Aktualizácia máp na Win XP.

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod kimmi123 25. 12. 2014 18:23

Dostal som navigáciu TT Start 25 Central and Eastern Europe,Free Lifetime Maps.
Podľa pokynov som nainštaloval My Drive Connect,vytvoril si účet MyTomTom,no po pripojení navigácie sa nedarí spojenie medzi TT a PC.
Stále používam Win XP SP2 Pro a dočítal som sa o kompatibilite TT a tá je od Vista,Win7,Win8 o XP saom sa nikde nedočítal.
Predpokladám že XP nie je kompatibilný s týmto prístrojom.Preto sa pýtam či niekto neriešil tento problém,mapy sú tam v.910.4891 z 4/2013 a samozrejme by som chcel najaktuálnejšie.
Bude stačiť interná pamäť na update máp alebo treba použiť aj externú microSD?

Ešte otázočka,samozrejme po testovaní a skúšani sa batéria vybila,pripojil som ju k noťasu,nieje tam žiadna kontrolka,takže neviem kedy bude nabitá a ani v manuále to neni písané.Navi mám vypnutú,ale ani pri zapnutí neindikuje stav batérie pretože namiesto batérie je tam ikonka monitora a ani tam stav.Odpojil som nabýjanie a betéria trochu nabitá,zasa som pripojil nabýjanie,teda koľko sa nabýja v pc?

-- 25. 12. 2014 18:41 --

Ak chcete nabiť batériu, pripojte zariadenie k nabíjačke do auta. Úplné nabitie batérie môže trvať až 2 hodiny,je v manuále nejak som to prehliadol.
No koľko sa bude nabíjať z PC tu nepíšu.
kimmi123
Junior

Odeslat příspěvekod Gumajz 25. 12. 2014 18:55

Jelikož napájení z pc je určeno jen pro tzv.udržování, tak se nedá předpokládat přesná doba, a jestli se takto vůbec dá nabít do plna....
A jak je to s podporou XP, to fakt nevím...
Gumajz
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků