Mio Moov 360.

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 26. 5. 2008 14:12

Je to jen v reálném čase.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Composite 26. 5. 2008 14:57

Odpovie mi nejaký majiteľ 360, či je možné dať obchádzku?
V návode je o tom zmienka, ale už tam nieje napísané ako?
Dík
Composite
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 26. 5. 2008 18:19

Ano, jde to. Při jízdě se klepne na ikonu s trasou, kde jsou jednou z voleb právě objížďky.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Composite 26. 5. 2008 18:27

dík moc,
zajtra si ho idem objednať, pomer:cena:výkon je momentálne asi najlepší, kedže mi nikto nič lepšie neporadil. A myslím si, že Mio sa bude snažiť čo najviac vylepšovať modely moov, síce sa bojím zamŕzania, ale to som čítal skoro pri každej navigácií.
Ešte by som počkal na recenziu, ale pravdepodobne už nebudem mať potom čas na kúpu, či objednávku.
Composite
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod colombo_Mio 27. 5. 2008 08:12

to Marek77: "Mohl bych poprosit zda by jsi mohl zadat navigaci od Města Jičín (někde ze středu) směr Nová Paka nebo Hradec Králové?? Zda to Moov povede přes most za kruháčem jak je to správně??? Zkoušeli jsme v práci Igo i Mio software a navigoval trasu pod most do přípojného pruhu na opačný směr a do protisměru !!!!!!!!! což je katastrofa."


Takovýto problém je sice nepříjemný, ale není to problém navigace jako akové, ale mapového podkladu, kterému zřejmě chybí na tomto konkrétním místě "nějaká informace", aby tuto trasu vyhodnotil správně. Pokud jste zkoušeli IGo i Mio software a jelikož nové Moov má stejné mapové podklady mám obavu, že se i Moov zachová na tomto místě stejně. Toto místo za kruháčem směr Nová Paka znám a přesně jak píšeš se mi jednou také povedlo sjet z kruháče do přípojného pruhu na opačný směr. A to i bez navigace.
Výše psané řádky jsou však jen moje domněnka, jestli to takto funguje i v navigaci Moov jsem sám zvědavý.
TomTom GO 630; boot: 5.5022; apl. 8.300; mapy: Central_and_Eastern_Europe v815.2003
colombo_Mio
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Composite 27. 5. 2008 12:24

je to tak ako píšeš, tí ludia čo robia mapy, nemajú prehlad o skratkách, lepších cestách, ako domáci, ale hlavné je, že ťa zavedie tam kde má, ked sa nevyznáš :D, ale aj tak nechápem prečo to niekedy tak behá všeliako ;)

Dnes som si ju bol objednať u "môjho" obchodníka zjednal som ho o 800 sk a ešte pridal 3 dotykové perá k tomu, (lacnejšie ako na nete a ked je problém, tak je 10 minút odo mňa, hodím mu to tam a nech sa stará).
Composite
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jose11 28. 5. 2008 19:54

coolio píše:mam vyhrivane predni sklo a MOOV jede absolutne bez problemu..signal chyta po zapnuti velmi rychle...


Vyhřívané čelní sklo není to samé co pokovené. Ale pod vyhřívaným mě chodí taky v pohodě. Pokovené sklo nemám, ale pod kovovou střechou auta chodí taky, ale hůř. Signál je srovnatelný, jako když jedete v soutěsce mezi kopci. Na pár vteřin se navi nechytá, ale pak rychle poskočí a už zase ví kde je. V domě dvě patra nad hlavou nejede vůbec, až u okna se chytne. ;-)
Jose11
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lestad 23. 6. 2008 10:58

může někdo vyzkoušet trasu OTMAROV - MĚNÍN ? právě sedív o Otmarově v práci a do měnína je to po pěkné silnici 2km , ale navigace mě pořád tahá přes rajhradice,opatovice,blučinu a do Měnína - už sem prolezl všechny nastavení ale nehnu s tím.Nezpevněné cesty mám odškrtlé.
Asus M2N32-SLI Deluxe,AMD Athlon 64 X2 5000+ Black edition, takt na 3,2 Ghz,3 GB DDR2-800 DDR2 SDRAM,nVIDIA GeForce 8800 Ultra,win XP 3DMark06 10909 bodů
Lestad
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod aaqaaq 23. 6. 2008 11:48

Tak mně to našlo trasu 3km dlouhou a podle mapy nejkratší .. a je to pořád stejný, ať zadám krátkou, střední, nebo rychlejší ;-)
aaqaaq
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lestad 23. 6. 2008 12:46

a máš mezi Otmarovem a Měnínem nějakou vesnici nebo jenom silnici? to je nějaký divný :-l
Asus M2N32-SLI Deluxe,AMD Athlon 64 X2 5000+ Black edition, takt na 3,2 Ghz,3 GB DDR2-800 DDR2 SDRAM,nVIDIA GeForce 8800 Ultra,win XP 3DMark06 10909 bodů
Lestad
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod aaqaaq 23. 6. 2008 12:49

Jenom silnici, žádná vesnice tam není! ... Za Otmarovem se odbočí do prava a pak rovně až do Měnína
aaqaaq
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Composite 23. 6. 2008 13:54

Je to chyba, vôbec to nerozlišuje nespevnené úseky:
viac tu:
http://forum.mio4u.cz/viewtopic.php?t=2849

Nieje to odkaz na konkurenciu, ale na technickú podporu MIO
Composite
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aaqaaq 23. 6. 2008 14:36

Composite píše:Je to chyba, vôbec to nerozlišuje nespevnené úseky:

Tady jde o něco jiného, než o nezpevněné úseky ...jeho to honí po hlavních silnicích oklikou. :shock:
To Lestad: napiš, jakou máš verzi mapy a build ;-)
aaqaaq
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Composite 23. 6. 2008 16:37

Mio Moov 360u, MioMap 2008 v1.0, Build 2.0.8426165
tak to má dobré, sa pozri na ten odkaz čo som dal, mňa to ťahá po poliach :D
Composite
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aaqaaq 23. 6. 2008 17:04

To Composite: já vím, že je problém s tím, že i když jsou vypnuté nezpevněné cesty, tak tě po nich navigace stejně žene, mám s tím taky zkušenost.
Lestad má ale jiný problém ... jemu to vyhledá špatně trasu, což ve stejném nastavení u mne není pravda ... proto jsem chtěl vědět, jakou verzi a build map má
aaqaaq
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků