Mio Moov 310 Pomoc , objasnenie , informácie

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod C3luar 28. 1. 2010 18:05

Zdravím Vás

Prišlo na kúpu navigácie do auta je to prvá navigácia ktorú vobec mám a preto sa chcem spýtať či nemôžete mi dať nejaké rady ovládanie a informácie o aktualizácií mi ani tak netreba. Skôr by ma zaujímalo ako je natom Mio s kvalitou navigácie a taká perlička je možnosť na tom prehrať aj nejaké filmy prípadne hudbu??? Nakoľko mapy Mio 2008 sú nahrané na vnútornej pameti ale mám tu 4 GB SD kartu ktorá je prázdna za rady budem vďačný ;-]
---------------------------------------------------------------
NB:
>Toshiba Satellite P50B (new 2014)
>Toshiba Satellite A-300 (6 years and still run ...)
>Toshiba Tecra A8 (sweet dreams)
Mob: NOKIA Lumia 625
Auto: Ford Fiesta (MK6)
C3luar
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audis 28. 1. 2010 19:20

Mio navigačně dnes nicmoc. vybírej z garmin/navigon/navon/tomtom

rozdíly:
1) garmin: z ofic distribuce čísla popisná pro CR v balení, levnjšší modely hololine, možnost dož. akt. map
2) navigon: značková mašina za málo penez. problémové nahrávání vlastních POI a radarů. levné modely s TMC skvělý poměr výkon/cena,
3) navon: B-brandová mašina (jako navnroad, goclever, dynavix) průměrný hw, skvělá navigační aplikace s mnoha užitečnými věcmi, lepší cena aktualizací, má také čísla popisná pro CR
4) tomtom: levnjšší modely hololine, při volbě modelu s IQroutes za pár let výhoda že ho máš.

ad čísla popisná v CR: kromě zmíněných, všechny navi mají databázi čísel popisných pokrývající 44% obyvatel. V záp. evropě všichni nastejno.

kromě zmíněných má 99% databází čísel popisných také dynavix. Ten bych volil, jen pokud bude super cena. vlastní navigační aplikace má detinské vady.

akt mapy stačí jednou za rok až dva. když se málo jezdí, klidně dele.

cenová relace? tak si zvol priority..

videa a mp3 většinou umí všechny, běžný avi film si myslím že není pravidlem. např. já mám Goclever4335 a běžný avi film na 1 cd hraje plynule.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod C3luar 28. 1. 2010 19:33

audis: Ďakujem za veľmi pekné objasnenie veci

Len jedna maličkosť ja mám už tú navigáciu Mio ale do budúcna budem zasa trošku múdrejší v navigáciach sa nevyznám takže si rád nechám poradiť.

A ako hodím ten film prípadne hudbu do navigácie klasicky ho prenesiem na tú kartu? A ak by to tak bolo tak spustenie potom prebieha ako neviete náhodou?
---------------------------------------------------------------
NB:
>Toshiba Satellite P50B (new 2014)
>Toshiba Satellite A-300 (6 years and still run ...)
>Toshiba Tecra A8 (sweet dreams)
Mob: NOKIA Lumia 625
Auto: Ford Fiesta (MK6)
C3luar
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audis 28. 1. 2010 19:46

ad moje rady:
aha, z tvého příspěvku jsem vše nepochopil správně. tak si to přečte třeba někdo jiný.

film nakopíruješ přes čtečku na kartu, zasuneš do PNA a pustíš film v interním přehrávači navigace. nic složitého v tom nehledej.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dado45 22. 4. 2010 09:29

Ahoj video v miu neprehras pokial nepouzijes nejaky unlock v ktorom je multimedialny prehravac.
Ak mas zaujem ozvy sa cez SS.Vlado.
P.S.Mam tiez Mio Moov 310 a mam z neho kvalitnu masinku.
dado45
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků