Mio Moov - zkušenosti, dostupnost

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Composite 29. 4. 2008 10:08

Taká otázka TMC sa dá vôbec na slovensku využiť?
Composite
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod E 50 29. 4. 2008 11:28

Dobrý den, bohužel v letáku Makra je chyba (ověřeno u prodavače), RDS-TMC v přístroji není, je to fyzicky odzkoušeno. Pak ovšem ta cena není žádný zázrak a ještě není v balení vůbec žádný obal ten není ani v letáku avizovaný to jen pro upřesnění. Takže pro mne špatné, protože požaduji RDS-TMC vzhledem k tomu, že ve "staré evropě" to funguje.
Ahoj Pavel
E 50
Junior

Odeslat příspěvekod polda 29. 4. 2008 13:48

ani v popisu Moov 360 od oficial.dovozce o TMC ani zmínka.Si budem muset chvíli počkat.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod E 50 29. 4. 2008 14:10

No, když se na mio.com proklikáte až k České republice, tak tam je toto "Představujeme vám nový, širokoúhlý Moov 360 Europe plus, jednu z nejmodernějších a nejstylovějších navigací GPS na Zemi. Moov 360 Europe plus je doslova přeplněn novými funkcemi, z nichž jmenujme například integrovaný dopravní modul, který vás předem informuje o problému, který je na cestě před vámi." Ráno jsem ji měl fyzicky v ruce a TMC tam není. Takže trochu zmatek česky bordel. Pavel
E 50
Junior

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 29. 4. 2008 16:54

RDS-TMC má být k dispozici opravdu až v dokoupitelném držáku. České zastoupení Mia mi to říkalo hned od začátku.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gina2 29. 4. 2008 17:07

Marek L: - máte na mysli v tom držáku na sklo, který je v příslušenství, nebo existuje ještě jiný držák, který by to měl mít?
Gina2
Junior

Odeslat příspěvekod 6120c 29. 4. 2008 18:11

myslím že RDS-TMC v držáku nebude.(pokud jste držák viděli tak je to taková sranda bez ničeho - oproti c 520/720)

apropo našel sem na
Kód: Vybrat vše
http://www.mio-tech.be/html/uk_en/moov370.htm

když dáte 3d view - najdete z boku zdířku pro TMC :-)
moov 360 při stejném pohledu to nemá ...
6120c
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 6120c 29. 4. 2008 18:39

ješte jedna perlička našel sem v menu asi 4 gramatické chyby

(hledejte které :hm )
a ten ženský (český ?) hlas je nepoužitelný, můžský v poho.
6120c
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 29. 4. 2008 18:39

...tak nějak,je tam tolik rozporů,že už to ani nehodnotím,čekám co bude v recenzi popř. v obchodech.Např Moov 330 vstup na anténu TMC také nemá a přitom v zahraničním webu je u něj napsána funkce TMC.Dokonce jsem někde četl,že údajně na západě majitelé nevyžadují TMC u navigací.Tak uvidíme.Myslím,že v Čechách - národě hračičků, snažit se prodávat aparát bez TMC, nemá smysl vůbec zkoušet.
(ikdyž infa RDS-TMC ČR mají stále dětské nemoci,ale lepší se to !!!)

hlasů bych se nebál,Mio patřilo k uživatelsky přístupným výrobcům co se týče aktualizací a vylepšení.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod E 50 29. 4. 2008 19:38

Ahoj, je škoda, že se od začátku prodeje musí člověk neustále dotazovat, jak to vlastně je. Výrobce a dovozce nejsou schopni to zodpovědně napsat, a tak důležitá informace jako je TMC (v držáku nebo v zařízení) nechají na lidech.
Protože nevím kolik bude stát TMC kit, tak nemohu porovnat ceny s konkurencí.
Skoro se mi chce říci, že je to záměr, ale třeba se mýlím. Je to jako bych kupoval auto a nevěděl kolik má kol. Toť vše. Hezký večer. Pavel
E 50
Junior

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 29. 4. 2008 20:30

Dovozce mi ale opravdu jasně řekl, že RDS-TMC je v dokoupitelném držáku. Co píšou prodejci, možná úplně neovlivní.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod E 50 29. 4. 2008 21:21

Pak, ale při zahájení prodeje mohlo být jasné kolik stojí a jak vypadá držák s TMC, protože nechci mít na palubce kabelový salát, tak potřebuji vědět jak to vše vypydá. A ještě jedna věc, pro Navman S70 se prodává držák s TMC a ten stojí na internetu 99 euro, myslím si, že bude stejný nebo podobný pro Mio. Ovšem to jsou vše jen mé dedukce na základě hrabání se na internetu. Já bych raději dostal ucelenou informaci včetně ceny a hned při zahájení prodeje. Jinak se nemohu zodpovědně rozhodnout co koupit, protože navigace dle mého soudu nejsou levné. Jinak Vám pane Lutonský děkuji za "Navigovat.cz". Zde jsem našel informace, které nejvíce odpovídají "budoucí pravdě." Pavel
E 50
Junior

Odeslat příspěvekod polda 30. 4. 2008 07:48

@Marek: infa jsou z ofiko webu MIO.COM
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod E 50 30. 4. 2008 22:04

@polda: bohužel je to tak.
E 50
Junior

Odeslat příspěvekod Gina2 1. 5. 2008 17:14

Tak jsem zrovna přijela z Makra, navigaci jsem si nechala ukázat a skutečně RDS-TMC nemá, prodavači to vědí a upozorňují na to. jako kompenzaci k tomu dávají nějakou brašnu na tu navigaci.
Gina2
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků