Doprava TomTom (traffic info) na TT One New

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod vojta 20. 10. 2006 14:46

vojta
Junior

Odeslat příspěvekod El Carlos 21. 10. 2006 00:45

Vojtěchu, to, že se dá připojit náš oblíbený TT One New k mobilu vím už jenom z menu a donedávna jsem předpokládal, že to tak i funguje. Bránila mi jenom vědomost, že to samozřejmě bude něco stát, protože TT One v takovém případě stahuje data z internetu.

V průběhu příštího týdne (nebo snad i během víkendu) to zkusím propojit s mojí milou N73. Jenom mi ještě řekni, jestli si ten obrázek pořídil ty nebo si ho někde našel.
Superb 2.0 TDi 4x4 125 kW DSG
HTC Sensation
ASUS Eee Pad Transformer
El Carlos
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vojta 22. 10. 2006 18:08

Ale, ale Carlosi....ten obrázek je moje foto mýho Tomtoma... :pozor2
Bohužel, není to tak jak jsem si myslel, jedná se o toto: (mimo jiné free pouze měsíc a pak už za předplatné (kromě peněz za data), pro ČR bohužel bezvýznamné...)
Citace ze http://www.tomtom.cz

"Překonejte dopravu

Silnice jsou čím dál rušnější, doba cestování se prodlužuje a začínáte se častěji rozčilovat. Není nejvyšší čas trochu si odpočinout?

TomTom Traffic poskytuje aktuální zprávy o dopravní situaci a poradí vám nejlepší alternativní cestu, abyste se vyhnuli zácpám. Dokonce můžete dostávat informace o nebezpečném stavu vozovky přímo do svého zařízení TomTom (pouze modely GO510, GO710 a GO910).

Služba Doprava TomTom je v současnosti k dispozici pro Rakousko, Belgii, Francii, Německo, Itálii, Nizozemsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko a Velkou Británii.

A aby to bylo ještě snadnější, budete potřebovat pouze jedno předplatné k tomu, abyste dostávali nejnovější dopravní informace z jakékoli země vaší mapy. Takže, ať jste kdekoli, vždy budete o krok před ostatními.

Klíčové vlastnosti:

Aktuální informace o dopravní situaci celé Evropy pocházejí z nejpřesnějších a nepřetržitě aktualizovaných zdrojů.
Podrobné zprávy o nehodách, odhadovaná doba zpoždění a návrhy alternativních tras, je-li aktivováno automatické zvolení vhodnější trasy.
Přesná a aktuální varování před nebezpečným stavem vozovky (mlha, sníh, led atd.) po celé Evropě, Austrálii a USA. (Pouze modely GO510, GO710 a GO910)
Jasná textová či mluvená (pouze GO910) upozornění na možné dopravní komplikace.
Inteligentní technologie minimalizují množství dat potřebných k aktualizaci dopravních informací ve vašem zařízení.
Chcete-li používat TomTom Traffic, musíte mít bezdrátové datové spojení, jehož používání může účtovat váš mobilní operátor"
vojta
Junior

Odeslat příspěvekod El Carlos 22. 10. 2006 20:29

já to nemyslel ve zlým, akorát mě napadlo, že se ti Tom Tom vlastně nikam nepřipojil a tak napsal, že nikde nejdou kolize.

Z toho textu vychází, že to jednak nejde pro ČR a druhak ani pro TT One. Proto mi to přijde přinejmenším divné.
Superb 2.0 TDi 4x4 125 kW DSG
HTC Sensation
ASUS Eee Pad Transformer
El Carlos
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lukys 23. 10. 2006 15:34

TT one umí stahovat informace o dopravě z netu, ale pro čr info o dopravě na netu (zatím) není
lukys
Junior

Odeslat příspěvekod vojta 23. 10. 2006 22:24

tak, tak. bohužel.
vojta
Junior

Odeslat příspěvekod El Carlos 25. 10. 2006 11:09

a když bych měl navigaci s RDS-TMC, tak to něco stojí nebo je to prostě služba, jako normální doprava? Koncesionářský poplatky nemyslím.
Superb 2.0 TDi 4x4 125 kW DSG
HTC Sensation
ASUS Eee Pad Transformer
El Carlos
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod VelkýMachr 25. 10. 2006 11:17

Ano, u nás i téměř v celé Evropě je to služba jako taková, tedy zdarma. Úroveň informací tomu však odpovídá, přesto se jedná o velmi užitečnou věc dělající navigaci navigací.
VelkýMachr
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků