TT One (model 2006)

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod El Carlos 1. 9. 2006 19:36

Zrovna jsem si přečetl článek na navigovat.cz o nové verzi TT One a přiznám se, že úplně první dojmy nejsou nejlepší.

V současnosti si šetřím na TT One a ejhle - vyloupne se následovník. Vzhled je opravdu pěkný a podstatně modernější než jeho předchůdce, ale pár věcí mě skoro až děsí

- změna map, pokud bude ČR od Navtequ, tak nevím nevím. Nikdy jsem to neviděl, ale TeleAtlas byl podle mě výborný a držím se hesla "nehas, co tě nepálí"

- držák už nemá být mechanický? To ve mne zrovna důvěru nevzbudilo, protože jsem ještě nezažil přísavku, co by držela jako ta s tzv. "vzduchovým zámkem" jako původní TT One

- menší rozměry nejsou na škodu, ale nikde jsem nenašel v článku informaci o rozměrech displeje. Je taky 3.5 " ???

Naopak oproti tomu vidím naději na větší počet navigačních hlasů. Kromě pana Miroslava by mohlo ještě něco přibýt.
Superb 2.0 TDi 4x4 125 kW DSG
HTC Sensation
ASUS Eee Pad Transformer
El Carlos
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 4. 9. 2006 22:17

Navteq: v celé ČR prostě mapy zatím nemá. V Evropě je ale podle některých hlasů lepší než TeleAtlas.

Držák: zrovna ten si recenzenti chválil. Prý opravdu drží. Ale jsem na něj také zvědavý, v září snad budu mít One na test.

Displej je stále 3,5 palce.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rolfi 6. 9. 2006 11:06

sa ti cudujem ze si chces kupit prave tomtom one, alebo nieco podobne. Radsej sa poobzeraj po niecom co ma dobre rozpracovane mapy, grafiku, rychlost a pod... napr Garmin co cenovo stoji tak isto, alebo iGO . Neolutujes.
rolfi
Junior

Odeslat příspěvekod El Carlos 6. 9. 2006 23:13

nevím, ale měl jsem právě TT one na týden v autě a 100% spokojenost. Krom toho jsem tvůj přízpěvek tolik nepochopil

ze si chces kupit prave tomtom one, alebo nieco podobne


no to co pak nabízíš je právě tzv. "něco podobné", ne?
Superb 2.0 TDi 4x4 125 kW DSG
HTC Sensation
ASUS Eee Pad Transformer
El Carlos
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rolfi 7. 9. 2006 13:39

skus si to porvnat napr. s C510 ( rovnaka cenova hladina). Nechcem ta odhovarat od Tomtoma ale skus aj nieco ine a mozno budes prekvapeny. Ja som s Tom one bol vyslovne sklamany a mojim detom bol na smiech. Vozievam ich niekedy so sebou ked testujem navigatory. Bol by si prekvapeny ako rozdielne pracuju rozne znacky ak ich mas tri ci styri vedla seba na prednom skle.
rolfi
Junior

Odeslat příspěvekod Stepino 7. 9. 2006 15:29

Nový ONE bude mít stejné mapové pokrytí jako "starý" - tedy ČR, Slovensko, Polsko, Maďarsko.
Stepino
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rolfi 8. 9. 2006 10:22

a to si myslis ze je spracovany na super urovni? Ved okrem hlavnych tahoch a ciest sa v neznamom kraji stratis , maximalne budes hladat ciel pol dna.
rolfi
Junior

Odeslat příspěvekod El Carlos 12. 9. 2006 08:28

Stepino píše:Nový ONE bude mít stejné mapové pokrytí jako "starý" - tedy ČR, Slovensko, Polsko, Maďarsko.
Superb 2.0 TDi 4x4 125 kW DSG
HTC Sensation
ASUS Eee Pad Transformer
El Carlos
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod El Carlos 12. 9. 2006 08:29

rolfi píše:a to si myslis ze je spracovany na super urovni? Ved okrem hlavnych tahoch a ciest sa v neznamom kraji stratis , maximalne budes hladat ciel pol dna.


To asi nemluvíš o pohybu po ČR, že?
Superb 2.0 TDi 4x4 125 kW DSG
HTC Sensation
ASUS Eee Pad Transformer
El Carlos
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod El Carlos 24. 9. 2006 22:32

Ehm, jak to vypadá s plnou recenzí? Už se nemůžu dočkat až si z ní ověřím, co potřebuju a letím do krámu :D
Superb 2.0 TDi 4x4 125 kW DSG
HTC Sensation
ASUS Eee Pad Transformer
El Carlos
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 24. 9. 2006 23:06

V nejbližších dnech mi má přijít. Ale recenze bude tak za čtrnáct dnů, TomTom musím pořádně projet. Napíšu ale nějaké první dojmy.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod El Carlos 26. 9. 2006 07:30

Superb 2.0 TDi 4x4 125 kW DSG
HTC Sensation
ASUS Eee Pad Transformer
El Carlos
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod El Carlos 2. 10. 2006 11:39

Já už se nemůžu dočkat! :D
Superb 2.0 TDi 4x4 125 kW DSG
HTC Sensation
ASUS Eee Pad Transformer
El Carlos
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Knedl 10. 10. 2006 16:26

Pane Lutonsky, chtel jsem se zeptat, jestli uz jsou prvni dojmy z navigace TomTom One? Planuji koupi navigace a netrpelive cekam na Vasi recenzi, protoze prave tenhle TomTom je jednim z favoritu. Predem diky.
Knedl
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod El Carlos 10. 10. 2006 22:03

já už jsem čekání nevydržel a dnes si nový model navigátoru TT One koupil.

Nechci se rovnat autorům z Navigovat.cz, ale kdo něco má ať se zeptá, já na co budu umět, odpovím.
Superb 2.0 TDi 4x4 125 kW DSG
HTC Sensation
ASUS Eee Pad Transformer
El Carlos
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků