Mate nekdo navigaci MIO C710?

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod public_petr 10. 7. 2006 18:28

Narazil jsem nabidku Makra, kde ji maji za 11499 bez dane, coz mi prijde jako dobra cena, ma samozrejme hlasovou navigaci, 2GB HDD, ceskou lokalizaci, RDS-TMC, bluetooth, mikrofon a neni tak tlusta jako napr, TOMTOM, takze se da pouzivat rozumne i mimo auto. Jo a umi MP3 a par dalsich prkotin.

Diky za nazor
public_petr
Junior

Odeslat příspěvekod public_petr 10. 7. 2006 18:51

jak se docitam z kusych informaci, zarizeni ma ctecku SD karet, ale vypada to, ze neumi USB Mass Storage, take se nebude po pripojeni k PC chovat jako dalsi disky. Chapu spravne?
public_petr
Junior

Odeslat příspěvekod petr.maizner 11. 7. 2006 09:46

podporuje SD i MMC karty, nicmene jako mass storage se opravdu nechova
petr.maizner
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petosak 11. 7. 2006 09:51

Silne o ni uvazuji. Jen bych nerad ted koupil verzi s 24 staty a zjistil, ze mesic pote tam bude i Chorvatsko a Slovinsko. Ted tam pry jdou dotlacit pres SD kartu, ale za dalsich cca 6000. Navic je na karte soft pro PDA a zeme, ktere uz v C710 jsou....
Take me hooodne laka TMC. Mam vsak problem, ze v aute mam stinene celni sklo a GPS neprochazi. Musim tedy dat externi antenu a to uz bude nizsi zisk. Tak ted premysli, jak bych to udelal s FM (RDS-TMC) antenou...:(
petosak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod public_petr 11. 7. 2006 10:00

toho UMS je skoda, ale aspon ze to umi MMC. S temi mapami taky vaham, sice zatim nepotrebuju nic jineho nez CR, ale do budoucna je urcite neprijemne, ze by se musely draho dokupovat
public_petr
Junior

Odeslat příspěvekod public_petr 11. 7. 2006 10:03

Muze nekdo srovnavat treba s TOMTOM 910? Co tak ctu, TOMTOM je klasika a kvalita, ale treba mne odrazuje jeho velikost, myslim hlavne hloubka, pripada mi hodne neprenosny.

Zajimalo by mne nejake prime porovnani, treba se na Navigovat.cz neceho dockame :-)
public_petr
Junior

Odeslat příspěvekod petosak 11. 7. 2006 11:33

Vidim to forum tady dost mrtvy.....
petosak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod petr.maizner 11. 7. 2006 11:55

no, ja jsem hodne zvedavej jak to s mapami vyhcodni evropy dopadne, jeslti se vyrobce pochlapi a doda je zdarma v nejakem upgrade pouze pro toto zarizeni vzhledme k tomu ze u starsich modelu treba mapy slovenska jsou a nebo jeslti nas opravdu necha si to koupit za vlastni.
jinak jsme ale s C710 spokojen i kdyz par chybek byhc tma asi nasel, tedy spis veci co me trosku stvou, ale to se najde u kazdeho pristroje.
petr.maizner
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petr.maizner 11. 7. 2006 11:58

TMC je vyborne, jen je skoda ze to tu u nas vysila jen ČR-Regina a osobne musim rict ze z toho mam nekdy rozporuplne pocity, napr. mam pocit ze o vikendech a svatcich ty informace proste nevysilaji. to treba v sousednim nemecku ty informace vysila cca 100 stanic, nevim proc u nas jen jedna.
nicmene pokud uz ty informace jsou k dispozici, mio s nimi pracuje s prehledem a je to opravdu prospesne ;-)

petosak píše:Take me hooodne laka TMC. Mam vsak problem, ze v aute mam stinene celni sklo a GPS neprochazi. Musim tedy dat externi antenu a to uz bude nizsi zisk. Tak ted premysli, jak bych to udelal s FM (RDS-TMC) antenou...:(
petr.maizner
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petosak 12. 7. 2006 08:23

A funguje dynamicky prepocitavani trasy v zavislosti na datech z TMC? Tusim Garmin StreetPilot C340 taky udaje TMC prijima, ale nezohlednuje je pri planovani (to byl stav na lonskem MOTOsalonu). To je pak na h........
Taky to fungovalo jen v Praze. Ted je to uz po cele CR? A jeste jedna otazka. Jak pracuje s TMC z pohledu obtiznosti prekazky? Napr. muze prijit hlaseni o castecne uzavirce mostu (semafor ridi provoz v jednom smeru) a to neni zadna velka tragedie (pokud se nedelaji fronty) a nemusi se to objizdet. Da se nejak konkretizovat TMC? Diky za info.
petosak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod petrma 12. 7. 2006 17:58

Na internetu se dá sehnat i levněji, já jsem si ho objednal tady http://www.entershop.cz/product.php?productid=1000014&cat=1000000&id_catalog=1&
a dávají k tomu zdarma 256mb paměťovou kartu :tleskani
Teď jenom doufám, že mi stihnou objednávku poslat než odjedu na dovolenou, abych ji mohl pořádně otestovat :hm
petrma
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod petosak 13. 7. 2006 08:06

TAdy ji maji jeste levneji...:)
Muj oblibeny obchod...:)
http://www.okcomputers.cz/mio-c710/d-55911/
Jinak si myslim, ze bundlovat k tomu 256MB nema vyznam. Ani ve fotaku bych ji nevyuzil....
petosak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod petr.maizner 13. 7. 2006 08:08

no, kdyz uz jste zacalis cenami, nenasel jsme zatim nikde levnejsi nez tady http://www.nejlevnejsiobchod.cz/?akce=d ... 45&lang=cz
petr.maizner
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petrma 13. 7. 2006 12:16

TO petr.maizner: Tak sem na ten entershop.cz zavolal protoze se vychloubají nejakou zarukou nejlepsi ceny a rekl jsem jim ze tebou zminovana konkurence nejlevnejsiobchod.cz to prodava levneji a oni to teda jeste zlevnili :lol: :lol: :lol: takze ted to tam stoji 12850 Kc :D to by me zajimalo jestli by se to nedalo zneuzit, treba kdybych jim rekl ze to nejaka jina firma prodava za polovicni cenu :-)))))))))))))))))))))))

TO petosak: 256mb sice neni nic moc, ale zadarmo se vzdycky hodi - alespon si do te navigace nahraju rovnou nejake mp3 na dovolenou :wink:
petrma
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod petr.maizner 13. 7. 2006 12:21

no vidis, tak ted zavolej do toho co jsem sem daval ja a, oni maji myslim taky zaruku nejnizsi ceny a myslim ze taky zlevni ;-)

petrma píše:TO petr.maizner: Tak sem na ten entershop.cz zavolal protoze se vychloubají nejakou zarukou nejlepsi ceny a rekl jsem jim ze tebou zminovana konkurence nejlevnejsiobchod.cz to prodava levneji a oni to teda jeste zlevnili :lol: :lol: :lol: takze ted to tam stoji 12850 Kc :D to by me zajimalo jestli by se to nedalo zneuzit, treba kdybych jim rekl ze to nejaka jina firma prodava za polovicni cenu :-))))))))))))))))))))))) :wink:>/quote]
petr.maizner
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků