turistická gps

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod pecaIII (novy) 1. 9. 2006 07:25

zdravim, uvazuji o garmin etrex cx za cca 10500,-kc s dph
budu muset jeste dokupovat mapy cr za drahy peniz nebo ma nejake mapy v zakladu? Jde mi hlavne o toulky po cr, pripadne i pro presuny autem po cele cr. Aby to bylo pouzitelny a ve slusnem meritku, popr routovatelny. diky
peca
pecaIII (novy)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bohumil Stejskal 1. 9. 2006 07:33

pokud se dá do Garminu Extrex jednoduše a rychle udělat mapka kteréhokoliv místa ĆR a zkalibrovat GPS souřadnicema podle http://www.mapy.cz ,tak do toho určitě běžte. Pokud to neumí a jste turista,tak ruce pryč a kupte kombinaci - smartphone, bluetooth GPS , Tom Tom Navigaci do auta, GPSdash pro turistiku a máte vše co potřebujete.
Bohumil Stejskal
Junior

Odeslat příspěvekod pecaIII (novy) 1. 9. 2006 09:43

Bohumil Stejskal píše:pokud se dá do Garminu Extrex jednoduše a rychle udělat mapka kteréhokoliv místa ĆR a zkalibrovat GPS souřadnicema podle http://www.mapy.cz ,tak do toho určitě běžte.
pecaIII (novy)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pecaIII (novy) 4. 9. 2006 06:02

ještě sem objevil na jednom e-shopu US verzi pristroje (etrex cx) za cca 7600,- tj. skoro o 3tis levneji nez EU verze. Vydite v tom nejaky hacek? Mapy cr bych si dohraval free, časem mozna komerčni mapy.
PS: jeste dotaz na datovy kabel - jaky je potreba? edit: mini USB-USB
pecaIII (novy)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rolfi 6. 9. 2006 11:18

Ak na tusristku GPS tak original turisticke, ziadne PDA MDA smartphone a pod... Jednoznacne etrex vista CX a ked si trocha prisetris tak GPSMAP 60CSX.
rolfi
Junior

Odeslat příspěvekod Bassp 12. 9. 2006 08:31

Naprostý souhlas, mám GPSMAP60Cx k naprosté spokojenosti. Velká výdrž baterií, slušný displej, mimořádná citlivost přijímače (neztratí se ani na houbách v hustém lese), rychlost náběhu, odolnost přístroje, možnost ovládání v rukavicích (zatím nevyzkoušeno, ale asi to půjde), přiměřená kapacita paměťové karty, možnost použití i v autě - jenom je třeba pro tuzemskou turistiku přičíst ještě cca 2000,- na turistickou mapu ČR - bez mapy je mapová GPSka fakt na nic. A pro pohyb v náročnějším terénu další 2000,- za model s kompasem a výškoměrem. Přeju hodně štěstí při rozhodování, sám ji mám od června a chytlo mě to tak, že bez ní už nedám ani ránu
Bassp
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rolfi 13. 9. 2006 09:03

Ako pri tomto pristroji niet o com debatovat, skutocne skvost turistickej navigacie.
rolfi
Junior

Odeslat příspěvekod StK323f 26. 9. 2006 13:31

A je možné zaznamenat celou trasu co jsem prošel včetně výškového profilu a nějakým způsobem ji odeslat např. emailem?
StK323f
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bassp 27. 9. 2006 07:38

StK323f píše:A je možné zaznamenat celou trasu co jsem prošel včetně výškového profilu a nějakým způsobem ji odeslat např. emailem?
Bassp
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rolfi 11. 10. 2006 14:16

testoval som nedavno GPSMAP 76 CSX rovnaka uroven ako 60CSX len dizajn je trochu estetickejsi a pristroj plava na vode. Odporucam vsetkym turistom, cyklistom a pod..... Celkom presne naviguje v hore , na ceste a nema problem ani s namornymi mapami.
rolfi
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků