Mio C520: dost dobré

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod tomdrake 16. 8. 2007 08:21

Chtěl bych se zeptat uživatelů MIO C520, jestli držák jde uchytit i jinam než na sklo. Rád bych, aby mi navigace moc nezavazela ve vyhledu pri jizde a vzhledem k tomu, ze Octavka ma sklon skla a vyhled pekne naprd, tak bych navigaci rad umistil jinam. Help me!!
Tom
tomdrake
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod petrkupb 17. 8. 2007 17:30

Chci si koupit první navigaci a protože se v nich nevyznám tak pročítám ruzná fora a recenze. Mám limit tak 10000 kč a požaduji aby měla HF. No a zatím mi vychází MIO C 520. Byl bych rád za jakékoliv rady a zkušenosti zvlášt s fungováním HF. Jestli bude mít někdo chut a náladu napište mi na petrkupb@centrum.cz Diky.
petrkupb
Junior

Odeslat příspěvekod puamík 17. 8. 2007 19:39

dnes jsem vyzkoušel MIO C520 a mám pár připomínek.
- jsou dva souběžné pruhy, pravý odbočuje doprava, levý jede rovně, já vím, že jedu rovně a mám být v levém pruhu. Navigace mně říká, jeďte (držte se) vpravo a když jsem skoro v křižovatce, tak mně řekne jeďte rovně. Ale to bych musel být v tom levém pruhu. Tak to je podle mě hodně velká chyba. Nevím jestli je to standard nebo výjimka.
- zadávám novou adresu na místo ve městě kam jsem již adresu zadával. Mio 520 nabídne klávesnici a já musím jak blbec ťukat název města. To levné Mio 250 ještě před klávesnicí nabídne naposledy zadávané města, takže vyberu a jedu dál na ulice. Maličkost, ale mě rozladila
puamík
Junior

Odeslat příspěvekod patrias 22. 8. 2007 18:05

to:puamík
k tvé druhé připomínce mám radu na kterou jsem přišel používáním 520ky.Stačí když zadáš adresu z historie přístroje a nic vyťukávat nemusíš
k první připomínce ti neporadím,zrovna jsem se vrátil z itálie a navigace mě za asistence Mika vedla jedna báseň.Vídeň zvládla také perfektně....
patrias
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lordfus 19. 9. 2007 14:07

V recenzi sem se dočetl, že se program s navigací u Mia C520 nedá minimalizovat. Proto bych se chtěl zeptat, zdali vůbec můžu při jízdě se zapnutou navigací poslouchat MP3 a nějak je ovládat. Máte s tím někdo zkušenosti?
dik.
lordfus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Rimer 18. 3. 2008 19:51

Nazdar lidi, mám opět dotaz k té mapě slovinska.

Přečetl jsem si tady že někde se dají koupit C520F+ ve verzi se Slovinskem - je to pravda a kde??

Pokud to pravda není, tak bych poprosil ty, co si to tam dohazovali o info jestli jim to funguje - na jiném foru jsem se dočetl, že mapa prý není kompletní a když se tam nahraje tak stejně nenaviguje správně.

Dá se dokoupit na další kartě, ale zase ji člověk nanahraje do přistroje, takže když am má kartu se slovinskem, tak chybí rakousko a naopak.

Zvažuju co koupit za navigaci kolem 8-9 tis.
Určitě chci celou evropu, raději bych mapu od Tele Atlas, potřebuji handsfree přes BT, ostatní funkce mě nezajímají. Alternativou by byl Tomtom, ale tam mě zase štou ty rozdělené mapy západní a východní evropy a nutnost přepínání na hranicích - předpokládám, že Mio tenhle problém nemá - pokud ano tak beru TomToma.

Už jsem byl rozhodnutý pro tohle Mio, ale to slovinsko mě děsně nahlodává.

C720 prý Slovinsko má, ale už mi přijde zbatečně drahá navíc ten foťák vůbe nevyužiju.
Rimer
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod polda 8. 4. 2008 21:13

ofiko Slovinsko není k C520,na podzim má být aktualizace kde by mohlo už být.popř pořídit nové Mio Moov
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Satánek 12. 4. 2008 19:44

Já mám taky Mio C520 , a Slovinsko tam ofiko není. Dá se při troše snahy najít na netu. Musí se ale nahrát i jiná verze Chorvatska, aby navazovali správně mapy.
Satánek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod messy 13. 4. 2008 12:29

Marek L. píše:Ale no tak. K mapám stejně jako k softwaru potřebujete mít licenci. Jinak je to warez, a na ten se na tomto fóru nehraje. Kromě toho cizí mapy vám ve vašem přístroji nebudou fungovat.

Další podobné příspěvky budu mazat.


No Vy to mozno povazujete za warez, distributor Mia asi nie. :hm Pisal som na podporu mia kvoli mape Slovinska. Odpisali mi, ze mapa v navigicii nie kvoli licencnym podmienkam, ale mam skusit stastie na niektorom internetovom fore a problem urcite vyriesim. :nenapadne Takze tolko vyjadrenie od distributora.
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce.
messy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod messy 13. 4. 2008 12:31

Satánek píše:Já mám taky Mio C520 , a Slovinsko tam ofiko není. Dá se při troše snahy najít na netu. Musí se ale nahrát i jiná verze Chorvatska, aby navazovali správně mapy.


Funguje ti to aj po tohtorocnej aktualizacii? Predtym mi stacilo do mia hodit mapu Slovinska a vsetko islo v pohode. Teraz po aktualizacii ju uz nebere.
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce.
messy
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků