Mio 720 - tipy jak pracovat s TMC?

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Radek O. 16. 10. 2007 13:42

Poridil jsem si tuto blbustku pred nedavnem a nevim jak udelat par veci.

- lze, aby v prehledu dopravnich prekazek se zobrazily jen prekazky na trase? Mam tam vsechny, co jsou hlaseny v CR a je dost neprehledne se orientovat, co je a neni na me trase.

- kdyz jsem predtim pouzival TT5 v mobilu, byla tam funkce "prekazka" za 100,500...5000 metru apod. coz umoznilo rychle a komfortne objet necekanou prekazku (kolonu..), ktera v TMC neni. Ma neco takoveho i Mio - nejakou rychlou volbu - opusti cestu a najdi alternativu?


Jelikoz se mi nechce zakladat vice diskusi - lze nejak v Mio720 zadat vice oblibenych cilovych bodu, nez ty dve? Nebo to nejde a musim se spolehat na historii a pamatovat si co bylo co? Mam pomerne dost cilu, kam pravidelne jezdim a libilo se mi v TT5, ze jsem si je pojmeoval, jak sem potreboval a mel jsem to krasne prehledne.

Predem diky
Radek O.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 16. 10. 2007 13:57

Nemám tu Mio, takže jen vzpomínám. Není tam nějaký filtr, kde se dají vybrat jen události na trase?

K bodů: tam lze využívat složku s oblíbenými položkami, kam si můžeš stejně jako u TomTomu pod vlastním názvem uložit co potřebuješ.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek O. 16. 10. 2007 14:12

no ten filtr tam mozna je, ale ja ho nikde nenasel.
Radek O.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 16. 10. 2007 19:26

Už si vzpomínám, tohle na Miu bohužel nejde. Kopíruji z testu:

---
Nalezené dopravní problémy se zobrazí v panelu TMC. Už jsem si stěžoval, že Mio neukazuje jen události na cestě, ale všechny v okolí, což je při navigaci dost nepraktické. Nevím, co mě na cestě čeká. Musel bych dlouho listovat seznamem a hledat v něm položky označené vlaječkou.

Ještě horší ale je, že panel TMC není „živý“, aktualizuje se jen v okamžiku, kdy na něj přepnete. Potom se už vzdálenosti k dopravním událostem nemění, také řádky zůstávají pořád stejné. Když chcete aktualizaci, musíte vybrat jiný panel a znovu se přepnout zpět na TMC. Trochu doufám, že tohle je chyba, která Miu unikla, nikoli záměr.
---
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek O. 17. 10. 2007 11:13

Marek: to jsi mne moc nepotesil, takze cele TMC je na dve veci.
Radek O.
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků