Garmin geko 101

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Tomaaas 28. 7. 2006 16:48

Myslíte, že tento navigátor stačí na Geocaching?
Tomaaas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zc 28. 7. 2006 17:02

Staci, je to podobne jako na legendarnim kole Ukrajina absolvovat Zavod miru. Nevyhodou GEKO101 je nemoznost pripojit PC, proto se cilovy bod musi zadavat rucne, proslou trasu nelze stahnout do PC, neni mozne nahrat do GPS mapu (ale ta neni tak nezbytna). Ale na zakladni navigaci vyhovuje. Kdybych mel omezene finance, tak bych radeji napr. Geko201, ta ma konektor pro pripojeni PC. Nebo kdybych mel nejake PDA nebo schopny mobil, tak Bluethoot GPS, tusim BT338 za asi 3000,- .
Pokud si ji od nekoho chces jen pujcit, tak smele do toho. Do mista cache te to dovede a samotnou cache stejne musis najit sam, kazda GPS ma nepresnost nejmene 5 m.

No, s tou Ukrajinou jsem to asi prehnal, ale ja povazuji propojeni s PC za dulezite, nikoliv nezbytne.
zc
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 28. 7. 2006 21:25

Dnes, kdy lze za čtyři tisíce z druhé ruky koupit nepoužitý mountfieldí Etrex Legend, bych už asi Geko nebral.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zc 29. 7. 2006 09:58

Ano, Etrex Legend za tu cenu by byl lepsi, kdybych nemel kolo, tak bych o te mountfieldi akci uvazoval. Proti Geko201 ma Etrex asi jinak resenou antenu, Geko jsem mel v kapse kalhot, v batohu a nemel jsem vypadky, kdezto Etrex zavesen na krku (nemaje drzak na kolo ani na rameno) pri jizde hned spolehlive ztratil satelity. Ale pokud byl Etrex ve vodorovne poloze (tak jak ma byt), rychle se chytil. Nezkoumal jsem je soucasne, takze podminky nebyly stejne, ale to je spise na jinou diskusi.
zc
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků