jde technologicky o stejný model http://www.youtube.com/watch?v=8luwaeCEbWE
a http://www.google.cz/search?q=panasonic ... =firefox-a první odkaz. zda je funční, nezkoumal jsem.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod frantisekhk 12. 2. 2010 10:02

Vřelé díky oběma. Tak to už se s tím nějak popasuju.
frantisekhk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audis 12. 2. 2010 10:35

navigacni program igo8 si samozrejme muzes i koupit a implementovat ho pak dle navodu. bojim se ale, aby koupeny release nebyl zrovna nejaky divny a jelo to. obcas releasy divne jsou a ja to resim pouzitim jineho. najdou se urcite i dalsi reseni na nejake problemy..
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod douda78 20. 5. 2010 09:31

Ahoj,
tak nám konečně vyšli nové mapy.
http://www.navigon.com/portal/panasonic ... Id=7241642
I7-6700
16GB RAM DDR4 2133MHz
HDD systémový je SSD Samsung EVO 850 250 GB
další HDD je SSD OCZ Agility 3 a WD10EARS
MB - Asus Z170M-plus
douda78
Junior

Odeslat příspěvekod ofp.wolf 21. 5. 2010 22:48

Hmm, dobrý, ale těch 70€ je docela ranec, však oni se někde objeví. Momentálně ale mám na Stradě naroubovaný iGO, tak se mě to zase až tak netýká
Panasonic Strada CN-GP50N, Medion MDPNA150
Don't worry, be happy ...
ofp.wolf
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tom.brezna 27. 5. 2010 15:54

Asi to koupím a pak to budu kamarádům na foru nahrávat za pusu. :-)) To bych měl asi hodně zájemců co?
tom.brezna
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ofp.wolf 27. 5. 2010 17:39

tom.brezna píše:Asi to koupím a pak to budu kamarádům na foru nahrávat za pusu. :-)) To bych měl asi hodně zájemců co?

A těch oparů :D
Panasonic Strada CN-GP50N, Medion MDPNA150
Don't worry, be happy ...
ofp.wolf
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ofp.wolf 18. 11. 2010 23:27

Svůj problém s aktuálními mapami jsem vyřešil - narouboval jsem na svojí Stradu iGO Primo a maká to sqele, bez nejmenších problémů. Strada jako železo je docela dobrá a bylo by škoda jí vyhodit jen pro to, že nejsou nové mapy. Stačí "koupit" jiný navi soft a pustit se do toho.
Panasonic Strada CN-GP50N, Medion MDPNA150
Don't worry, be happy ...
ofp.wolf
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků