Kdo máte zkušenosti s MIEM H610???

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ervos 12. 5. 2007 14:59

Ať hledám jak hledám nedaří se mi najít žádnou pořádnou uživatelskou recenzi na MIO H 610.Zajímají mě hlavně připomínky z praxe :!: :!: obecného vyprávění o tété gps je dost ale praktické zkušenosti z denního běžného užívání nejsou a nebo nevím kde hledat :cry: Určitě někdo něco víte :wink: :wink:
ervos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vykycabadaj 16. 5. 2007 21:30

Ahoj po cca 2 měsícech ti mohu napsat, žena ho miluje, co jí stve je to že to neříká zahni tady, ale po 100 metrech zvol další do leva. Navicore to dělá odbč zde, ale v podtatě to oba hlásí na stejném místě.
Blbý jen jeden hlas. Chlap jmenuje se Jan.
Mapy krásný, přidání kamer super, hůř se hledá trasa, zdá se mi, že má hůř pokrytou ČR než TomTom, který zná na vesnicích i ulice. Jestli tě něco napadá, tak napiš. Odpovím rád!

Ale jinak vládne spokojenost.
vykycabadaj
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ervos 17. 5. 2007 06:39

Zdar! já ji chci pro přítelkyni a právě proto jsem hledal něco malýho a funkčního.Jak to je s tou velikostí displaye z toho mám trochu obavy... no ale zase kolikrát koukáš na display,máme totiž xsaru picasso,no a ta vzdálenost na přední okno je velká,jedině snad ji přilepit hned pod zrcátko???Zkoušel jsi na tom koukat na nějakej film Mp4? co rozlišení atd...?Jak píšeš o tom že říká odboč za 100metrů,to bude asi trochu potíž protože v tom má ta moje hokej jako prase,pro ni 20 nebo 200 metrů???? no darmo mluvit!!! Abych se přiznal tak hlavní využití tý gps bude upozorňování na radary a jako druhořadá funkce bude navigování.přítelkyně jezdí moc rychle a to všude,tak mě napadlo když jí pořídím tuhle věc tak má alespoň trochu šanci že se vyhnout pokutám.No nevím myslíš že má ta navigace nějakou vyloženě blbou vlastnost,klepe se při jízdě,nebo má SW/HW problémy,ztrácí signál? atd...
Co třeba ovládání,ta moje není žádnej"hacker" tak jestli to je intuitivní a rychlý,spolehlivý.Přečetl jsem toho dost takže funkčně asi tak nějak vím co očekávat ale jak jsem psal,zajímají mě nedokonalosti při používání abych pak nebyl překvapenej?!?
Díky moc za odpověď už jsem myslel že se nikdo nenajde,Čus!!!
ervos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod elado 17. 5. 2007 08:36

display je v pohode. co sa tyka navigovania, tak naviguje presne ako vsetky navigacie postavene na IGO - cize upozornuje niekolko krat pred odbockou, ale pri samotnom odbocovani nie. Nakolko vsak rychlo prepocitava trasu pri zlom odboceni, nie je to problem.
Mam ho cca. 1/2 roka a ziadne problemy som nezaregistroval jeho rozmery su skutocne super vyhoda, nikdy nemas problem ho strcit do vrecka;-)
Co sa tyka hlasu pri navigovani, tak nie je problem tam nasypat ine, ja osbne pouzivam babu - cesku;-)
Co sa tyka signalu - ma sirf3, takze pohoda.
ak ti napadne este nieco, kludne sa opytaj:-)
elado
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ervos 17. 5. 2007 16:54

Třeba mě zajímá jestli jde zadat údaje v zeměpisné šířce a délce?? pak taky kolik tras se dá uložit do paměti? jaký rozlišení fotek to pobere aby se neotvírala jedna fotka hodinu? Má to mio taky nějakou super vlastnost,myslím něco co nebývá běžné u navigací? předpokládám že nemá asi aktivní držák,co? to je škoda!!! Jak se přihlásí k pc,jako další disk?? Byl bych rád za nějaký weby kde se dají k tý gps stáhnout doplňky,aktualizace atd..., celkem jsem se nikde nedopídil jak vlastně (ne)funguje RDS/TMC a jestli bych měl sehnat anténu,no přiznám se trochu jsem koukal po anténách ale našel jsem pouze myslím v belgii za cca. 3000CZK včetně poštovnýho.Díky za info chlapy!!!!
ervos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod elado 17. 5. 2007 17:33

Takze v skratke:
-suradnice- ano
-trasy v pamati-neviem;-)
-fotky-udajne o nicom
-je super male;-)
-pasivny drziak, ale drzi jak pribity;-)
-s pc komunikuje vlastnym softom.
-http://drobecek.net/forum/ - je sice o C710, ale vela veci fachci na H610
-rds/tmc asi tak ako si zistil:-)
elado
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vykycabadaj 18. 5. 2007 23:20

Dnes rychlá odpověd na předešlou otázku.

Radary sou skvělá věc, ale jestli žena, přítelkyně jezdí rychle a ty jí tam zadáš radary, tak bud to po několikáté jízdě vypne nebo se z toho zhroutí a nebo začne jezdit podle předpisů. Pač je to takovej řev, když překročíš rychlost... Ale zase tam můžeš dát vyšší rychlost. :wink:
Video je spíš pro spestření, nejde přehrávat při navigaci. Ale co je krásný, že MP3 hraje při navigaci, ale neoužitelné ve městě, kde ti pořád do hudby povídá Jan.
Plánování tras jsem nenašel. Umí zaznamenávat trasu. K pozdější lustraci. :lol:

Jinak 20 nebo 200 metrů je to docela problém, musíš kouknout na mapu jak to tam vypadá. Ale jak jsem psal, než to dořekne tak to je jako odbočte zde s jinejma navi.

Husí krk drží. Nehne se, a to ho žena sundavá tak 3-5 za den.
Jednou se začal logovat tak za 2 minuty co byl pod nebem, ale asi blbě lítali družice a naopak v baráku ukazoval a vyšel si ven a řekl ztráta GPS. Ale to má asi každá.

Ovládání je drobet složitější, hlavně když chceš objet kolonu a nedáš baypass. Je tvrdohlavá, takže ti při každý odbočce říká otoč vozidlo. No a když se rozhodneš, že ho dáš musíš mačkat na displej asi 3-4x než se dostaneš k menu objíždka. baypass.

A co je tam super věc je takový poznámkovník. specialka pro ženský, jako co si máš nakoupit na výlet, dovolenou, pak si to můžeš zatrhnout jestli to už máš v krosně.

To elado: Kde si zohnal tu babu? Nebaví mě poslouchat Jana.

Kdyby něco jsem o vík. v práci takže budu v podstatě online, tak kdyby tě napadlo a já budu vědět dej dotaz.
vykycabadaj
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod elado 20. 5. 2007 00:08

http://drobecek.net/forum/

tu najdes aj ine finesy, ktore na h610 funguju:-)
elado
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vykycabadaj 20. 5. 2007 22:40

Díky moc. jen dofám, že to zvládnu naistalovat a že to bude fungovat. :?

Díky moc
vykycabadaj
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod elado 21. 5. 2007 12:14

neboj, zvladnes;-)
aj ja to mam odtial.
elado
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hakunděk 27. 3. 2008 11:50

Zdravím. Koukám, že už skoro rok se tady nikdo neozval, tak že bych se chtěl zeptat na radu já. Chtěl bych si pořídit tu 610ku a nemůžu jaksi nikde zjisti, jak je to s baterií. Je možné ji vyndat ,vložit náhradní nabitou a pokračovat v provozu na baterií? A nebo životnost navigace končí zároveň se smrtí baterie. Děkuji.
Hakunděk
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků