Tomtom GO 400 vyhledává nesmyslnou trasu

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ctrll 15. 5. 2014 17:33

Dobrý den,

Právě jsem v práci dostal Tomtom GO 400 a nestačím se divit, když jsem zadal navigovat z Prahy z Plzeňské ulice do Jiren, očekával jsem, že mě navigace povede přes jižní spojku, což je podle mě asi nejrychlejší cesta, ale ona mi zobrazila cestu přes Prahu, přes Výstaviště a přes žádnou rychlostní silnici mě nevedla... Ráno přece nemůže být nejrychlejší cesta přes zasekanou Prahu... Jsou ty navigace opravdu tak stupidní, nebo bude stačit aktualizace map?

Předem děkuji za odpověď :-)
ctrll
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Gumajz 16. 5. 2014 08:49

A co takhle si nastavit nejrychlejší trasu místo nejkratší..a pořádně projít nastavení...to je to o čem se nezmiňuješ. Co máš nastaveno...Dřív, než něco začnu kritizovat, tak zkontroluji, jestli je vše ok....Někdy navigace vede divně a pak zjistíš, že měla pravdu...já osobně v Praze navigaci nepotřebuji, a přes Jižní spojku bych také nejel..ale já se ježděním živím...za pár minut přidám obě varianty. Nejkratší i nejrychlejší...a tím to ověříme
Gumajz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gumajz 17. 5. 2014 17:14

Tak moje navigace tě při volbě "nejrychlejší trasa" posílá opravdu po okruhu....
Pošle tě na Vrchlického, poté do tunelu Mrázovka, na Dobříšskou a dále na okruh....délka 33,3 km

A při volbě "nejkratší trasa" posílá po trase Ostrovského, Jiráskův most, Pavlák, křižovatka Bulhar, Husitská, Ohrada, Spojovací, K Žižkovu, Poděbradská, Náchodská, skrz celé Horní Počernice, poděbradská, kulaťák, Šestajovice, vlevo Komenského a do Jiren. délka 25.2 Km...

A navigaci i mapu mám uvedenu v podpisu...
Windows 10 Pro, Chrome, Xiaomi Redmi Note 4 CZ LTE Global, Moovit, Mapy.cz, Here WeGo, Octavia II.combi 1.9TDi, 77kW, HF Parrot MKi9000
Gumajz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ctrll 18. 5. 2014 11:17

Ano, měl jsem nastavenou nejrychlejší trasu a ta mě právě vedla přes Prahu jak jsem říkal...
Ani nejkratší trasa mě nevedla přes Jižní spojku, což je podle kolegů nejrychlejší cesta...

Děkuji za odpověď
ctrll
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Gumajz 18. 5. 2014 19:38

Tak v tom případě je u ní něco hodně špatně....
Gumajz
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků