TT XL2 IQR - pár dotazů

O samostatných navigačních přístrojích TomTom Go, One a Rider

Moderátor: Moderátoři Navigovat.cz

Odeslat příspěvekod Strogg 13. 8. 2013 22:06

Dobrý den všem!
Zakoupil jsem navigaci v názvu tématu. Verze NavCore je 900.4602. Nenapadlo mě, že některé funkce budou v porovnání s předchozí GPS horší, přestože se jednalo o velmi starou navigaci (MIO MAP 3.2)
1 - Zadám trasu z domova například do Prahy. Jelikož do Prahy cestu znám, GPS jsem vždy vypnul tlačítkem a před Prahou pouze zapnul. GPS mi sama přepočítala trasu a pokračovala. Nyní musím zadat "Naplánovat trasu" a poté se mě to ještě zeptá, jerstli chci použít poslední naplánovanou. To už se ale musím soustředit na další úkony, když řídím.
2 - Pokud parkuji mimo silnici, TT mi ohlásí, že jsem mimo dosažitelnou oblast a nedovolí mi dokončit plánování trasy. Předešlá GPS mě pouze upozornila, ale jakmile jsem najel na silnici, okamžitě se "chytla" a přepočítala správnou trasu. Tady musím nejdříve najet na silnici a teprve poté naplánovat trasu.
3 - Pokud jedu například do Chorvatska a chci objet slovinskou dálnici, mohl jsem si zadat několik průjezdních bodů, tady mohu pouze jeden a jakmile zaám další, upozorní mě, že stávající přepíše a udělá to.
Problém předešlé byl v zastaralosti. Byl v ní WinCE 3. Pro MIO MAP 3.2 jsou poslední mapy z přelomu 2008/9. Poté byl vývoj zastaven. Novější MIO MAP do něj nahrát nešlo, protože to zase běželo jen pod novějšími WinCE. Takže koupě nové byla nutnost. Třetí bod jsem schopen překousnout, ale ty první dva chápu jako absolutní základ funkcí.
Ptám se:
Je možné to nějak vyřešit, například nahráním nového NavCore, jakého a jak?
Pokud ne, jaká GPS splní to, co požaduji?
Děkuji!
Strogg
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Vagi 14. 8. 2013 20:28

1...2...3...Navon?
2.2i 16V - Motul 8100 X-cess 5w40...Millers brzy...
Vagi
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Strogg 18. 8. 2013 15:16

Nějaké jiné řešení?
Strogg
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků