garmin 550 stretpilot

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod suppfly 21. 8. 2006 19:15

ma uz nekdo zkusenosti s touhle navigaci a muze se podelit. podle popisu vyrobce vypada bezchybne ale radsi bych nazor uzivatele. chci ji koupit tak je kazda rada nad zlato. diky
suppfly
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JJS 7. 9. 2006 08:31

Skusenosti mam, vymenil som ju za starsiu c320.
Je super, ma bluetooth - pozor vsak na model mobilu, s mojou Nokiou 6230 funguje bezchybne, ale napr. s 6830 len ciastocne, nevie nacitat historiu hovorov. Ale to je problem mobilu a nie navigacie.
TMC funguje hlavne v zap.Europe, skusal som v Rakusku a hlavne stavebne obchadzky sa objavovali. Na Slovensku zatial slabota, ale je pravda, ze som nemal dost casu to poriadne vyskusat. Hlavne musi prijimac (je v kabli na napajanie) lezat na palubke, aby mal dobry prijem.
Ostatne veci su ako u starsich modelov, mapy zap.Europy su od Navteq - 8.verzia a funguju bezchybne. Napr. vo Viedni pozna aj najmensie ulicky. Z ostatnych map mam Slovensko (je tiez 100% pokryte), bol som aj na Orave a bez problemov, a Juhosku, s tou mam skusenosti uz z c320 - Slovinsko OK, Chorvatsko tak na 70-80%.
Prijimac Sirf je super, nemas ziadny problem so signalom. Obrazovka je KONECNE antireflexna, v starej c320 sa toho dost odrazalo, ale tato nova je OK.
Myslim, ze budes max. spokojny.
Ozaj, na Slovensku vyrazne zlacneli hlavne c510, c550, nuvi310, nuvi360.
JJS
Junior

Odeslat příspěvekod rolfi 7. 9. 2006 13:35

mimoriadne vydarene modely c 510, 550 a nuvi 310 , 360, . BT v pohode na nokii 6600, soft oproti City 7 podstatne vylepsený. ceny 510 ( 14900), 550(20900), 310 ( 20900), 360 ( 23900). myslim ze asi tak nejako podobne.
rolfi
Junior

Odeslat příspěvekod suppfly 11. 9. 2006 20:58

tak uz jsem ji koupil, mam s ni najeto asi 2000 km, prijem bezchybny ztrata signalu jen v tunelech, TMC mi pomohlo 2x jednozve svycarsku a jednou u mnichova, jezdil jsem v italii rakousku svycarsku a nemecku takze zatim naprosta spokojenost, na vychod se chystam brzo pak podam informace
pokud nekoho zajima cena tak v media marketu je za 479eur
na internetu kolem 416 eur cena z pred 14 dni, bo net-prodejci byli neschopni musel jsem nakupovat v media marketu
upevneni a podobne veci jsou bezchybne
suppfly
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků