Kompletní čísla popisný jsou poprvé skutečně k dispozici
Chtěl bych jen pro upřesnění dodat:
adresy, tvořené číslem popisným/orientačním (např: Jahodová 5578/3), lze vyhledat v nových mapách stále jen přes číslo orientační. Pokud zadáte jen číslo popisné, navigace adresu nenajde. Pokud navigace nenajde číslo orientační, můžete zkusit napsat celý řetězec, číslo popisné/orientační i s lomítkem "/", navigace adresu najde. Lomítko napíšete přes doplňkovou klávesnici.
TIP pro uživatele: Navigace naviguje přesněji pokud zadáte celý řetězec i s lomítkem.
Při zadání pouze čísla orientačního, navigace využívá rozsahu orientačních čísel (interpolované hodnoty), které nejsou tak přesné jako adresní bod.
adresy, tvořené jen číslem popisným (např: Přestavlky 29), lze vyhledat v nových mapách v.900.xxxx bez problémů.
Popis při zadání adresy tvořené jen číslem popisným:
1. zadejte město (např: Přestavlky)
2. zadejte ulici (zopakujte název obce Přestavlky). !Pozor nevybrat jen Přestavlky-centrum!
3. zadejte číslo popisné (např: 29)
Přeji příjemnou navigaci na adresu