Aktualizace TomTom Via 135

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Lubro 30. 12. 2013 10:49

Mám novou navigaci TomTom Via 135 s doživotní aktualizací map. Jednou za čas dám provést aktualizaci přes aplikaci TomTom MyDrive+MyDrice Connect - stažena je sice za krátký čas, ale ta instalace hrozně dlouho trvá. Tím myslím ne minuty, ale hodiny :-( Stále se mi na navigaci protáčí kolečko, že probíhá aktualizace - neodpojujte zařízení, v MyDrive Connect to píše, že systém je zaneprázněn...a tak to trvá hodiny a stále není konec. Mě se to nezdá moc normální...Co s tím? Je to normální nebo není?
Lubro
Junior

Odeslat příspěvekod Gumajz 30. 12. 2013 16:31

Bohužel, to se u této řady stává. Když byla nové TT 1000, tak někteří užívatelé stahovali mapu a hlavně instalovali do zařízení celou noc.....
U starých řad, které se připojovali přes TTHome bylo vidět, co navigace dělá. Zde to vidět není, a proto je to jen na telefonát na linku jejich podpory. Sídlí v Polsku, ale mají české číslo, a lze tam i napsat mail. Odpovidaji rychle..tel :+420239000491, po-pá 9-17
Gumajz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lubro 31. 12. 2013 07:34

Jak jsem psal, to samotné stahování tak dlouho netrvá (pochopitelně to závisí na rychlosti připojení a velikosti stahované mapy či opravy), ale ta instalace...
To až bude stahování nějakého velkého souboru+instalace, tak to bude na celou noc či den, připadá mi to takové jako "zpomalený film"...
Lubro
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků