moov 360,330

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod adam.masek 20. 7. 2010 17:46

Pokud se Tvůj dotaz(y) týká navigačních programů iGO (iGO8/iGO AMIGO/iGO PRIMO), tak se mrkni na diskusní fórum, které na iGO specializuje - průjezdní body se řeší třeba zde: http://tinyurl.com/2whfjaj
adam.masek
Junior

Odeslat příspěvekod audis 20. 7. 2010 20:39

Rehyp: jestli to při startu navigační aplikace nepsalo NavNGo Igo..., tak t igo nebylo. a když nevíte s čím jste nakonec jel, tak to pak nepomužu. Mio je Mio a Igo je něco jinýho, konkurence. a kdo ví, co kamarád měl, mohl mít Mio, staré Mio s imitací Igo6, nějaké bastlené Mio s Igo8, nějaké bastlené Mio s Igo8 a skinem. možností je mnoho..
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rehyp 20. 7. 2010 20:44

Romstar píše:Zdravím, POZOR!!! Mio které jste měl půjčené mělo navigační aplikaci Igo a to co má dnes Mio je úplně něco jiného.
Pokud jste byl spokojený s Igo 6 nebo 8 tak potom jděte do nějakého Navonu nebo jinou gps která má Igo.

Tohle mi řeklo, že jsem jel s IGO, já to opravdu ale nevím, vím, že to je Mio C720. Leží mi teď doma, když mi přesně popíšeš cestu kde to zjistím, jdu na to. Jsem sám zvědav. A můj příspěvek je dalek od jízlivosti, chci si dobře vybrat.
rehyp
Junior

Odeslat příspěvekod audis 20. 7. 2010 20:57

při spuštění navigačního sw chvíli svítí uvítací obrazovka. no a na ní je určitě nějaké logo nebo tak něco. jak jsem psal!!!

a u igo8(!) vypadá takhle.
Obrázek. stačí? nebo to mám ještě rozvést? pukud ale kamarád měl igo8 se skinem, uvítací mohla vypadat jinak. :-)

nebo : pokud je to igo8, tak NASTAVENÍ> O APLIKACI a na zbytek jistě přijdeš už sám.

-- 20 črc 2010 22:00 --

http://www.google.cz/images?q=mio%20c72 ... 05&bih=686
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rehyp 20. 7. 2010 21:40

Nastavení / o programu :Mio erze Miomap v.3.3 oct.24 2007
Navigation softwr. engine copyright 2006 Nav N Go Kft
Je to ono ?
rehyp
Junior

Odeslat příspěvekod audis 20. 7. 2010 21:46

nojo našel jsi to správně asi. šikovnej!

Miomap = Mio. pravděpodobně klon igo06. nevím.. Igo8 to není 100%
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alf60 23. 7. 2010 20:45

Romstar píše:Mio 720 je starý přístroj který nemá podporu a nelze legálně aktualizovat mapy, to samé 520,320...

To je sice pravda, ale mapy se dají aktualizovat i jiným způsobem. V podstatě to spraví 2GB SD karta (s omezeným výběrem map stačí i 1GB) a troška hledání na netu. Teď jsem testoval "starou" C520 s iGO Primo na SD a s poslední verzí map. Naprostá pohoda...
Alf60
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Romstar 24. 7. 2010 09:42

Zdravím, to já všechno dobře vím, ale zásadně nikoho nenavádím krást, když si Igo Primo atd. může oficiálně koupit.
Neexistuje hloupá otázka, jen hloupá odpověď.
Romstar
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adam.masek 24. 7. 2010 10:39

Program iGO PRIMO se samostatně zakoupit nedá a pokud vím (přímo od známého z NAVnGO), tak se iGO PRIMO pro platformu WinMobile a WinCE samostatně prodávat nebude.
Výrobce tohoto programu (firma NAVnGO) prodává iGO PRIMO pouze vybraným výrobcům navigací (momentálně NAVON, BECKER a ještě jedna značka, kterou si teď nemohu vybavit).

To ale samozřejmě není obhajoba krádeže (krást se nesmí) - je to pouze konstatování skutečnosti.
adam.masek
Junior

Odeslat příspěvekod Romstar 24. 7. 2010 10:43

Tak se minimálně dá koupit Igo8.
Proč si kupovat starý přístroj a potom do něj shánět soft, mapy atd, když si může rovnou koupit přístroj se vším.
Neexistuje hloupá otázka, jen hloupá odpověď.
Romstar
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků