Mio Spirit 685u MIO Spirit 685u FULL EUROPE

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod creative18 21. 7. 2011 17:33

Ahoj. Máte někdo zkušenosti, nebo alespoň informace to této navigaci? Chtěl bych si ji pořídit, ale nechci kupovat zajíce v pytli. Mám teď TomTom XL Classic a jsem z ní zoufalej. Nviguje strašně, i za cenu zrychlení 1 minuty zvolí cestu třeba o 20 km delší. Často vede přes okresky, kde bych si vyjel tak akorát na kole. Prostě hnus. Proto se poohlížím po jiné a padla mi do oka tato. Nabo máte jiný návrh?
creative18
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zubr123 22. 7. 2011 06:45

1) Nevím o žádné navigaci, která by Vás občas neprovedla tankodromem. Chyby v mapách jsou a budou. Musíte používat hlavu. U toho TT je problém v tom, že má jen režimy pro krátkou a rychlou trasu. Je potřeba používat režim ekonomické (zelené) trasy a ten snad mají všechny nové navigace.
2) Mohu se zeptat proč jste si vybral MIO ? Já ho známým nedoporučuji, protože mají problematické aktualizace map.
Zubr123
Junior

Odeslat příspěvekod audis 26. 7. 2011 22:02

také nedoporučuji Mio. také z ní budete zoufaly. Dop. vybrat z přístrojů Navon, Prestigio, Garmin, Navigon. Dop. první dvě kvuli příznivé ceně, žádným velkým nedostatkům a bezkonkurenčnímu poměru výkon /cena.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků