Mio C520: dost dobré

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ladud 17. 5. 2007 16:50

Koupil jsem Mio C520 a chtěl do něho nahrát nějaké obrázky a muziku.Použil jsem program Mio transfer dodaný na CD s navigací ale nepodařilo se mi nahrát nic.Stále to píše "synchronizace selhala" nebo to napsalo"soubor nelze kopírovat,cesta je moc hluboká".V návodu se píše že navigace umí přehrávat mp3,jpg atd.ale když je tam nedostanu nic si nepřehraju.Pomůže mi někdo prosím?
ladud
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod petr845 26. 5. 2007 11:11

Dobrý den mam zájem taky si dohrát mapu Slovinska do Mio C 520 jestli bych vás moch poprosit o bližší informace nahrávání této mapy do této navigace.Předem děkuji za odpoved.
petr845
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Karel F 31. 5. 2007 21:59

Dotaz Na Modena- prosím o zaslání postupu dohrání mapy Slovinska do MIO 520 Děkuji F
Karel F
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod StehlaPce 4. 6. 2007 10:56

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na dvě věci k jinak dobrýmu Miu520. 1. Když zadám trasu a vyrazím, tak po zvolení SLEDUJ se mi mapa sama přibližuje a oddaluje a různě naklápí (což je dost užitečný) ale taky se mi přepne na pohled z letadla, když je vzdálenost k další změně směru víc než 3 km. A pak se ssama vrátí. Což už se mi tak nelíbí. Přece jen je lepší videt ubíhat silnici i s odbočkama. Dá se to někde zakázat aby tento pohled nepoužíval? Dělá mi to až teď od znovuobnovení softwaru map z dvd. Předtím mi to při odchodu z map nahlásilo FATAL ERROR a restartovalo se to. 2. Taky mě trochu zdržuje doba než ho najdou satelity. Trvá to tak do 4 minut. Když jsme byli třeba v Ikee v podzemí, tak když jsme vyjeli ven, tak jsme chvíli jeli na tipovačku a doufali že blbě nezatočíme, protože se nám nechtělo čekat. Funkce zapamatovat poslední polohu na silnici by to neurychlila? Je to moje první zkušenost s navigací, takže se možná ptám na normální funkce, ale dík za odpovědi. :oboze
StehlaPce
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Plutas 6. 6. 2007 13:04

to StehlaPce
Add. 1. Zrušení provedeš v menu: Nastavení/Více/Nastavení rychlosti přiblížení a tam zrušíš zaškrtávátko Aktivovat režim náhledu.
Add 2. Taky se mi, ale jen několikrát stalo, že komunikace naběhla za skoro minutu. Pomohl restart a situace ve stejném místě byla znatelně lepší cca 15 sec.
Plutas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod StehlaPce 7. 6. 2007 06:50

díky, přepínání náhledu jsem už vypnul, s tím náběhem asi hodně záleží jak jsou zrovna satelity. někdy to je docela rychlý, někdy si to rozmejšlí.
StehlaPce
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kilch 27. 6. 2007 21:44

Narazil jsem na podivnou vlastnost navigátoru: nepodařilo se mi zadat jako cíl město Sucy-en-Brie ve Francii a to z toho důvodu, že po napsání prvních dvou písmen Su... se jako neaktivní stane na klávesnici písmeno c . Zdá se mi, že zde se nadměrná snaha o usnadnění ovládání zcela minula účinkem - destinaci prostě nelze zadat.
kilch
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 27. 6. 2007 21:58

Sucy-en-Brie mi to taky nenajde, C je ale po zadání "Su" dostupné. Najde ale pouze Suc-sur-Erdre.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jaho007 28. 6. 2007 08:19

Mě to normálně Sucy-en-Brie najde... (Mio C520) :D
jaho007
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod timbre 1. 7. 2007 11:09

Mám stejný problém jako někteří v tomto foru, koupil jsem Mio 520, zítra jedu do Chorvatska a žene mě to přes Maďarsko, neboť přesto že mi prodejce v Datartu tvrdil že je tam celá Evropa, Slovinsko chybí a nemůžu jím ani projet, rád bych získal radu jak průjezd alespoň vyřešit, nepotřebuji podrobné Slovinsko, aspoň bych tam rád projel! Díky za radu!
timbre
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Honza729 2. 7. 2007 08:58

timbre: Nebudte zblbly navigovanim a proste jedte trasu dle ceduli, ne ? :mrgreen: Osobne neznam takoveho neznalka, ktery by bez navigace a mapy nedorazil pres Slovinsko do Chorvatska..... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Honza729
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myskoc 12. 7. 2007 13:32

StehlaPce: Mio C 520 f také používám a k popisovanému jevu (pohled z ptačí perspektivy - symbol letadla) uvádím, že tento pohled se přepne automaticky když další změna směru bude až po dlouhé době, je to praktické z toho důvodu, že řidič vidí více jaká bude trasa, prostě mapa je v ten moment jakoby obsáhleji zobrazená. Pokud to ale některému uživateli vadí, stačí ťuknout na symbol letadla a mapa se opět zaobrazí v pohledu 3D. Je však pravda, že po nějaké chvíli se opět přepne "na letadlo".
Naposledy upravil myskoc dne 12. 7. 2007 13:42, celkově upraveno 3
myskoc
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod myskoc 12. 7. 2007 13:38

Honza729: Tento názor jsem měl skoro i já, ovšem jen do té doby, než jsem "ochutnal" jízdu s GPS. Myslím, kdo to zkusil, dá mi za pravdu.
myskoc
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod motorovy.dedek 19. 7. 2007 09:11

Ahoj,

mám C720 a děsně mi blbne zvuk, jakoby se občas zdvojí první písmeno hlášky. Kde se dá sehnat ta Zuzana?

Taky se mi zdá docela tuhé ovládání LCD dotykovky. Měl jsem v ruce TomTom a tam to šlo lehce, tady musim skoro přitlačit.

Dík moc. dědek
motorovy.dedek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod motorovy.dedek 19. 7. 2007 09:15

Ahoj,

mapy smazat jdu a nevadí to.
Připoj to přes USB na PC (Win XP) a pak se to chová jako disk a můžeš normálně kopírovat a mazat.

Kde jsi sehnal Zuzanu? Potřeboval bych taky nahradit toho koktajícího šmoulu.
Jinak jsem dohrál Slovinsko z Mio710, ale nanapojilo se.
Nová verze mapy 2007 zase nejde načíst. máš nějakou funkční?

Dík Moc. dědek
motorovy.dedek
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků