MIO MOOV 400 update map, problém?

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod neumi_nic 27. 6. 2011 12:38

Zdravim

Mám už njakou dobu navigaci MIO MOOV 400. Mapy jsou z roku 2009 a chtěl jsem využít bezplatnou aktualizaci map skrze MIO. Postup měl být následující, registrace do jejich systému a potom nějaký ten update. Jenže, registrace nešla udělat, vždy když jsem vyplnil formulář a dal odeslat, stálo to na místě, i když systém psal, že pracuje "něco se smyslu -moment prosím". Jenže čekal jsem i dvě hodiny a nic. Zkoušel jsem to z více PC, z více OS (XP,Vista,7). Až jsem se rozhodl napsat na české mio. Asi po 14 dnech mi odpověděli, že to musím sepsat anglicky a poslat přímo z jejich hlavních stránek. Bohužel, to se mi nepovedlo, protože mi ještě dotyčná do emailu napsala, že update byl možný do 5,6,2011 a email došel snad 15,6. Takže mám smůlu. Jsem *****ý, protože nešla registrace a dopověď přišla taky pozdě. Jelikož se mi nechce utrácet peníze na něco, co jsem měl/mohl mít zadara, rozhodl jsem se to celé obejít.

Proto se chci zeptat, jaký software tato navigace používá a případně jaké mapy stáhnout?

Kdysi jsem měl staré mio, kde bylo IGO6 a stačilo jen zkopírovat soubory.

Díky za tip
neumi_nic
Junior

Odeslat příspěvekod warhead_cz 28. 6. 2011 07:43

software pouziva svuj miomap, ale zjevne jste se ptal na to, ze pouziva wince a tudiz na to jdou vsechny softy pro danou verzi win, vcetne novych verzi igo jejichz mapy se kupuji ;-)
Navigace - všechny
PC - 5200+,m2n-sli,4g,460gtx a dalši
wagen - dfensovo vysnena doslova
warhead_cz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod neumi_nic 28. 6. 2011 08:07

No pokud to jinak nejde, klidně bych tam dal i jiný soft. Jelikož v tom nejsem moc zběhlý, více o nějakém návodu?

Děkuji
neumi_nic
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků