Recenze Mio Moov 360 (1., 2. a 3. část pracovní verze)

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Composite 6. 6. 2008 12:46

konkurenčné forum :D, to nieje konkurenčné, to je technická podpora MIO + free MIO forum ;),
ja som zatiaľ nič také tiež nespozoroval, ale zatiaľ som moc s moov nemal časť jazdiť. Možno neskôr
Composite
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Composite 6. 6. 2008 17:08

colombo_Mio píše:Zajímal by mne názor (zkušenost) p. Lutonského s problémem u Mio Moov 360 (330) se zobrazením vlastní pozice při automatickém maximálním přiblížení mapy. Např. při průjezdu křižovatkou. Vlastní pozice na mapě při průjezdu křižovatkou - maximální přiblížení mapy - neodopvídá skutečné pozici vozu, pozice na mapě je opožděna oproti realitě. Po projetí a křižovatkou a automatickém oddálení mapy se vše srovná a je to OK. Tento problém je probírán na stránkách konkurenčního fóra "mio4u" http://forum.mio4u.cz/viewtopic.php?t=2764 Jsou zde i obrázky situace od uživatele "orchidej". Díky za odpověď.


Daný problém sa mi nepodarilo dokázať, šiel som hlavnými križovatkami, vedľajšími, dokonca na 300 m boli 3 malé kruháče a vždy v správnu chvilu a čas povedalo čo malo.
Skúšal som intenzívnejšie brzdiť, či pridať, tak +/- 20Km/hod a vždy to dobre povedalo, nikdy nie neskor ani skoro vždy ako malo.
Takže neviem.
Skôr ma to niekedy vodilo BUDUCIMI cestami, ktoré tam budú o polroka až roka, lebo už pol roka meškajú, ale mali tam byť koncom roka 2007.

Ale mal som aj to aby to nešlo po nespevnených cestách a aj tak ma to na ne ťahalo, takže táto funkcia pravdepodobne vôbec nefunguje!

Pravdepodobne má vadnú navigáciu
Composite
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fcs_rosta 6. 6. 2008 17:14

Bohuzel ja si toho vsiml :(. Vlastnim navigaci moov 360 a mam tento problem, ktery jsem popisoval jiz na zminovanem "konkurencnim" (proste jen jinem foru, podle me) foru. Dost to zamrzi, to zobrazeni dela fakt problem. Zkousel jsem to na znamem terenu schvalne, abych se dival, jak se navigace chova. Pokud to panu ML nedelalo, tak rika pravdu, protoze pokud by se mu to opozdovalo jak mne, na 100% si toho vsimne. Potom se tedy ptam proc to nekomu dela a nekomu ne? !!!
fcs_rosta
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fcs_rosta 6. 6. 2008 17:16

Dobry den jakou mate verzi buildu? Takze kdyz se vam to v detailu priblizi pred krizovatkou, kde napr. odbocujete, tak je to OK? Tady neslo o navigovani hlasem, ale jak se Vam ukazoval prujezd krizovatkou v detailu v navigaci.
fcs_rosta
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tkatrinec 28. 6. 2008 18:13

Nazdar vsetkym,

ja som si kupil MIO Moov 200 a som velmi spokojny a moc sa mi pacia vase prispevky, ktore su objektivne. S vypinacom som osobne nemal ziadne problemi. Ta zasuvka do zapalovaca v aute je fakt zbytocne dlha a nakolko mam zastrcku z boku stredoveho panela, sa bojim ze bude spolujazcovi zavadzat. Drziak je fakt jednoduchy a dobry. Som fakt spokojny. Mam ale dve veci, ktore ma znervoznuju.
1. ak nabijam Mio cez USB z PC neda sa pouzivat. Jednoducho sa neda zapat.
2. neviem ako mam hladat adresu pomocou suradnic. Toto je moja prva navigacia a fakt si s tym neviem rady. Ako mam napisat napr. 48°53'45.28"N 18°0'34.14"E taketo znaky ani nemam na klavesnici... Mozete mi prosim poradit? Dakujem

p.s. ak je pre niekoho kabel od zapalovaca kratky, da sa kupit aj predlzovacka...
tomasica
tkatrinec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bicista 28. 6. 2008 19:26

Chces-li nabijet navigaci doma kup si redukci do zasuvky 220V

Je to proste zasuvka s trafem 220V to 12V (zapalovac dira)
MIO Moov 360 ; MioMap 2008 v 1.0 Build 2.0.8426165
bicista
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Composite 29. 6. 2008 08:11

tkatrinec: Treba aj hľadať
48=48 (ostáva)
53´/60=0,8833 (prevod z minút na stupne)
45,28" /3600=0,012578 (prevod zo sekúnd na stupne)
Následne to všetko sčítaš
48+0,8833+0,012578= 48,895878 (to zapíšeš do navigácie)

Do moovka sa súradnice zapisujú naopak, najprv E a potom N
Composite
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků