jak dostat kontakty do MIO C520 ?

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod daddy-o 24. 9. 2007 21:38

Tak uz jsem z toho blazen. Jednu navigaci jsem vratil protoze porad zamrzala a resetovala se a poridil si Mio C520 a uz 4 hodiny tady resim dalsi problemy noveho pristroje, budto tam furt vali presypaci hodiny a nic se nedeje a nebo prijde hlaska ze jsem se byl zly a " an attempt was made to access.....bla bla bla" a vsechno to zamrzne. Vsecko fakt super maji to paradne vymakane za 12 litru ale jak tam mam nacpat kontakty do navigace to uz fakt nevim.
tak budto to pul hodiny jako ze nacitalo kontakty s me W710 ale nic tam nebylo. Pak byli policka neaktivni, po nekolika restartech to zase rikalo jako ze nacita ale za par sekund to samo spadlo. A tak to ted dela porad. Krome toho ze uz asi pul hodiny vali presypaci hodiny a furt nic, Zkusil jsem i N9300 a 6230i ale nikde to nenacetlo ani jedno cislo. Vidim ze dnesni navigace jsou fakt hi-tech a jen je rozjet je velka zabava a sranda. mate nekdo nejakej tip na tuto dalsi magickou navigacku ???? diky za pomoc
daddy-o
Junior

Odeslat příspěvekod jiboy 25. 9. 2007 11:37

Nevím je toho hodně vše si pročti na fóru drobecek.net kde je vše v diskuzi pouze o navigacích mio. Jinak já jí používám pouze na navigování a přehrávání filmů a funguje vše OK a od toho hlavně navigace je, že?
jiboy
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků