Dakota 10 - Jak zprovoznit mapy TopoCzech.img

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod peta809 29. 4. 2016 22:56

Zdravím, mám chvilku navigaci Garmin Dakota 10 s mapami Topo Czech 2012. Bohužel jsem si z navigace z adresáře Garmin v počítači smazal soubor TopoCzech.img (ještě tam mám soubor TopoCzech.unl). Když jsem ho tam vrátil zpět, tak už mi ale navigace po zapnutí tuto mapu nenabídla. Jak mám prosím docílit toho, aby navigace tuto mapovou sadu v sobě našla? Předem děkuji za rady.

Mapy jsem nahrál na původní místo.

Obrázek

Tak ještě to zkouším takto, ale nevím, které soubory mám z navigace vymazat, aby to proběhlo korektně. Protože když jsem smazal jen TopoCzech.img a TopoCzech.unl, tak stejně se mi ty mapy v navigaci nenabídnou. Jinak pomocí tohoto webového nástroje se tam přenáší právě tyto dva soubory. A možná ještě nějakej jinej, ale nevím jakej.

Obrázek
Milovník přírody, geocachingu a moderních technologií se zájmem o zařízení se systémy Android a Windows, českou i světovou mediální a politickou scénu, a novinky ze světa našich mobilních operátorů. Ve volných chvílích překladatel Android aplikací do ČJ.
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peta809 11. 5. 2016 21:41

Tak jsem se nakonec musel s problémem před týdnem vypořádat sám. Garmin mi akorát nabídl přehrání SW u nich v servisním středisku za poplatek několika stovek.
Stačilo zobrazit skryté soubory ve složce Garmin v zařízení a vymazat soubory ._TopoCzech.img a ._TopoCzech.unl. Potom už jen stačilo tam pomocí odemkni.garmin.cz zpátky nahrát mapy Topo Czech 2012. Nyní se zobrazují v zařízení tyto mapy i jiné, které mám v IMG souboru současně s Topo Czech mapami.
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků