Lokalizační tabulky v5 v mapách TeleAtlas

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Akan 8. 10. 2013 22:16

Výňatek odpovědi zástupce CEDA na dotaz k zavedení LT v5 do používání:

... "Reaguji na Váš dotaz odeslaný naší společnosti CEDA.
Z informací které mi jsou dostupné, je plánováno uvedení dat spol. TomTom zahrnující nové LT v5.0 ve verzi v925.
Chtěl bych upozornit na fakt, že toto není způsobeno chybou na naší straně a data jsme předali k zpracování v řádném termínu." ...

P.S.
Jednání se zástupců CEDA je v tomto směru korektní, stejně jako jednání členů podpory TomTom.cz.
Akan
Junior

Odeslat příspěvekod Akan 10. 10. 2013 07:41

Výňatek z odpovědi odpovědného pracovníka Dopravních informací:

... "informace z JSDI jsou vysílány prostřednictvím vysílačů ČRo 3 Vltava.
V současné době jsou používány verze Lokalizačních tabulek LT 5.0 a Global Network 1306."

P.S.
Jednání pracovníků JSDI je korektní.
Akan
Junior

Odeslat příspěvekod Akan 10. 10. 2013 21:12

S použitím oficiálních stránek CEDA:

„Lokalizační tabulky v5.0 certifikované pro rok 2013 byly vytvořeny společností CEDA v souladu s normou EN ISO 14819. Pokryty jsou dálnice, silnice 1. a 2. třídy, silnice 3. třídy, které mohou být využity jako objízdná trasa dálnice a účelové komunikace ve vybraných městech. Došlo k zahuštění a zpřesnění v rámci této sítě pro území celé ČR. Vzhledem k několikaleté plánované rekonstrukci dálnice D1 (E55, E65), jež byla při přípravě těchto Lokalizačních tabulek brána v potaz, by mělo dojít k zlepšení informovanosti koncových uživatelů a vytvoření co nejlepších podmínek při plánování objízdných tras.“

P.S.
Na D3/E55 přijímané informace RDS-TMC o situování prováděných oprav byly v prvé polovině září natolik špatné, že to svědčí o tom, že v mapě Evropa v915 LT v5.0 nejsou.

P.P.S.
Síť LT v5.0 je k nahlédnutí zde:
http://www.ceda.cz/cs/tiskove-zpravy/20 ... x7718.html

P.P.P.S.
Na obrázku pod adresou výše lze naleznout LT Jižní spojky, které byly kdysi předmětem sporu na tomto fóru. Tak hustě obsazené jako na D1 a D3 ovšem nejsou.
Akan
Junior

Odeslat příspěvekod Akan 11. 10. 2013 16:04

K LT v Německu s využitím informací Wiki:

German Federal Highway Research Institute, releases location tables. In version 5.1 all major access roads leading to football arenas that were used in the World Championship in 2006 were added. The current version is 10.1 and contains 44,233 location codes.

P.S.
Je otázkou, zda naše LT v5.0 musí nutně odpovídat téže variantě v Německu. To by mohla odpovědět autorita z JSDI, která organizovala projekt "Connect EU" viz:
viewtopic.php?f=27&t=31807&p=9752712#p9752712

P.P.S.
K témuž problému v Rakousku:

In Austria, ORF broadcasts a free service on radio channels Ö1, Ö2 (9 regional channels), Ö3, Radio Salzburg and FM4. It is supported by the Federal Ministry for Traffic, Innovation and Technology (BMVIT). ASFINAG is responsible for the location table, currently version 2.1, which received updates to handle increased use during Euro 2008. Its location table contains around 8,000 codes.

P.P.P.S.
Vlastní projekt "Connect EU" měl tento obsah:
http://www.connect-project.org/index.php?id=9

Pokud nechcete dlouho hledat, pak vyjímám:
Reducing the travel time of road users by providing them with accurate, timely and relevant
information as well as by providing cross-border services (e.g. RDS-TMC, web-based services)
Naposledy upravil Akan dne 11. 10. 2013 16:39, celkově upraveno 1
Akan
Junior

Odeslat příspěvekod all in one 11. 10. 2013 16:34

Omlouvám se, že vstupuji Akanovi do tohoto samomluvícího vlákna, ale musí mu pogratulovat k jeho
1001-mu hodnotnému příspěvku na tomto fóru!

Jen houšť a větší kapky vy náš akademiku!

P.S. Jak se vám naviguje na kajaku podle Ski-idea mapy, vy pravá ruko hlavního letovoda čs. lidově-demokratické armády.
P.P.S.
Přílohy
kant-187.jpg
kant-187.jpg (10.48 ) Zobrazeno 3869 krát
all in one
Junior

Odeslat příspěvekod Akan 11. 10. 2013 16:41

[quote="all in one"]Omlouvám se, že vstupuji Akanovi do tohoto samomluvícího vlákna, ale musí mu pogratulovat k jeho
[color=#FF0000][size=150][b]1001-mu [/b][/size][/color] hodnotnému příspěvku na tomto fóru!

[b]Jen houšť a větší kapky vy náš akademiku![/b]

P.S. Jak se vám naviguje na kajaku podle Ski-idea mapy, vy pravá ruko hlavního letovoda čs. lidově-demokratické armády.
P.P.S.[/quote]

Jak to souvisí s tématem?

Vše co tvrdíte o mé osobě je Vaše smyšlenka Vy NACTIUTRHAČI.

Byl jsem od prostého technika až po hlavního inženýra Stíhacího letectva za 40 let služby u všech modifikací a přestaveb až po konečný přechod letadel AČR z norem GOST na STANAG (625 letadel). Také skupinu pro výběr GRIPENA jsem měl tu čest vést. Ten projekt nedokázal rozbít žádný ničitel, ani pan poslanec PAYN, jehož interpelace na ministra obrany jsem odvracel v BBV PS svými argumenty já. Ten projekt stojí na základech které položil tým lidí, kteří nekradli, nelhali a makali. Co jste dělal v tu dobu Vy?
Akan
Junior

Odeslat příspěvekod all in one 11. 10. 2013 18:04

Akan píše: Vše co tvrdíte o mé osobě je Vaše smyšlenka Vy NACTIUTRHAČI.

Byl jsem od prostého technika až po hlavního inženýra Stíhacího letectva za 40 let služby u všech modifikací a přestaveb až po konečný přechod letadel AČR z norem GOST na STANAG (625 letadel). Také skupinu pro výběr GRIPENA jsem měl tu čest vést. Ten projekt nedokázal rozbít žádný ničitel, ani pan poslanec PAYN, jehož interpelace na ministra obrany jsem odvracel v BBV PS svými argumenty já. Ten projekt stojí na základech které položil tým lidí, kteří nekradli, nelhali a makali. Co jste dělal v tu dobu Vy?


Nic nejsou moje smyšlenky - zásadně čerpám z tisícovky +1 vašich příspěvků. Skleroza je ta méně příjemná stránka vyššího věku a nemám důvod vás ztrapňovat uváděním citací. :pozor

P.S. Vaše zkrácené CV je příkladem jak snadno poskytujete o sobě zásadní informace pane inženýre J.T. z Brandýsa nad Labem ..... 1733A

P.P.S. Také pamatuji minulý režim a poměry u armády - to jste musel být u "načalstva" velice dobře zapsán, když jste se "vypracoval" z prostého technika na hlavního inženýra :tleskani a to vše jistě po roce 1968 :idea:

P.P.P.S. Naučte se konečně používat tlačítko "Citovat" - jak je zjevné výše, tak to jde a dá se text i modifikovat :shock:

P.P.P.P.S. Že vás hanba nefackuje :!: - kdybyste dělal jenom desetinu toho, co jste ve svých příspěvcích uvedl, tak byste se nemusel tak trapně a násilně prezentovat vy "VYBÍRAČI Gripena"! :lol:
all in one
Junior

Odeslat příspěvekod Akan 12. 10. 2013 15:12

Jmenuji se Jiří Tomášek, jsem Inženýr elektro s diplomem po 5 letém studiu VA Brno, jsem parainstruktor 1. třídy, mám sportovní 1. třídu a mezinárodní odznak parašutismu s briliantem. Jsem nositelem 1. třídy Inženýrské Letecké Služby AČR, jsem oprávněn doživotně nosit uniformu s hodností plukovníka a všemi vyznamenáními. Jsem hrdý na to, že jsem sloužil u stíhacího letectva v 1. a 11. stíhacím leteckém pluku. Jsem hrdý na to, že jsem mohl pokračovat tam, kde končili lidé jako generál Faitl a plukovník Rypl. Měl jsem tu čest sloužit s Oldou Pelčákem,Vláďou Remkem a Janem Budínským.

P.S.
Pracuji v leteckém výzkumu a zastupuji ČR při mezinárodních jednáních.
Akan
Junior

Odeslat příspěvekod all in one 12. 10. 2013 19:22

:tleskani Uklidnil jste mne - čím větší hloupost, či nehoráznost napíšete, tím slavnějším jménem, či profesí se zaštítíte :!:

HOWGH !!
Přílohy
kant-247b.jpg
kant-247b.jpg (110.35 ) Zobrazeno 3806 krát
all in one
Junior

Odeslat příspěvekod Gumajz 12. 10. 2013 19:55

To, že se z Akana stane případ pro psychiatra jsem tušil už déle, ale že to bude takhle rychlé, jsem fakt netušil...
Takže už to není jen "bájivá lhavost", už i bludné představy...
Příště se dozvíme, že Akan už léta spolupracuje s mimozemšťany...
Akane, když jsou zde samí nactiutrhači, tak proč sem lezete ?? O vaše bláboly zde nikdo nestojí a o vaše monology už vůbec ne.....
Když jste tak významný, tak se stýkejte se stejně postiženými...a s námi se nezahazujte...zvlášť, když o to nestojíme...
Windows 10 Pro, Chrome, Xiaomi Redmi Note 4 CZ LTE Global, Moovit, Mapy.cz, Here WeGo, Octavia II.combi 1.9TDi, 77kW, HF Parrot MKi9000
Gumajz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Akan 14. 10. 2013 11:01

Nepřispívejte do tématu svými sprostostmi a bude klid.

P.S.
Chtěl bych se setkat s každým z vás samostatně mezi čtyřma očima.
Navrhněte kde a kdy.
A hlavně podepisujte se veřejně tak jako já.
Akan
Junior

Odeslat příspěvekod all in one 14. 10. 2013 13:07

Jedinou, a to do nebe volající sprosťárnu, tady vidím v prohlášení totalitního lampasáka = držitele červené knížky , který se v uniformě udržel po roce 1968 - tedy když u prověrkové komise musel prohlásit: "...že souhlasí se vstupem bratrských armád..." a nyní se drze hlásí k odkazu skutečného válečného pilota a bojovníka proti oběma totalitním režimům - generála Fajtla. :idea:
:!: Takovou nehoráznost aby člověk hledal s lucernou ve dne! :!:
all in one
Junior

Odeslat příspěvekod Gumajz 14. 10. 2013 16:22

Ale my s tebou ne...Přesně vím totiž, co jsi zač. Provokatér, který vyprovokuje konflikt, a když dostane po zásluze po hubě, tak volá policajty a chce se soudit...A takový mi nestojí ani za to, abych vyndal ruce z kapes..
A my na tebe nejsme sprostí, my ti jen otevřeně píšeme, co si o tobě myslíme...
Já jsem na tebe žádné sprosté slovo nepoužil, a že by jich bylo..
Všichni tě tu nesnáší, ale ty se sem furt cpeš a otravuješ ostatní svými bláboly....
A jen si o tohle sám říkáš...Asi jsi masochista...
Windows 10 Pro, Chrome, Xiaomi Redmi Note 4 CZ LTE Global, Moovit, Mapy.cz, Here WeGo, Octavia II.combi 1.9TDi, 77kW, HF Parrot MKi9000
Gumajz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Akan 14. 10. 2013 20:42

Myslíte si své představy.
Přijďte mi to říci do očí.
Na vše předložím dokumenty a vy se budete muset omluvit.
Pokud nepřijdete jste pomlouvači.

P.S.
Jakým právem zde rozhodujete?
Jste tu v jaké pozici?
Akan
Junior

Odeslat příspěvekod Gumajz 15. 10. 2013 15:46

Vždyť to říkám : Demagog, hlupák, provokatér...
Windows 10 Pro, Chrome, Xiaomi Redmi Note 4 CZ LTE Global, Moovit, Mapy.cz, Here WeGo, Octavia II.combi 1.9TDi, 77kW, HF Parrot MKi9000
Gumajz
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků