Panasonic GP50N

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod hawkehi 2. 9. 2008 09:30

Všechny zdravím. Tak po dlouhém váhání jsem se rozhodl pro navigaci od Panasonicu.Mám ji týden a jsem z ní pěkně ve stresu a to hlavně,když ji chci nějak upgradovat.Přiložené DVD mi nejde spustit v žádném počítači píše to následující chybu" Správná inicializace aplikace se nezdařila". Za druhé pokud jsem chtěl přehrát nouvou verzi programu ROM Image, tak opět se to bránilo a žádná rekace.Postupoval jsem dle návodu pro instalaci a vždy se to zakouslo při spuštění aktualizačního nástroje, to se objevila tato hláška: "Unable to open handle to device"
Takže co se týče navigace samotné,funguje vše jak má,ale ohledně instalací-KATASTROFA! Už s tím bojuju týden a nic. Můžete mi někdo pomoct.Předem všem děkuji !!
hawkehi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zdeněk Málek 2. 9. 2008 12:13

Při rozhodování před koupí navigace jsem uvažoval i o této. Ovšem odradily mě hlavně aktualizace map.

Zkoušel jste tento odkaz?
http://panasonic.co.jp/pas/en/software/pnd/cz/index.html

Jinak bych to viděl na reklamaci (alespoň toho CD)
Zdeněk Málek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hawkehi 3. 9. 2008 06:29

Tak ohledně aktualizace map zatím nemám žádné výhrady.Mám tam teď tu poslední NT074(je to sice jen východní evropa,ale pro mě dostčující). Uvedený odkaz jsem samozřejmě zkoušel,ale nic. O nové DVD jsem si už zažádal tak uvidíme.
hawkehi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ironmanik 21. 5. 2009 13:25

Zdravim,chtel jsem se zeptat jake tato navigace pouziva mapove podklady a zda se daji nejak aktualizovat.
Dekuji
ironmanik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ironmanik 30. 5. 2009 12:40

zdravim mam velky problem,zkousel jsem v teto navigaci aktualizovat Rom a software a pri aktualizaci se to kouslo.Kdyz ji zapnu tak naskoci na obrazovce prouzkovane Panasonic a nic se nedeje.K pc se taky nepripoji.
prosim poradte co delat
ironmanik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tom.brezna 27. 7. 2009 18:07

Zdravím,nemáte někdo doma na navigaci Panasonic GP 50N nové Cd označení T1000-EUO208.Když tak dejte vědět na tom.brezna@centrum.cz
Dík.
tom.brezna
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ofp.wolf 8. 8. 2009 23:38

tom.brezna píše:Zdravím,nemáte někdo doma na navigaci Panasonic GP 50N nové Cd označení T1000-EUO208.Když tak dejte vědět na tom.brezna@centrum.cz
Dík.


Nové CD sice nevlastním, ale mrkni se na následující link, třeba se ti k něčemu hodí:

http://www.panasonic.net/pas/support/so ... index.html

Když potvrdíš souhlas, hodí tě to na stránku s aktualizací softu, kterou doporučuju přečíst dřív, neš se do toho "zakousneš".
Panasonic Strada CN-GP50N, Medion MDPNA150
Don't worry, be happy ...
ofp.wolf
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tom.brezna 24. 8. 2009 14:57

Vlastníte někdo mapy do Panasonicu GP 50N označení Q2/2008?Jestli ano tak se mě prosím ozvěte.Dík.
tom.brezna
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ofp.wolf 25. 8. 2009 12:17

tom.brezna píše:Vlastníte někdo mapy do Panasonicu GP 50N označení Q2/2008?Jestli ano tak se mě prosím ozvěte.Dík.


Platí to, co jsem psal v mém posledním postu - kompletní poslední update najdeš na

http://www.panasonic.net/pas/support/so ... index.html

Jestli chceš opravdu nové mapy, budeš muset laborovat a zkusit dát svojí navigaci sežrat nějakou novější mapu od Navigonu. Panasonic zatím uvolnil jen to, co najdeš na výše uvedeném odkazu.
Panasonic Strada CN-GP50N, Medion MDPNA150
Don't worry, be happy ...
ofp.wolf
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tom.brezna 25. 8. 2009 14:55

ofp.wolf píše:
tom.brezna píše:Vlastníte někdo mapy do Panasonicu GP 50N označení Q2/2008?Jestli ano tak se mě prosím ozvěte.Dík.


Platí to, co jsem psal v mém posledním postu - kompletní poslední update najdeš na

http://www.panasonic.net/pas/support/so ... index.html

Jestli chceš opravdu nové mapy, budeš muset laborovat a zkusit dát svojí navigaci sežrat nějakou novější mapu od Navigonu. Panasonic zatím uvolnil jen to, co najdeš na výše uvedeném odkazu.


Nové mapy mají na stránkách Navigonu-Q2/2008.Novější zatím není.Nechci náhrávat nový softver.Na tom odkazu od tebe žádné mapy nejsou.Jde mě jen o to, se poradit s někým kdo kupoval od navigonu.Nemám zkušenost s posíláním z ciziny.U nás dle zdělení F.Panasonic se už žádné navigace dovážet nebudou!!Tak že nebudou k mání ani mapy na tento přístroj.To je super ne? >:-(
tom.brezna
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ofp.wolf 26. 8. 2009 06:39

Hmmm, postavili se k tomu čelem. Ostatně to je v našem Kocourkově normální, že ti něco prodaj, ale další podpory se nedočkáš. Ještě že jsou Češi tak vynalézaví. No ale když bude nejhůř, přeflashuje se do Strady jiný soft, třeba Tomtom a nebo iGo. Někdy holt nic jinýho nezbude. Přeci svojí Stradu nehodím do popelnice, ještě bych měl průšvih, že nelikviduju ekologicky ...
Panasonic Strada CN-GP50N, Medion MDPNA150
Don't worry, be happy ...
ofp.wolf
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod warhead_cz 26. 8. 2009 09:19

to nebude kocourkovem ale pristupem sony a panasonic :D
Navigace - všechny
PC - 5200+,m2n-sli,4g,460gtx a dalši
wagen - dfensovo vysnena doslova
warhead_cz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ofp.wolf 1. 9. 2009 15:12

Trošku jsem googlil a našel. Jelikož výsledky kolidují s pravidly tohoto fóra, nebudu zde uvádět žádné linky. Jestli máš/máte zájem, pořešíme to pomocí SZ a následně pomocí Emajlu.
Panasonic Strada CN-GP50N, Medion MDPNA150
Don't worry, be happy ...
ofp.wolf
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků