Nový TT Home a Mapy v9O5

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Akan 21. 2. 2013 22:58

Nový TT home je ke stažení, nové mapy jsou na "NaviTotal" od 7.2.2013
Takže je to už jen otázka hodin.
Akan
Junior

Odeslat příspěvekod bastien 25. 2. 2013 21:09

Ty hodiny trvají už celé dny :-! .
bastien
Junior

Odeslat příspěvekod Ludek L. 26. 2. 2013 10:07

Asi sa nám všetkým spomalil tok času. 8-D
TomTom GO730T, mapa: Europe v.960.7056
TomTom GO510, mapa: Eorope 1020.9238
Ludek L.
Junior

Odeslat příspěvekod Akan 26. 2. 2013 12:53

Mapy v905 jsou dostupné od 7. 2. 2013 na portálu NaviTotal jak jsem uvedl, jejich stažení trvá v průměru 2 hodiny. Jsou také dostupné od 8. 2. 2013 na GPS Undeground.
Akan
Junior

Odeslat příspěvekod Ludek L. 26. 2. 2013 13:04

To je pekné, že kde všade tá mapa je, ale mne ju musí ponúknuť na stiahnutie len TomTom Home. Alebo sa mýlim a dá sa to aj inakšie?
TomTom GO730T, mapa: Europe v.960.7056
TomTom GO510, mapa: Eorope 1020.9238
Ludek L.
Junior

Odeslat příspěvekod Tonny. 26. 2. 2013 13:17

Pokud nebudou nové mapy na MYTOMTOM a TOMTOMHOME, tak nemá cenu vůbec nic řešit.

Do zařízení VIA a LIVE nové mapy uživatel prostě nenahraje, pokud mu to TOMTOM přes "svou" aplikaci neumožní.
Mimochodem, údaj o době stažení je k ničemu, protože každý z uživatelů má jiné připojení a jiný aktuální ping, takže doba je silně relativní. Poslední mapy jsem stahoval cca 25 minut, ale instalace trvala přes hodinu /GO LIVE 825/. Pokud tedy stahuji legálně a přes MYTOMTOM, pak rychlost sathování je dána odezvou serveru TOMTOM a až v druhé řadě rychlostí připojení.

Akan opět silně "boduje" a to nejen v tomto vláknu.
WAZE,
TOMTOM GO mobile na HUAWEI G510.
TOMTOM GO LIVE 825, mapa podzim 2014
/nelze aktualizovat, porucha/,navcore oficiální k XI/2014,
WC papír trojvrstvý nadvakrát přeložený :-)
Tonny.
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Akan 26. 2. 2013 20:57

Nikoho z vás jsem k ničemu nenutil, čas jsem dal jako možnou protihodnotu k té, kterou zmiňuje Luďa, jako nataženou. A když se vám to nehodí nechte tak. Já body nesbírám.
Akan
Junior

Odeslat příspěvekod Tonny. 1. 3. 2013 09:45

Dnes v 9:27
MYTOMTOM nabídl mapy 9.05 ke stažení.
Stahuji od 9:29 a právě dokončeno, stažení tedy trvá v tuto chvíli cca 15 minut.
Otázka je, jak dlouho bude trvat instalace, na mé GO 825 LIVE to minule bylo přes dvě hodiny.
MYTOMTOM udává předpokládanou dobu instalace cca 48 minut.

Verze: v9.05
Velikost: 2.9 GB
Popis:- Podrobné pokrytí: Andorra, Rakousko, Belgie, Česká republika, Chorvatsko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Německo, Řecko, Itálie, Lichtenštejnsko, Lotyšsko, Litva, Lucembursko, Maďarsko, Madeira, Malta, Monako, Norsko, Polsko, Portugalsko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Irská republika, Nizozemsko, Spojené království, Kanárské ostrovy, Vatican City State

Částečné pokrytí: Turecko (80%), Bulharsko (59%), Rusko (52%), Ukrajina (43%), Rumunsko (16%), Azory (), Kypr(52%)
Spojující komunikace: Albánie, Bosna a Hercegovina, Makedonie, Moldávie, Černá Hora, Srbsko, Bělorusko
Rychlostní profily technologie IQ Routes™ poskytují nejrychlejší trasu v libovolnou denní dobu.
Pokryté silnice: více než 10.7 milionů km / více než 6.6milionů mil
Body zájmu (Body zájmu): 6.1 million Body zájmu
Informace o dodání: Náš software TomTom zajistí bezpečné stažení mapy do vašeho zařízení. Může se stát, že uživatelé zařízení s omezenou velikostí paměti nebudou moci do zařízení nainstalovat úplnou mapu, mohou si však vybrat potřebné oblasti mapy a přepínat mezi nimi.
Poskytovatel mapových dat: TomTom
WAZE,
TOMTOM GO mobile na HUAWEI G510.
TOMTOM GO LIVE 825, mapa podzim 2014
/nelze aktualizovat, porucha/,navcore oficiální k XI/2014,
WC papír trojvrstvý nadvakrát přeložený :-)
Tonny.
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ludek L. 5. 3. 2013 07:58

Tak mne ešte stále TomTom Home neponúkol novú mapu na stiahnutie. Viete niekto napísať presné číslo novej mapy?
TomTom GO730T, mapa: Europe v.960.7056
TomTom GO510, mapa: Eorope 1020.9238
Ludek L.
Junior

Odeslat příspěvekod suprak75 5. 3. 2013 16:44

Minulý pátek jsem se ptal na helpdesku a odpověděli:

S Vaším zařízením a s aplikací HOME je vše v pořádku. Obdrželi jsme zprávu z technického oddělení, že nové verze map pro přístroje, které používájí program TomTom Home, budou dostupné teprve během tohoto týdne.
suprak75
Junior

Odeslat příspěvekod bastien 5. 3. 2013 17:00

MyTomTom mi mapu nabídl ke stažení.
bastien
Junior

Odeslat příspěvekod suprak75 5. 3. 2013 18:46

Však ano - TomTom Home je pouze pro starší přístroje...
suprak75
Junior

Odeslat příspěvekod Akan 5. 3. 2013 19:52

TT Home mapu Evropa v905 pro GO nabízí od stejného data jako My TT

Nový TT Home v2.9.4.3058, který je nutno stáhnout pro instalaci nové mapy v905 vyžaduje zálohování před tím, než začne stahování. To je vhodné udělat. Po zálohování, instalaci mapy a následných aktualizacích MapShare, které je nutno udělat hned po stažení, se pak v každé následující aktualizaci pokouší TT Home o zálohování toho co je v mapě po předchozí aktualizaci nové. To netrvá příliš dlouho, uživatel však má ve svém PC vždy zálohu toho, co si v předchozím připojení již aktualizoval.
Akan
Junior

Odeslat příspěvekod alexk 8. 3. 2013 16:32

Také ještě nemáte novou mapu pro řadu 930/920 atp.? Každý měsíc je větší a větší zpoždění, mapy bývaly v polovině února. Všechny mapy už týden jsou, jenom pro starší typy ne. Vidím, že už na tyto navigace kašlou, rozhodně mě ale s tímto přístupem nového Tomtoma koupit nedonutí.
TT930, NC 9.4, mapa WCE 9.00
alexk
Junior

Odeslat příspěvekod suprak75 8. 3. 2013 19:40

Upřímě řečeno mi nevadí, že kašlou na starší přístroje. Proč ale prodávají upgrade pro tyto verze, proč se chlubí bonusem 1/2 roku navíc a pak nic? Kdyby loni napsali, že po zaplacení 1000,- Kč dostanu nakonec velké kulové, tak jsem jim peníze do chřtánu neposlal. Stále doufám, že mapu ještě k dispozici dají. Dneska jsem jim na helpdesku poděkoval za zprávu, že tento týden bude, ale že je tak nějak pátek a zase nic. Napadlo mě, zda taky nezáleží na typu mapy (reakce helpdesku byla samozřejmě cílená na můj typ mapy), protože třeba celou Evropu pro staré přístroje to nabízí. Zatím chybí jen před lety prodávaná verze DeAtCh+Východní Evropa. Lidi, kterým vám upgrade nefunguje, nemáte taky náhodou tuto mapu?
suprak75
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků