MIO M300 EEU

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod cosmicboy 13. 5. 2010 13:25

Shell teď nabízí za své slavné Smartbody (mimo jiné) i navigaci "Mio Navigation M300 EEU KIT". Netušíte někdo o co se může jednat? V žádném CZ obchodě jsem o tom informace nenašel...
cosmicboy
Junior

Odeslat příspěvekod Cheetah007 16. 5. 2010 23:57

Vypadaji takhle a myslim ze u nas jsou k dostanihttp://www.mydigitallife.info/20 ... europe/cs/
http://eu.mio.com/cs_cz/moov-m400.htm
M300 3.5 TFT
M400 4.3 TFT
Cheetah007

Odeslat příspěvekod cosmicboy 17. 5. 2010 05:49

Díky! Zatím mám zkušenost jen s Garminem, proto se musím zeptat - jaké je MIO ve srovnání s Garminem? Máte někdo zkušenosti? A lze na něj nainstalovat také víc map (turistická, auto...) a následně lze volit i "mimo silnice", tj. nouzově ji použít třeba v lese na turistiku?
cosmicboy
Junior

Odeslat příspěvekod warhead_cz 18. 5. 2010 09:47

Nelze to v aplikaci primo jako u Garmina ale lze do nej dokoupit rastrove mapy Smartmaps, jinak osobne bych si nic z rady Moov nekoupil, ta aplikace mi prijde nesrozumitelna a mapy oproti konkurenci stare ;-)
Navigace - všechny
PC - 5200+,m2n-sli,4g,460gtx a dalši
wagen - dfensovo vysnena doslova
warhead_cz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cosmicboy 18. 5. 2010 11:49

Takže zůstat věrný Garminu se asi vyplatí... Teď jsem viděl nabídku na nové Nüvi 200 za 1800 Kč. Čistě pro pořádek - pokud ho koupím a zaregistruji, můžu si stáhnout aktuální City Navigator Europe, čímž typ 200 povýším na 250 (255)? Jinak řečeno - zcela legálně získám mapu celé Evropy namísto původně nainstalované jen ČR?
cosmicboy
Junior

Odeslat příspěvekod warhead_cz 18. 5. 2010 14:19

Noo zrovna timto si nejsem jist (treba ma nekdo lepsi info), udajne licenci na EU maji, ale take jsem videl par kousku s licenci pouze na EE. Ja bych dnes nize nez do modelu 1350 nesel ten novy soft je rychlejsi a umi zobrazit vice informaci
Navigace - všechny
PC - 5200+,m2n-sli,4g,460gtx a dalši
wagen - dfensovo vysnena doslova
warhead_cz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cheetah007 15. 6. 2010 23:46

warhead_cz píše:Nelze to v aplikaci primo jako u Garmina ale lze do nej dokoupit rastrove mapy Smartmaps, jinak osobne bych si nic z rady Moov nekoupil, ta aplikace mi prijde nesrozumitelna a mapy oproti konkurenci stare ;-)

No ja MIO Moov 310CEU mel a jezdil jsem s nim trictvrte roku a naprosto spokojeny,potrebuji ale ke sve praci nutne CP takze mam ted garmina 1350 a je fajn.
Problem mia je v aktualizaci map....onytolikrat proklamovane 2-3 updaty v jednoc roce jsou jen nesmyslnej zvast a podvos na zakaznika...i kdyz asi ani ne....na strankach se pasalo ze kazdy kdou koupil xx mode v rozmezi od xx do xx ma narok na jednu a PAK ALSI dva bezplatne upgrady (nejsm uz si ale jisty jak to bylo...MIO me ted nezajima)v temze roce ale chytre se nepsalo ceho vlastne.
No u me byl prvni aktualizace map jako takovych z 12.2008 na tusim 01.2009 v poradku par veci pribylo ale dalsi....druhy povysil navigacni aplikaci z MioMaps v1 na MIO maps2008 a dalsi se tykal map a bylo to myslim na 05.2009...bylo mi jen divne ze soubory maji stejnou velikost a pritom to v navigaci hlasilo novejsi...mel jsem neblahe tuseni ktere vetsi na uzivatelu diskuze na mio4u potvrdila....podvod,proste zmenili oznaceni a na aktualizaci se lidove receno *****!!!
MIO je myslim vyborny HW na urovni navigoa ci dynavixu bezici na WinCE ovsem s mizernou podporou....neni jiste zda pristi rok vubec nejake updaty pro radu mooov i placene budou myslim ze ne.Vyrobce pred caem s velkym humbukem protlacil opet pozmenenou navigacni aplikaci se zcela prekopanym GUI a logikou ovladani ktera mela byt jednoducha,primocara intuitivni a nevim co jste......recenze byly smisene a ja jej skousel na krame a nelogictejsi ovladani jsem snad jeste nevidel.....vyrobce proste porad "experimentuje a zkousi nove veci.Driv bezely MIA na iGO pak od nej Mitac upustil a vydal nechal si od chorvatskeho Mireo upravit k obrazu svemu jejich nav, aplikaci Cardinae bezici treba v Becker a dalsich noName.Ta se moc povedla a mel jsem prostredi fakt rad,jenze jakmile si na nej lidi zvykli sup,zase zmena a byl tu Spisrit v rade S.

Na obranu mia musim ale rict ze me nikdy prio defasultnim nstaveni nechnal zkratkami ulickami k hlavni kde by neprojela ani baba s kastaanma stejne jako tomtom....to je ale zavisle na podkladech,MIO a TomTom je maji od TA-Teleatlas kdezto garmin,Navigo a snda i dynavic od NT-Navteq a tam se to obcas stava.....navteq ma proste bordel v oznacovani silnic/cest jejich tridach zat ohle myslim treba garmin nemuze....i kdyz je dobre nastaveny tak obcas nesmyslne ulicce polni ceste priradi vahu podle podkladu jako by to byla silnice I ci druhe tridy normalne prujezdna a skoncite na kraji pole ci v ulicce mezi baraky kde se vejde tak velorex....parkrat se mi to stalo.....treba AtlasCzech 2010 NT co dodava do garminu cesky Picodas mi to udelal pokud se pamatuji jen a pouze JEDNOU taky ma podklady z CEDA ktera je bere od TA.
Pokud MIO vyhajes budes spokojeny ale zapomen s podporou.....mio stavjici mdely podporuje tak rok dva a pka se na ne uplne vys....adi.
Jak jsem psal bezi naWinCZ a mam odzkousene pres MIO Unlock garminMobileXT,tomTom,iGo i AmiGo a vse jelo perfketne,takze v pripade ukonceni podpory budes mit kvalitni HW a na W forech si najde aktuakni podkady a nav aplikaci a muze jezdit jak budes chtit.
Cheetah007


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků