Garmin eTrex Legend - pár dotazů začátečníka

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Tazz1 24. 8. 2006 08:41

Dostal jsem tuhle navigaci ke kolu a zatím jsem z ní dost nadšenej :tleskani :tleskani .
Ale mám pár otázek :
1) dají se někde na internetu stáhnout do Map Source nějaké mapy? A kde? Třeba zaměřená na cyklistiku a tak. Nebo speciální geocache mapa :mrgreen:

2) dají se do Legendu natáhnout fotomapy? Třeba jak tu na navigovat.cz byla ta letecká mapa Prahy :hm
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod Toncek27 24. 8. 2006 09:20

Jelikož mám tu samou a také ke kolu:-), tak se ti pokusím poradit. Pokud jsi kolo kupoval, bylo Ti nabídnuto i CD s MapSource s mapou Topo 50 a kabel za zvýh. cenu 1500 Kč (jenom kabel stojí přes 1000 Kč a ta mapa dalších 3500 Kč, takže se vyplatí to vzít). Program stačí nainstalovat (pokud nechceš anglickou verzi, pak nestahuj aktualizace). Další krok je instalace mapy a registrace. Někde u CD je tuším návod. Pokud vše uděláš správně a prřipojíš GPS k PC, tak máš dispozici celou ČR v měřítku 1:50000 včetně turistických tras a cyklotras a bodů zájmů. To je zatím vše. Pokusil bych se ti poradit třeba přes skype, ale nevím, zda-li jej máš.
Toncek27
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Toncek27 24. 8. 2006 09:37

Co se týká geochaingu, taky jej také úspěšně provozuji. Zaregistruj se na http://www.geocaching. com, tu samou registraci provedeš na http://www.geocaching.cz (tam je i přesný návod jak vše udělat). Pak si stáhneš kompletní body POI a jedeš:-)
Toncek27
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kibitz 24. 8. 2006 09:56

No kdyby nekdo chtel tak mam Garmin eTrex legend 2x a dva opravdu nepotrebuju...prodam ho za rozumnou cenu, vcetne mapy TOPO 50, veskeryho prislusenstvi a dobijecimi akumulatory.Uplne nove. 2 roky zaruka.
Kibitz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tazz1 24. 8. 2006 11:56

Mám TOPO 50 i kabel (musel jsem si koupit redukci na USB :hm ) . I geocaching už provozuji. Jde mi o nějaké nové mapy a taky jestli jde ta fotomapa (ta by se mi opravdu líbila)
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod Toncek27 24. 8. 2006 13:00

Tazz1 píše:Mám TOPO 50 i kabel (musel jsem si koupit redukci na USB :hm ) . I geocaching už provozuji. Jde mi o nějaké nové mapy a taky jestli jde ta fotomapa (ta by se mi opravdu líbila)
Toncek27
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků