MIO H610

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod elado 16. 2. 2007 16:51

Tak dnes mi dorazil drobcek H610. Okamzite som s nim vyrazil na cestu a musim konstatovat, ze sa vcelku vydaril. Zjednodusene mozno povedat, ze sa jedna o C710 v malom. Jedine minus je, ze ludia s hrubsimi prstami budu mat s jej ovldanim problem :D Na druhej strane je H610 koncipovana ako navi pre zeny a tam vidim jej velku perspektivu :wink:
elado
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod marticka 28. 2. 2007 12:40

mě docela vyhovuje ja jsem s ním spokojená naprosto Je to bezva na kolo dám to do folie na řídítka místo mapy když jdu od kola tak ho strcim do kapsy je fakt malej a večer si pustim simpsny na dobrou noc :-)
marticka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod elado 28. 2. 2007 21:09

jj uz som chytil grif a vsetko fici ako ma. skvela kupa a max. spokojnost :tleskani
elado
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod marticka 1. 3. 2007 09:39

Tak jsem ho dneska musala zase vrátit zkušební doba uplynula....škoda, kdyby ste věděli kde toho fešaka seženu....ale levně :-) tak mi dejte vědět
marticka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod marticka 7. 3. 2007 13:09

nevite nekdo kde by se to dalo co nejlevněji koupit docela by se mi hodil nějak jsem si na něj zvykla ale nechci za něj dát moc peněz. Nějaká podpultovka nebo tak?
marticka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod elado 7. 3. 2007 18:33

mna vysiel v prepocte cca. 8300 CZK. To sa mi zdalo byt vcelku primerane.;-)
elado
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kopacek 7. 3. 2007 18:59

Dotaz: mohl by někdo z majitelů jzistit, jakou verzi mají mapy ČR a SR? - Jsou to již verze z letošního roku nebo stále 2006?
kopacek
Junior

Odeslat příspěvekod elado 7. 3. 2007 20:40

ja osbne som tam nechal mapy z r. 2006, pretoze nove sa udajne nevydarili :( Updater ich vsak umoznuje aktualizovat.
elado
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vykycabadaj 19. 3. 2007 11:39

Ahoj, chci se zeptat, zda i na vašem MIU je to tak, že Jan říká odbočku 100 metrů před křižovatkou... A jestli nevíte, jak by se to dalo změnit, aby to říkal těsně před křižovatkou.
Díky
vykycabadaj
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod elado 22. 3. 2007 23:55

to vyky: tymto sposobom funguju vsetky navi postavene na IGO, takze si bud zvyknes alebo treba ist ku konkurencii. :(
elado
Kolemjdoucí


Odeslat příspěvekod Moose 20. 3. 2008 19:53

tak jsem tohoto fešáka obdržel od techtdata jako dárek ke koupio produktů, poputuje k sestře, já mám zatím goclever a jsem spokojen. jen jsem to ještě ani nerozbalil, tak se chcu optat, zda-li se s tím dá taky šlapat na geocaching, jestli je to přesné a jde zadávat souřadnice ?
a mrknete se na moje WWW ;)
Moose
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 21. 3. 2008 10:12

Souřadnice: ano

Geocaching: ne, chybí šipkal, dají se ale dokoupit Smartmaps

Přesnost: je tam Sirf Star III, ale zřejmě se statickou navigací
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Yoki 23. 3. 2008 20:54

Na konkurencnim serveru Dig..... cz psali, ze to je vhodny na geocaching, ze naviguje na souradnice, tak sem si ho hned objednal, protoze za pet tisic s komplet mapama je to dobry kup, ale po par dnech sem ho musel s tezkym srdcem vratit, protoze to fakt na geocaching nejde, ma to statickou navigaci a jak uz tady bylo psano, dost chybi ta sipka... Ted pokukuju po Miu A501, ale ta ma taky statickou navigaci, ale tady snad pujde vypnout...
Yoki
Junior

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 24. 3. 2008 10:37

Na geocaching jsou nejlepší jednoúčelové turistické přístroje. Případně potom kapesní počítače (komunikátory), kam si člověk sám podle vlastních potřeb doinstaluje programy. Až na třetím místě jsou jednoúčelové autonavigace.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků