C725 (728) TV tuner ( a pár dalších dotazů )

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod smartnumeric.cz 3. 1. 2009 01:23

Neví někdo jak to bude s TV tunerem ? koupil jsem C725, na webu k ní jde n jít jen velmi málo informací, na oficiálním webu není ani uvedená, na českých jen zmínky. Mám bohužel jen TV tuner do auta který mám zabudovaný k DVD v autě a kabely jsou skryty,ale ten od Mia je dost malý a pěkně přenosný. Ale ani k němu nemůžu najít žádné info. Krom toho ani k té C725toho fak moc není. Zatím u mě dobrý,ale pár problémů řeším, třebas se nezobrazuje v MioMore desktop to co už mám ve vnitř nahráno ( navpix,POI ) dohrávat jde, ale již nahrané nevidím, nebo je nenačte. Jinak 7palců je nádhera. :-) Nebudete ji mít v testu ? Až do této chvíle jsem používal jakékoli jiné navigace než Mio ( nejčastěji Navigon ),ale velký LCd mě dostal a tak jsem ji koupil. Ted malinko plavu v co mám Mio za programy a jaké jsou v nich rozdíli. Mio Moov,MioMap3, ted v tomhle MioMap 2008, .... a ještě dotázek, jdou tam nějak dohrát 3D budovy ? Uf ... :-) díky za cokoliv co budete mít .. ( ostatní navigace jsem zatím pro jistotu neodložil )
smartnumeric.cz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ptakmilhaus 27. 1. 2009 00:05

Ahojik zkusenosti z touto navigaci mam velike ,jelikoz jezdim opravdu hodne a na teto navigaci jsem za 10dni najel 11000km.Take me zaujala velikost displeje,fm translejter ktery je opravdu dobry pri spousteny filmu a videoklipu.

problemy pri provozu:
zadanim adresy nemuzes zkouknout celou trasu a kudy te povede,coz je pruser ,znam celou evropu tak jezdim trasy a kdyz vidim jak naviguje velice spatne a nesmyslne po statech EU je to veliky problem jestli jste opravdu odkazany jen na tuto pomoc,kdybych konkretne jel ve francii podle toho jak me naviguje tak prijdes po prujezdu francii v jednom smeru o 12euro za poplatky jelikoz nesmylsne te ztahne z dalnice a posleze opet navede,dalsi problem je ze ti napise sjezd treba za 30km a pritom to je pouze parkoviste ,projedes dal a hned nacte nove useky,take ukazuje parkoviste ktere jsou jiz pres 8let zavreny a ty co jsou otevreny jiz dva roky neukaze dalsi problem zasadni jestli jsi odkazany na casovou jizdu ,nesmyslne ukazauje rychlosti limity ve statech EU,neprijemna vec velkeho displeje je ze i pri maximalnim ztmaveny te osvetleni tluce tak do oci ze ridit vecer pod takovym svetlem vydrzis opravdu jen par hodin.

neprijemnosti pri provozu :
CZ- pri jizde jsem mel zaply prehravac videi na kterem jsem si poustel videoklipy,nevim kde kolem me projela Policie a hned jsem byl zastaven dopravaky a problemy byl nasvete, navigaci jsem mel umistenou uplne u stropu tak aby mi nevadila ve vyhledu!!!

D- nemecka policie pri zahlednuti takoveho displeje me okamzite zastavila a naridila mi sundat tuto navigaci pod vyhruzkou vysoke pokuty

F-reagovala obdobne jako nemecka policie a jeste mi udelali kopletni kontrolu vozu a nevyhnul jsem se pokute za blbosti cca 100eur

Kdyz jsem prisel na tolik chyb na mapovych podkladech ihned jsem informoval MIO o tomto problemu bohuzel pry stim nejsou schopni nic udelat a mam si pockat rok na novy podklady nebo vratit tuto navigaci jestli jeste muzu ,samozdrejme jsem mohl mam ze zakona 14dni na to vratit zbozi bez udani duvodu,tak jsem tak ucinil ,jelikoz jsem ji mel 13 dni.

Tak ze vsem vlastnikum tohoto typu navigace drzim palce a hodne penez v penezence

NEDOPORUCUJI JEZDIT S TIMTO TYPEM NAVIGE DO ZAHRANICI PRILEPENOU NA SKLE ,ALE POUZE NA PALUBOVCE NEBO NEKDE DOLE PREDEJDETE PROBLEMUM A POKUTAM!!!!!!!!!!!!!!!!
ptakmilhaus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KptBobr 27. 1. 2009 10:57

Magor, ktery si za jizdy pousti videoklipy se jeste divi policii ?!
To se snad ani neda komentovat, zvlaste, je-li to snad individuum, povazujici se za profesionalniho ridice...
KptBobr
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ptakmilhaus 27. 1. 2009 15:39

no nevim jestli magor ale stacilo prilepit navigaci na palubku a byl by klid ,a v zahranici byla zapla pouze navigace,a takovy lidi co jezdi z vesnice do vesnice podle navigace by meli drzet usta a nekomentovat zkusenosti v zahranici :tleskani
ptakmilhaus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod warhead_cz 27. 2. 2009 08:46

tak si pousti videoklipy to snad neznamena ze nekouka na silnici ;-)
Navigace - všechny
PC - 5200+,m2n-sli,4g,460gtx a dalši
wagen - dfensovo vysnena doslova
warhead_cz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rossini.poi.cz 18. 5. 2009 23:37

Ten tuner mám doma, je to relativně dobře řešený (na externí modul). Problém jsou dráty. Jinak další modely budou (v budoucnu) vybaveny vestavěným tunerem... Za navigaci přilíplou na palubku Ti nikdo nic nemůže napařit. Já s ní projel půl Evropy a OK, ale nevylučuji, že narazím taky na blba...
rossini from POI cz
rossini.poi.cz
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků