první zkušenosti a problémy s MIO MOOV 360

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Bart1 31. 7. 2008 15:54

Tak mám za sebou první dojmy z Mia a cca 300 km cesty. Co se týká mapových podkladů - vcelku dobré, navigovalo to bez obtíží,jel jsem po mě známé cestě a když jsem chtěl jet jinudy než ukazovala navigace během sekundy cestu přepočítala /žádné známe přepočítat, přepočítat/. Mám však 2 poznatky nevím jestli je chyba v hw či sw. 1) Cca 3x mi během cesty zamrzlo - zmizela navigační šipka a mapa se přestala pohybovat. Pomohl reset. Vím že se to občas stává ale přijde mi to poměrně divné takhle často. 2) Když jsem si uložil cestu s více průjezdními body mezi oblíbené a pak jsem uloženou cestu vybral a stiskl funkci Navigovat po cestě, opakovaně mi to vyhrožovalo, že výber této funkce smaže uložená data a průjezdní body a navigovat to nezačlo. Opět jsem to resetoval a pak si to dalo říci.

Je to normální? Nebo je to na reklamaci či existuje nějaký opravný patch?

Jinak po resetu to chytá signál dost dlouho cca 1-2minuty, když je to normálně zapnuté z off na ON tak to chytí signál prakticky okamžitě. Překreslování mapy je velmi rychlé.

Mám uživatelský dotaz - dá se tam nastavit nějak aby to zobrazovalo rychlost a počet km do cíle na panelu pod mapou? Kolega má mio 520 a tam pokud vím je. Mě se to nezobrazuje, ale ještě jsem neprostudoval celý návod na CD, možná se to dá nastavit. . Ten quick up manuál v krabici je na nic.

Jinak navigace není opravdu vůbec ukecaná, což beru jako plus, hlásí to opravdu jen zásadní změny směru. (Trochu mě po najetí na D11 v Praze pobavilo hlášení po 36 km se držte vlevo = pokračujte na dálnici na Hradec Králové) Vestavěný reproduktor mi připadá nekvalitní- hodně rezonuje. Jako hands free BT spíš nepoužitelné, mikrofon zřejmě také špatný - protistrana mě slyšela dost blbě . Bohužel to nemá vstup na externí mikrofon. Přijmout hovor není problém, vytočit už ano - málem jsem se u toho vyboural ve snaze proklikat se menu do kontaktů.
Bart1
Kolemjdoucí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků