NDrive - co nás čeká?

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Dave21 8. 9. 2008 08:47

Zdravíčko, tak jsem zaregistroval, že se k nám pomalu dostávaji navigace od Portugalů NDrive http://www.ndriveweb.com/ Například brousím zuby na G800. Nějaké zkušenosti? Ceny jsou hodně zajímavé a někde už se dají sehnat u nás. Máte už někdo zkušenost? :nenapadne
Dave21
Junior

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 11. 9. 2008 21:29

Vypadají zajímavě, i když prostředí je možná podle několika obrázků mírně nepřehledné. Zkušenosti ale zatím nemám a na žádné jsem ani nenarazil.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milan.repair 25. 9. 2008 18:26

Tak sem si ji pořídil a nemůžu si stěžovat, je fakt za tu cena opravdu výborná. Podle mého má bezkonkurenční výbavu a kdo váhá, klidně ať do ní jde. Nebude litovat.... Těším se na vaše zkušenosti.
milan.repair
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mikels1 29. 9. 2008 10:26

Ndrive je stejný jako Evolve Multitraxx a nebo Goclever. Pouze se liší v software...
mikels1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zekon 14. 5. 2009 18:45

NDrive na symbian s60 3rd:

Obrázek


Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek


Tak první zkušenost s je dobrá. Přepočítání trasy okamžité, výpočet se zdá být také dobrý. Zatím jsem zkoušel pouze po Praze.
Jako u každé navigace, která dokáže upozornit na překročení povolené rychlosti je nevýhoda ve špatných podkladech.

+ využívá interní čip GPS
+ možnost nastavení několika barevných schémat (pět)
+ podpora dotykového ovládání
+ funguje na vnitřním display E90 vč. přepínání
+ 3D zobrazení budov

- zatím nic podstatného

R.
Zekon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audis 14. 5. 2009 22:40

před pulrokem jsem zkoušel na ppc nějaký Ndrive 1,xxx (v té době v prodeji byla běžně verze 3,xx myslím)... no, ovldádaní zcela jiné než tomto, igo8, garmin, málo možností nastavení, malinko nepřehledné, těžko soudit, stará verze...
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hhitmen 15. 6. 2009 10:56

Tak sem si vcera nainstaloval nejnovejsi nDrive a luxus zatim nejlepsi navigace co sem stahl. Doted sem mel sygic a ten fungoval tak ze ukazoval vzdy o 100 pozadu nez byla realna skutecnost a taky to neslo plynule ale trhalo se to

Toto sem spustil do 10s to naslo satelity a jelo se vse ukazuje jak ma nic se netrha a ukazuje to kde prave sem tak jak doopravdy jsem :) takze kdo vaha at urcite zkust :)
hhitmen
Amatér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drsticka 6. 7. 2009 15:47

Dobrý den,
chtěl bych zareagovat na tuto diskuzi,pokud ji ovšem ještě někdo čte.Vloni v říjnu jsem si koupil navigaci NDrive G400.Zaujala mně jak nízká cena tak doplňkové multimediální funkce.Bohužel již po pár jízdách s ní jsem zjistil,že to není to pravé.Navigace vás tvrdohlavě vede po předem vytyčené trase a když ji změníte tak vás nekompromisně vrací zpět k místu kde jste měli odbočit.Klidně v křižovatce řekne"otočte se"!!I po ujetí několika Km je schopna vás vrátit na původní odbočku místo přepočítání trasy.Několikrát se mi stalo,že mi navigace ukazovala směr jízdy a po projetí křižovatky najednou směr změnila a já jsem jel špatně,takže mě opět vracela na onu křižovatku.Nedávno mi to udělala také a potom mně na onu křižovatku vedla oklikou asi 4 Km,přičemž jsem nakonec skončil na rozmlácené cestě v lese před zákazem vjezdu a závorou.Takže jsem se notně rozjařen vracel.Zkoušel jsem stahnout nový firmver a map. podklady,ale přesto že jsem na jejich stránkách zaregistrován tak mi to nejde(podařilo se mi to pouze jednou).Kartu v navigaci mám 512 MB a mě to při stahování aktualizace hlásí,že na ni není dostatek místa(původní aplikace zabírá něco přes 200 MB).Moje zkušenosti s touto navigací jsou vpodstatě jen špatné.Jsem rozhodnut,že ji prodám a za sebe bych ji nedoporučil!!
Drsticka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dragonflycz 10. 6. 2010 06:14

zdravím, nevíte kdy vyjde oficiálné V10 v čechách?

Jinak Ndrive používám asi nejčastěji, protože má zdarma aktualizace radarů a vlastně i celého programu pomocí programu NDrive Agent....
Dragonflycz
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků